نکات برجسته به روزرسانی اقتصادی سقوط دولت ترودو در سال 2020

وزیر دارایی کریستیا فری لند امروز از بیانیه اقتصادی پاییز مورد انتظار خود رونمایی کرد و استراتژی مالی دولت فدرال را برای مقابله با بیماری همه گیر COVID-19 به روز کرد و بهبود آن را شکل داد.

پروژه های به روزرسانی مالی امروز ، کسری کسری در پایان ماه مارس 2021 به 381.6 میلیارد دلار خواهد رسید و بسته به عواملی مانند شدت خاموش شدن در آینده و میزان عفونت های COVID-19 ، می تواند حتی بیشتر شود.

دولت لیبرال می گوید که آماده است تا 100 میلیارد دلار برای شروع اقتصاد پسا همه گیر هزینه کند. بسته محرک کوتاه مدت 70 تا 100 میلیارد دلار در طی سه سال ارزیابی شده است.

دولت می گوید پس از توزیع واکسن و شروع زندگی به حالت عادی ، هزینه های محرکه ای که برای ایجاد یک اقتصاد سبزتر ، فراگیرتر ، مبتکرانه تر و رقابتی تر ایجاد می شود.

در این بین ، دولت فدرال پشتیبانی های زیادی را برای کمک به مردم و مشاغل و افزایش درآمد در حال افزایش است. برخی از نکات برجسته در اینجا وجود دارد:

خانواده حمایت می کند

خانواده های متوسط ​​و کم درآمد برای هر کودک زیر شش سال در سال 2021 تا 1200 دلار دریافت می کنند.

خانواده هایی که واجد شرایط مزایای کودک کانادا می شوند و درآمد خالص آنها 120 هزار دلار یا کمتر است ، پول را در چهار پرداخت بدون مالیات هر کدام 300 دلار دریافت می کنند.

اولین پرداخت 300 دلاری اندکی پس از تصویب قانون فعال سازی انجام می شود و مابقی پرداخت ها در آوریل ، جولای و اکتبر انجام می شود.

خانواده هایی که درآمد خالصی بالغ بر 120،000 دلار دارند ، نصف پرداختی را که خانواده های کم درآمد دریافت می کنند ، دریافت می کنند و آن را در همان برنامه دریافت می کنند.

آژانس های مراقبت از کودکان در استان ها و سرزمین ها و در ملل اول همچنین به ازای هر کودکی که کمتر از شش سال از آنها مراقبت می کنند ، سه ماهه 300 دلار پرداخت می کنند.

مطلب جدید جذاب
پزشک ارشد می گوید BC داده های مربوط به کارمندان مراقبت های بهداشتی با COVID-19 را با برخی از هشدارها به اشتراک می گذارد

پشتیبانی از جوانان

دولت فدرال 447.5 میلیون دلار در سالهای 2021 تا 2221 برای ایجاد 40،000 شغل تابستانی دیگر برای جوانان هزینه خواهد كرد. دولت همچنین در حال ایجاد تغییراتی در این برنامه است كه به كارفرمایان اجازه می دهد جوانان را خارج از دوره تابستان استخدام كنند.

این طرح همچنین به کارفرمایان این امکان را می دهد که حداکثر 100 درصد ارزش حداقل دستمزد خود را برای هر جوان استخدام شده مطالبه کنند. حمایت های جدید شامل تدابیری است که به کارفرمایان اجازه می دهد کارگران نیمه وقت را با سهولت بیشتری استخدام کنند.

دولت همچنین سرمایه گذاری 575.3 میلیون دلاری را در استراتژی اشتغال و مهارت جوانان خود طی دو سال آینده برای ایجاد 45300 فرصت شغلی برای جوانانی که شغل خود را از دست داده اند و یا به دلیل بیماری همه گیر قادر به شرکت در نیروی کار نیستند ، سرمایه گذاری کرده است.

همچنین فارغ التحصیلان م institutionsسسات متوسطه یا برنامه های کارآموزی می توانند سود فدرال وام های دانشجویی یا کارآموزی خود را برای سالهای 22 تا 2021 حذف کنند. هزینه این اقدام 329.4 میلیون دلار خواهد بود و دولت فدرال می گوید این کمک به 1.4 میلیون کانادایی خواهد بود.

اقتصاد سبز

کانادایی ها قادر به دریافت کمک هزینه حداکثر 5000 دلار برای کار برای بهبود بهره وری انرژی در خانه های خود هستند.

هزینه برنامه احیای انرژی در منزل طی 7 سال 2.6 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت که از 21 تا 20-2020 آغاز می شود. بودجه همچنین هزینه ارائه یک میلیون ارزیابی کارآیی EnerGuide رایگان را پرداخت می کند و هزینه استخدام و آموزش حسابرسان را برای انجام کار پرداخت می کند.

