نخست وزیر قبل از میلاد خواستار محدودیت در سفرهای غیر ضروری بین استان ها است

نخست وزیر پیش از میلاد جان هورگان گفت که او از دولت فدرال می خواهد تا “رویکرد پان کانادایی” را برای سفرهای غیر ضروری در طی بیماری همه گیر COVID-19 اعمال کند.

گرچه در حال حاضر هیچ محدودیتی برای مسافرت بین سالهای قبل از میلاد و سایر کشورها وجود ندارد ، اما هورگان گفت که مردم نباید در این استان سفر کنند مگر اینکه با مشاغل اساسی روبرو شوند و این راهنمایی استان برای دو هفته آینده است “حداقل “

وی گفت: “من از دولت فدرال می خواهم كه با ما و سایر استانها برای انتقال این پیام كه ​​اگر شما نیازی به سفر بین حوزه های قضایی ندارید ، نباید این كار را انجام دهید.”

“من نخست وزیر را تشویق می کنم که از این فرصت با همه ما استفاده کند.”

انتظار می رود جزئیات بیشتر در مورد برنامه های استان برای مدیریت موج دوم ، روز پنجشنبه ارائه شود.

تماشا کنید | پیش از میلاد نخست وزیر خواستار محدودیت سفر بین استان ها است:

نخست وزیر بریتیش کلمبیا از دولت فدرال خواسته است سفرهای غیر ضروری بین استان ها را محدود کند. قبل از میلاد همچنین یک قرنطینه اجباری 14 روزه برای مسافران به جزیره ونکوور در نظر گرفته است. 2:01

هورگانساید گفت: محدودیت های سفر یک هفته و نیم پیش در سال قبل از میلاد مسیح ، که توصیه می کند سفرهای غیر ضروری در مناطق بهداشتی ساحلی ونکوور و بهداشت فریزر را توصیه نکنید ، حداقل برای “دو هفته آینده” تمدید خواهد شد “

هورگان گفت ، قبل از میلاد ، دو هفته آینده قابل توجه است زیرا این استان به م aلفه دوم آن دستورات منطقه ای نگاه می کند.

“این زمان تماشای طوفان در ساحل غربی جزیره ونکوور نیست. این زمان برنامه ریزی برای یک اجتماع بزرگ دوستان در تعطیلات کریسمس نیست. ما باید روی گذراندن زمستان ، گذراندن دومین موج ، که ثابت کرده است به طور قابل توجهی چالش برانگیز است ، “گفت.

هورگان گفت که این استان در حال بررسی این موضوع است که آیا یک قانون قرنطینه اجباری 14 روزه برای مسافرانی که به جزیره ونکوور می رسند وضع می شود یا خیر.

Buthesaid قبل از میلاد قوانینی را اجرا نمی کند که سعی در ایجاد “حباب” استانی داشته باشد.

وی گفت: “ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه رویكردی برای سفر نداریم كه با تابعیت مغایرت نداشته باشد.”

سخنگوی وزیر امور بین دولتی ، دومینیک لبرانکتولد سی بی سی نیوز در نامه ای از طرف دولت فدرال ، کانادایی ها را تشویق می کند که به توصیه های بهداشتی ، از جمله مشاوره در مورد سفرهای غیر ضروری ، برای کنترل ویروس کرونا کمک کنند.

سخنگو گفت: “ایمنی و امنیت كانادایی ها همچنان در اولویت اصلی ما قرار دارد.” ما به همکاری نزدیك با همه نخست وزیران در هماهنگی پاسخ خود به بحران بهداشت عمومی ادامه می دهیم.

هورگان گفت ، مأمور بهداشت استان ، دکتر بانی هنری ، در کنفرانس خبری پنجشنبه خود اطلاعات بیشتری در مورد دستورات فعلی خواهد داشت.

وی گفت: “ما می خواهیم برنامه های عملیاتی خود را بر اساس شواهد جدید اصلاح کنیم.”

هورگان همچنین گفت كه قانونگذار قبل از میلاد 7 دسامبر باز خواهد گشت ، در حالی كه دولت جدید اکثریت حزب دموکراتیک خلق استان برنامه های خود را در یک سخنرانی تختی ارائه می دهد.

هیئت وزیران در تاریخ 26 نوامبر سوگند یاد می کند و اعضای قوه مقننه در یک سوگند رسمی سه شنبه آینده شرکت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *