ممکن است قفل شدن برای انتاریو در پیش باشد اما اینکه چه چیزی به نظر می رسد مشخص نیست

نخست وزیر انتاریو داگ فورد روز جمعه گفت: “ما در حال خیره شدن به بشکه یک قفل دیگر هستیم.” “و اگر مجبور شویم جلوتر برویم ، لحظه ای دریغ نخواهم کرد.”

این بیانیه صریح در مورد یک ابزار بی صدا بود: ترکیبی از محدودیت های گسترده ، بسته شدن و اعلام احتمالی شرایط اضطراری.

Fordamongthem این وضعیتی است که تعداد کمی از مردم آنتاریا می خواهند دوباره ببینند ، اما برخی هشدار می دهند که ممکن است در حال حاضر اجتناب ناپذیر باشد زیرا موارد COVID-19 در استان به ارتفاعات جدید افزایش می یابد و افراد بیشتری هفته به هفته تخت بیمارستان را پر می کنند.

دکتر نیتین موهان ، پزشک اپیدمیولوژیست ساکن تورنتو گفت: “ما در حال قفل شدن از بشکه نیستیم.” “قفل کردن امری اجتناب ناپذیر است.”

در روز پنجشنبه ، آخرین مدل جدول مشاوره علمی انتاریو نشان داد که در صورت عدم اقدام بیشتر ، تا اواسط دسامبر 6500 مورد جدید حیرت انگیز روزانه امکان پذیر است.

طبق جدیدترین داده های گزارش COVID-19 که به ذینفعان مراقبت های ویژه ارسال شده است ، حداقل 110 نفر در حال حاضر در بخش های مراقبت ویژه هستند و فورد گفت که مدل سازی نشان می دهد که این واحدها ظرف شش هفته “غرق” می شوند.

فقط طی هفته گذشته ده ها مورد مرگ رخ داده است ، از جمله بیش از 70 مورد در مراکز مراقبت طولانی مدت شیوع یافته است.

اعداد و خط سیر خوبی نیست. دکتر آن کالینز ، رئیس انجمن پزشکی کانادا ، با اشاره به اینکه پزشکان در انتاریو به استان فشار می آورند تا محدودیت های شدیدتری را اعمال کنند ، گفت: “کشور به طور کلی” نقطه اوج “است.

مطلب جدید جذاب
لغو کبک قصد دارد مجالس کریسمس را به عنوان موج COVID-19 اجازه دهد

اینکه برای ایجاد قفل در انتاریو چه کاری لازم است و به نظر می رسد که چه چیزی مشخص نیست.

“قفل از چه چیزی تشکیل می شود؟”

دکتر ارشد پزشکی دکتر دیوید ویلیامز در مورد احتمالات در روز جمعه: “سوال این است که چه زمانی فرد می تواند قفل کند؟ قفل از چه چیزهایی تشکیل شده است؟ آیا این شامل بسته شدن جنبه های خاصی از همه جنبه ها است؟ آیا شامل تعطیلی مدارس است ، بله یا خیر؟ با طولانی مدت چه کاری انجام می دهید؟ بازدید از مراقبت؟ “

ویلیامز انتظار دارد که مشاوره از جدول مشاوره اقدامات بهداشت عمومی ، سپس به وی و فورد برسد.

تماشا کنید | فورد در آستانه های جدید جدید انتاریو برای محدودیت های COVID-19:

وقتی داگ فورد ، نخست وزیر داگ فورد به خبرنگاران گفت که مدل سازی نسبت به 9 روز قبل تغییر کرده است ، گفت: “چرا او” مدت طولانی منتظر کاهش آستانه در چارچوب استان برای محدودیت ها بود ” در سراسر همه گیر تعیین کننده بوده است. 1:05

موهان تاکید کرد که دیگر فرصتی برای تأخیر بیشتر وجود ندارد.

استادیار دانشگاه وسترن گفت: “وضعیت فعلی كه در حال حاضر در آن قرار داریم توسط دولت ایجاد شده است. ما می دانیم كه باید ظرفیت آزمایش خود را افزایش دهیم. ما می دانیم كه به ردیابی تماس تهاجمی نیاز داریم.”

به طور خاص ، بهداشت عمومی تورنتو با مشکلات زیاد و مشکلات در اکتوبروفن متوقف شده است و تلاش می کند برای برقراری ارتباط با بسیاری از ساکنان آلوده فراتر از موارد پرخطر.

