نوا اسکوشیا برخی از واکسن های آنفلوانزا را پس از 3 “عارضه جانبی” در نیوبرانزویک به یاد می آورد

مقامات بهداشتی نوا اسکوشیا از شرکت های تولید کننده آنفولانزا در استان می خواهند که از استفاده مقدار زیادی واکسن مرتبط با اثرات سو to در سه بزرگسال در نیوبرانزویک جلوگیری کنند.

آنها بر اساس اخبار منتشر شده از بهداشت عمومی نیوبرانزویک در روز شنبه ، از 2 اکتبر تا 20 اکتبر واکسن دریافت کردند و حوادثی را تجربه کردند که “ماهیت عصبی داشتند”.

منبع عوارض سلامتی تحت بررسی است و مشخص نشده است که آیا واکسن دلیل آن بوده است یا خیر.

علائم در طی یک هفته دریافت واکسن Flulaval Tetra از تعداد زیادی KX9F7 ، محصول Glaxo SmithKline ظاهر شد.

در نتیجه ، مقامات بهداشت عمومی در نیوبرانزویک دوزهای باقیمانده را از دسته جمع کردند.

نوا اسکوشیا اکنون این روند را دنبال می کند. طبق احتیاط ، بر اساس اعلامیه روز دوشنبه وزارت بهداشت و سلامت ، به ارائه دهندگان استان توصیه می شود تا اطلاع ثانوی از تعداد مشخصی استفاده نکنند.

در این گزارش آمده است: این استان در ابتدا 120،000 دوز از این مقدار خاص را در ماه سپتامبر قبل از توزیع آن به ارائه دهندگان دریافت كرد.

بهداشت عمومی هنوز هم به شدت نوا اسکاتلندی ها را تشویق می کند که سالانه واکسن آنفلوانزا را بگیرند و اضافه می کند که این یک روش ایمن و موثر برای محافظت از خود در برابر آنفولانزا است.

هیچ گزارشی از رویدادهای جانبی مربوط به این تعداد در نو اسکوشیا یا استانهای دیگر کانادا گزارش نشده است.

بهداشت کانادا در حال بررسی کامل وضعیت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>