مقایسه کولر گازی ال جی 24000 و کولر گازی ال جی 30000

مقایسه کولر گازی ال جی 24000 و کولر گازی ال جی 30000

یکی از مهمترین تفاوت کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ و کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ تفاوت در ظرفیت و فضای مورد استفاده با مساحت متفاوت می باشند. برای مثال کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ برای فضای ۲۰ تا ۵۰ متری استفاده می شود اما کولر گازی کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ برای فضای ۶۰ تا ۷۵ متری استفاده می شود. این ‌محاسبه بصورت تقریبی می باشد و با شرایط آب و هوایی و موقعیت آپارتمان ها متفاوت خواهد بود.

 

معرفی کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰

کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ از فناوری اینورتر استفاده شده است. این تکنولوژی قادر است مقدار زیادی از مصرف انرژی را کاهش دهد. کولر گازی های معمولی برای تغییر دما و تغییر حالت باید مدام خاموش و روشن می شدند. ولی این مشکل در کولر گازی ۳۰۰۰۰ ال جی بر طرف شده است و بجای روشن و خاموش کردن می توان دور موتور را کم کنید. کاهش دور موتور سبب کاهش چشمگیری در مصرف انرژی خواهد شود.

اما در مدل کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ دیسی اینورتر، کمپرسور اینورتر دیسی ال جی شامل فرکانس چرخش زیادتری است. این امتیاز موجب کاهش مصرف انرژی به همراه برد خنک کننده با سرعتی زیادتر از کمپرسور های عادی است.

 

معرفی کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰

کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ در دو حالت گرمایشی و سرمایشی به بازار عرضه می شود. که می توان در فصل سرما و گرما از آن استفاده نمایید. این کولر گازی ۲۴۰۰۰ ال جی بسیار کم مصرف می باشد. شرکت ال جی با ارائه این محصول با کیفیت به همراه خنک کنندگی فوق العاده قوی و بکار بردن تکنولوژی روز دنیا در راستای رقابت با سایر برندهای پیشتاز دنیا است. سیستمی که در این کولر گازی استفاده شده است علاوه بر قدرت بالا، توانایی کاهش مصرف انرژی بالا را دارا است.

این کولر گازی با داشتن آپشن های منحصر به فرد و جدید و طراحی هوشمندانه، روزانه به تعداد زیادی به بازار عرضه می شود. همچنین این محصول با داشتن فیلتر دو گانه می تواند هوایی سالم و عاری از گرد و غبار و باکتری را تولید نماید. در واقع اگر هوای محیط ناسالم باشد این فیلتر تمام ذرات آلوده را حذف می کند و در نهایت هوای خروجی سالمی را توزیع می کند.

 

مطلب جدید جذاب
مراحل ساخت استخر و انواع استخرها از نظر کاربرد

بررسی کمپرسور اینورتر کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ و کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰

گارانتی، طول عمر بالا، با دوام همگی از مزیت های کمپرسور اینورتر کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ هستند. وجود این خصوصیات می تواند محیطی سالم با هوایی مطلوب را به همراه خانواده تجربه کنید. موتور این کولر گازی به نحوی است که در مناطق گرم (فصل گرم) و حتی در دمای ۶۵ درجه قادر است هوایی سالم و مطلوبی را تولید کند. عملکرد موتور این کولر گازی همراه با قدرت بالای چرخشی که دارد علاوه بر خنک کردن فضای اتاق، از مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد.

کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ با تدارک دیدن کمپرسور اینورتر، هزینه مصرف برق را به حداقل می رساند. وجود این مزیت سبب استقبال زیاد افراد از این کولر گازی شده است. امکان تنظیم دقیق دما از دیگر مزیتی است که کمپرسور این کولر گازی به صورت مداوم کنترل می کند تا در نهایت به دمای مطلوب برسد.

تفاوت قدرت پرتاب باد در کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ با قدرت پرتاب باد در کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰

شبکه های یونیت داخلی کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ سبب می شود که هوای خروجی از پنل به چهار سمت پخش شود. به نحوی که کل فضای محیط به صورت یکسان خنک شده و دیگر لازم نیست برای خنک شدن مقابل آن قرار بگیرید. داشتن استاندارد و وجود کمپرسور با فناوری روز دنیا در این محصول منجر به کاهش چشمگیری در مصرف انرژی و پرتاب باد خنک به مسافت بیشتر شده است. در حقیقت این محصول با داشتن فن بلوری نیرومند برای پرتاب باد می تواند هوای خنک تولید شده را با قدرت زیاد تا ۲۰ متر پرتاب کند.

کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ به واسطه داشتن موتور نیرومند و قوی توانایی پرتاب هوا تا فاصله ۳۵ متر را دارد. همچنین می تواند محیطی با متراژی در حدود ۱۰۰ متر را به آسانی خنک کند. این محصول با توزیع هوا در چهار سمت خود (راست و چپ، پایین و بالا) می تواند محیط کاربر را به صورت یکسان گرم و سرد کند.

 

مطلب جدید جذاب
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

مقایسه میزان صدا در کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ و کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰

یکی از مهمترین ویژگی کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ بی صدا بودن در حین کار است. صدای بلند کولر برای هر فردی ناخوشایند است و همه به دنبال یک کولر بی صدا هستند. میزان صدا در کولر گاز ۲۴۰۰۰ در دور کم ۳۷ و در دور تند ۴۸ دسی بل است که بسیار خوشایند و مطلوب است. هر چند صدای یونیت خارجی کولر گازی نسبت به یونیت داخلی بلند تر است اما آزار دهنده نیست.

کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ از کم صدا ترین محصولات کولر گازی است و بی صدا بودن آن در حین مهمانی یا خواب، محیطی آرام و دلنشین را به شما به ارمغان می بخشد.

 

مقایسه قیمت کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ و کولر گازی ۳۰۰۰۰

در حقیقت قیمت کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ و کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ با توجه به امکاناتی که در این سیستم ها بکار رفته است بسیار مقرون به صرفه هستند. قطعات این کولر های گازی نسبت به سایر برند های دیگر از بهترین مواد اولیه و با بیشترین عمر مفید می باشند. شما با انتخاب این کولر های گازی تا سال های زیادی نیاز به تعمیر یا تعویض کولر خود نخواهید شد.

سخن آخر

شرکت ال جی با ساخت کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ و کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ توانسته است کارنامه درخشانی برای خود بسازد و رقیب تک تازی در مقابل دیگر برند ها باشد.

کولر گازی ۳۰۰۰۰ با طراحی شیک، پرتاب هوا عالی، داشتم کمپرسور روتاری و اینورتر، حالت تمیز کنندگی خودکار، قدرت خنک کنندگی قوی و …بهترین گزینه برای خرید است.

همچنین کولر گازی ۲۴۰۰۰ با طراحی ولتاژ استاندارد جهانی به همراه تامین نیروی برق مورد نیاز توانسته است از هزینه های گزاف بکاهد. برای خریدی مطمئن، قیمتی ایده آل و دریافت راهنمایی کاربردی برای انتخاب کولر گازی خود می توانید از گروه دماتک یاری بخواهید.

منبع: فروشگاه اینترنتی دماتک nlhj;