مطلب جدید جذاب
Imperial Oil پس از تجزیه و تحلیل کاهش هزینه 200 کارگر خود را اخراج می کند

موهان س Soال کرد که چرا با قفل کردن ، استخدام ردیاب های تماس بیشتر ، پمپاژ منابع به کمک بهداشت عمومی و ارائه حمایت مالی بیشتر به مشاغل بسته شده ، با پرخاشگری حرکت نمی کنید؟

فورد در کنفرانس خبری جمعه خود از رویکرد دولت خود دفاع کرد و گفت مقامات در هر دو جبهه آزمایش و ردیابی “قاطع” هستند.

وی با استناد به پیش بینی های مدل سازی وخیم روز قبل و نه رشد روزافزون متخصصان خارج از کشور ، وی همچنین آستانه پایین آمدن محدودیت ها را اعلام کرد و مناطق مختلفی از جمله تورنتو را به بالاترین سطح ممکن رساند.

یک قدم جلوتر؟ یک قفل کامل ، هرچه که به نظر می رسد.

رشد پرونده اکنون “آتش سوزی جنگل” است

ایشا بری ، نامزد دکترای اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو که رهبری گروه کاری داده های باز COVID-19 کانادا را بر عهده دارد ، گفت که برای کشیدن ماشه و جلوگیری از رشد پرونده دیر نیست.

اما انتقال گسترده ویروس در جوامع کار روز به روز دشوارتر می کند.

وی گفت: “ما تقریباً در حال تلاش برای اطفای حریق در جنگل هستیم.” “اگر زودتر اقدام می کردیم ، سعی می کردیم جرقه ها را خاموش کنیم.”

این علائم هشدار دهنده اولیه بروز مشکل در موارد COVID-19 است که در اواخر تابستان در میان جوانان انتاریایی ظاهر می شود ، و شیوع آن به کافه ها ، رستوران ها و سایر مکان های تجمع است.

اما ویروس به حرکت خود ادامه می داد. ابتدا از طریق جمعیت های مسن ، سپس به بیمارستان ها ، مراقبت های طولانی مدت ، و مدارس تازه بازگشایی شده.

مطلب جدید جذاب
در داخل یک بیمارستان پاپ آپ COVID در مسکو ، روسیه که در بحران ویروس کرونا ویروس آسیب دیده است

اعضای جامعه پزشکی که تمایل به توقیف در مورد قفل کردن دارند آخرین چاره است ، نمی خواهند سیستم مکاتب یا سیستم بهداشت و درمان را دوباره متوقف کنند.

شمار کشته های موج دوم COVID-19 در انتاریو در حال افزایش است ، در هفته گذشته بیش از 70 مرگ در مراکز مراقبت طولانی مدت وجود دارد. (اوان میتسویی / CBC)

‘قفل نرم’

دکتر دومینیک مرتز ، متخصص بیماریهای عفونی دانشگاه مک مستر گفت ، “قفل نرم” در برخی مناطق سخت آسیب دیده می تواند بر باز نگه داشتن مدارس تمرکز کند.

دکتر گفت ، اگرچه خطر ابتلا به بیمارستانهای COVID-19 بیمارستانها وجود دارد ، اما دور دیگری از جراحیهای لغو شده و اقدامات لازم برای ایجاد فضای کافی برای آنها نیز بر سلامتی انتاریایی ها تأثیر خواهد گذاشت. برام روچوئرگ ، مسئول سایت در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ژوراوینسکی در همیلتون.

تماشا کنید | انتاریو مناطق بیشتری را در منطقه قرمز COVID-19 قرار می دهد:

انتاریو در حال ایجاد تغییراتی در سیستم COVID-19 کدگذاری شده بر روی رنگ خود و قرار دادن چندین منطقه در منطقه “کنترل” قرمز است که محدودیت های شدیدتری را شامل می شود. این تغییر پس از آن رخ داد که دولت نخست وزیر داگ فورد در روزهای اخیر مورد انتقاد قرار گرفت زیرا سیستم آن بسیار ملایم بود زیرا پرونده ها در انتاریو به سطح رکورد افزایش یافت. 4:15

وی گفت: “اشتهای گسترده قفل کردن و تغییرات گسترده در حال حاضر در جامعه ما وجود ندارد.” “اما تاثیری که قرار است بر ظرفیت ما بگذارد نگران کننده خواهد بود.”

طبق گفته دکتر کمیل لمیو ، رئیس خانواده و جامعه پزشکی در شبکه بهداشت دانشگاه در تورنتو ، انتاریو هنوز در انتهای خط قرار ندارد ، هرچند که همه اینها به پیشرفت بیمارستان بستگی دارد.

و ، وی افزود ، استان باید مراقب باشد که از رویکرد پتک جلوگیری کند و انتاریو را به بسته شدن کامل چشمه برگرداند.

وی گفت: “هر دو طرف آسیب دارند.”

صدمه ای که به هر حال ممکن است اجتناب ناپذیر باشد.