نتفلیکس شروع به دریافت 8 دلار اضافی از مشتریان آمریکایی برای اشتراک گذاری حساب در خارج از خانه می کند

نت‌فلیکس روز سه‌شنبه نحوه‌ی مقابله با اشتراک‌گذاری بی‌رویه گذرواژه‌های حساب‌ها در ایالات متحده را تشریح کرد، آخرین پیشنهادش برای جذب مشترکان بیشتر به سرویس پخش ویدیوی خود در میان کاهش رشد.

نتفلیکس در ایمیلی به 70 میلیون مشتری آمریکایی خود در روز سه‌شنبه اعلام کرد که تماشای برنامه‌های خود را به افرادی که در یک خانواده زندگی می‌کنند محدود می‌کند. کسانی که مشترک برنامه‌های استاندارد یا پریمیوم نتفلیکس با هزینه 15.50 تا 20 دلار آمریکا در ماه می‌شوند، می‌توانند به افراد دیگری که در خارج از خانواده زندگی می‌کنند اجازه دهند تا 8 دلار اضافی در ماه از رمز عبور خود استفاده کند، که 2 دلار تخفیف از استاندارد مستقل شرکت است. طرح.

این ایمیل مشخص نمی‌کند که قوانین جدید از چه تاریخی اجرا می‌شوند، اما معمولاً افزایش قیمت و سایر تغییرات خدمات را در چرخه صورت‌حساب بعدی مشتری اعمال می‌کند.

مشترکین همچنان می توانند نتفلیکس را در هنگام سفر تماشا کنند. این شرکت مستقر در لس گاتوس، کالیفرنیا، بیش از 232 میلیون مشتری در سراسر جهان دارد.

این شرکت اخیرا قوانین جدیدی را برای اشتراک گذاری رمز عبور در کانادا وضع کرده است.

حرکتی که مدت‌ها پیش‌بینی می‌شد، نزدیک به یک سال پیش توسط نتفلیکس ارسال شد، به دنبال پایان دادن به رویه‌ای است که این شرکت اجازه می‌داد تا سال‌ها کنترل نشود، در حالی که سرویس پخش آن تعداد زیادی مشترکین را جذب می‌کرد. در آن زمان، مدیریت انگیزه کمی برای به خطر انداختن مشتریان از طریق مهار اشتراک گذاری رمز عبور نداشت.

در حالی که نتفلیکس به دیگری نگاه نمی کرد، تخمین زده می شود که 100 میلیون نفر در سراسر جهان رمز عبور را از خانواده و دوستان خود برای بارگذاری رایگان در سریال های تلویزیونی دریافت می کردند. تاجو فیلم هایی مانند همه ساکت در جبهه غربیاین گذرواژه‌ها از طریق پایگاه مشتریان پرداختی نتفلیکس که بخش عمده‌ای از درآمد 32 میلیارد دلاری این شرکت را در سال گذشته ایجاد کردند، منتقل شدند.

مطلب جدید جذاب
WestJet تصاحب خطوط هوایی Sunwing را نهایی کرد