نامه پزشکان اورژانس «بحران» در بیمارستان ساری مموریال را توصیف می‌کند که بیماران را رنج می‌برد.

ده‌ها پزشک که در شلوغ‌ترین اورژانس در بریتیش کلمبیا کار می‌کنند، نامه‌ای کوبنده در توصیف «بحران» بی‌امان در این بخش منتشر کرده‌اند و مدعی شده‌اند که مقامات بهداشتی محلی «مکرراً» از آنها خواسته‌اند که جزئیات وضعیت را از مردم مخفی کنند.

پزشک متخصص بیمارستان ساری مموریال گفت که باید در نقض پروتکل ارتباطات صحبت کرد زیرا رهبران مراقبت های بهداشتی در مورد واقعیت وحشتناک شلوغی بیش از حد و پرسنل ناکافی در این مرکز شفاف نبوده اند.

بیش از 35 پزشک اورژانس در بیمارستان از نامه طولانی مدتی حمایت کردند که می‌گوید بیماران رنج می‌برند و در برخی موارد در راهروها در نتیجه مشکلات «به‌طور پیوسته وخیم‌تر» می‌میرند.

در نامه‌ای که روز جمعه منتشر شد و در اختیار سی‌بی‌سی نیوز قرار گرفت، آمده است: «ما بارها زنگ خطر را برای رهبران منطقه‌ای و استانی خود به صدا درآورده‌ایم؛ این زنگ‌ها نادیده گرفته شده‌اند.

“علاوه بر این، این شرایط به طور ضعیف و ناقص به مردم اطلاع رسانی شده است. ما احساس می کنیم که بیماران و مردم مستحق صداقت هستند. Fraser Health بارها به پزشکان اورژانس گفته است که “چالش های” ما را آشکارا با مردم در میان نگذارند.”

سی‌بی‌سی نیوز هویت پزشکان را پنهان می‌کند زیرا آنها از پیامدهای حرفه‌ای انتشار نامه می‌ترسند.

یک ساختمان شیشه ای در برابر آسمان آبی با ابر نازک به تصویر کشیده شده است.
بیمارستان ساری مموریال در 6 مارس 2023 تصویر شده است. (بن نلمز/سی بی سی)

یکی از پزشکان گفت: “این ترسناک است، و ما می دانیم که به این موضوع ضربه خواهیم زد. تنها کاری که می خواهیم انجام دهیم این است که به سر کار برویم و به شیوه ای معقول از بیماران خود مراقبت کنیم و احساس می کنیم که حقیقت ناقصی وجود دارد که گفته شده است.” در مصاحبه ای گفت.

آنها افزودند: «وقتی یک بیمار وارد اورژانس می شود و می بیند که چقدر شلوغ است، بیماران را در راهروها و راهروها می بینند، یک احساس طبیعی وجود دارد که اورژانس در حال شکست است و واقعاً اورژانس در حال شکست است.

“اما این شکست به خاطر پزشکان اورژانس خط مقدم شما، پرستاران، کارکنان متحد شما نیست… در واقع این سیستم است که ارائه دهندگان اورژانس شما را ناکام می گذارد و ما منابع لازم برای ارائه مراقبت ایمن و مناسب برای همه بیماران را نداریم.”

3 موضوع کلیدی، نامه می گوید

در این نامه آمده است که سه موضوع مهم به این مشکل کمک می کند.

اولاً، فقدان تخت‌های مراقبت‌های حاد به این معنی است که بیمارانی که قبلاً بستری شده‌اند، اتاقی را که معمولاً برای موارد اورژانسی در نظر گرفته شده است، اشغال می‌کنند.

در این نامه آمده است: «این تختخواب ما را مجبور می‌کند به طور معمول سکته‌های مغزی، حملات قلبی، تروما، سقط جنین و بیماران تسکینی را در راهرو درمان کنیم.

دوم، پزشکان گفتند که تعداد زیادی بیمارستان برای پذیرش بیماران از اورژانس به بخش‌های دیگر وجود ندارد، به این معنی که بیماران برای روزها در بخش اورژانس می‌مانند. پزشکان گفتند برخی در حین انتظار می میرند.

سوم، در نامه آمده است که رهبران منتخب در ارائه هیچ “راه حل معناداری” برای مشکل شکست خورده اند.

پزشکی که در مصاحبه ای صحبت کرد، گفت که پزشکان تصمیم گرفتند بیانیه را روز دوشنبه منتشر کنند، زیرا نامه های قبلی ارسال شده “تا سراسر زنجیره غذایی” از جمله به وزارت بهداشت بریتیش کلمبیا منجر به پاسخگویی یا شفافیت نشد.

آنها گفتند: «ما احساس می‌کردیم که همه گزینه‌های دیگر را تمام کرده‌ایم… حتی با وجود اینکه گروه ما احساس تهدید و ترس برای انتشار آن می‌کند، ما احساس می‌کنیم که مهم است که این اطلاعات را علی‌رغم نگرانی‌های خودمان منتشر کنیم.»

ما دوست نداریم از رسانه ها برای انتقال این پیام استفاده کنیم. ما می خواهیم با شرکای داخلی خود کار کنیم، اما متأسفانه، این روابط با شکست مواجه می شوند.

این پزشک گفت که بیماران “واقعاً روی هم چیده می شوند” به طور روزانه در اورژانس. آنها گفتند که بیماران آسیب پذیر بیشتر از سایرین تحت تأثیر قرار می گیرند، از جمله افراد مسن و افرادی که ممکن است دچار بحران سلامت روان باشند.

CBC Newshas برای نظر دادن با وزارت بهداشت BC و Fraser Health تماس گرفت.

مطلب جدید جذاب
کبک وعده آموزش تنوع برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در پی مرگ جویس اچاوان را داد