جزئیات این طرح هنوز اعلام نشده است اما کمک هزینه ها تا تاریخ 1 دسامبر سال 2020 بازگشت می یابد.

دولت فدرال همچنین 150 میلیون دلار در طول سه سال برای کمک به منابع طبیعی کانادا در افزایش تعداد ایستگاه های شارژ مجدد پشتیبانی می کند که از وسایل نقلیه با انتشار صفر پشتیبانی می کنند.

امداد GST / HST

دولت فدرال GST / HST را از ماسک صورت و محافظ صورت پاک می کند. هزینه این طرح در طی دو سال 95 میلیون دلار هزینه خواهد داشت ، از 21-20-2020 آغاز می شود.

مطلب جدید جذاب
اسید فسفریک چیست؟

جوامع ایمن

مأموران Frontline RCMP از دوربین های بدنه استفاده می کنند. هزینه این برنامه در شش سال آینده 238.5 میلیون دلار خواهد بود كه از 21 تا 2020 آغاز می شود. پس از آن ، این برنامه با 50 میلیون دلار بودجه سالانه پایدار می ماند.

این طرح برای “پاسخ دادن به نگرانی های مربوط به پلیس از جوامع نژادی و بومی” در حال اجرا است.

دولت فدرال همچنین به شهرداری ها و طرح های تحت هدایت جامعه طی پنج سال ، از 22-22021 ، برای حمایت از برنامه های ضد باند 250 میلیون دلار کمک می کند.

برنامه تثبیت مالی

برنامه تثبیت مالی کمک های مالی به کاهش سالانه درآمد استان های غیر منابع از یک پنج درصد در استان انجام می دهد که بیش از پنج درصد است. تاکنون ، حداکثر یک استان در این برنامه برای هر نفر 60 دلار بود.

امروز دولت فدرال اعلام کرد که این سقف تقریباً سه برابر خواهد شد و به ازای هر نفر 170-20 دلار در 2019-20 و 21-20-20 خواهد بود و اضافه کاری نیز رشد خواهد کرد.

مراقبت بلند مدت

بیانیه اقتصادی امروز نوید یک صندوق 1 میلیارد دلاری برای کمک به استانها و مناطق برای بهبود کنترل عفونت COVID-19 در مراکز مراقبت طولانی مدت طی سه سال آینده می دهد. همه گیری ، شکافهای مهلکی را در کنترل عفونت در خانه های پرستاری و مراقبت های طولانی مدت در سراسر کشور نشان داد.

دولت فدرال گفت این بودجه به طور سرانه به استانها اختصاص می یابد اما به استانها و مناطق ارائه می شود كه برنامه های دقیق هزینه را ارائه می دهد و نشان می دهد كه طبق این برنامه ها سرمایه گذاری انجام شده است.

غول های دیجیتال

شرکت های مستقر در خارج از کشور که محصولات یا خدمات دیجیتالی را در کانادا می فروشند ، ملزم به ثبت نام ، جمع آوری و ارسال GST / HST در فروش مشمول مالیات خود هستند.

مطلب جدید جذاب
هوش مصنوعی باهوش‌تر از انسان‌ها به سرعت در حال ظهور است، زیرا کسب‌وکار به دنبال سود است

دولت فدرال گفت: مالیات پیشنهادی باعث افزایش درآمدهای فدرال در مدت 5 سال 1.2 میلیارد دلار می شود که از 22 تا 2021 شروع می شود.

دولت گفت در حالی که با شرکای بین المللی در حال کار است تا مالیاتی را برای شرکتهای ارائه دهنده خدمات دیجیتال تهیه کند ، همچنین آماده است که آن را به تنهایی پرداخت کند.

در بیانیه مالی آمده است که دولت فدرال مالیات دیجیتال را مستقیماً بر شرکت های ارائه دهنده خدمات دیجیتال اعمال می کند و مالیات از 1 ژانویه 2022 اعمال می شود. دولت تخمین می زند که طی 5 سال 3.4 میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

کار از خانه

از آنجا که بسیاری از کانادایی ها اکنون از خانه خود کار می کنند ، آژانس درآمد کانادا به کانادایی ها “با هزینه های ناچیز” اجازه می دهد تا 400 دلار به عنوان کسر مالیات برای کار در خانه بدون نیاز به شرح دقیق هزینه های خود ، مطالبه کنند.

جریان های جدید درآمد

دولت فدرال در ژوئیه سال 2021 استفاده از GST / HST را برای اجاره های کوتاه مدت مبتنی بر پلتفرم دیجیتال آغاز خواهد کرد. شرکت هایی مانند Airbnb و سایر وب سایت های اجاره تعطیلات تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. پیش بینی می شود با این اقدام 360 میلیون دلار درآمد پنج ساله درآمد تازه حاصل شود.

دولت در حال تعیین محدودیت سالانه 200000 دلار برای کمک هزینه اختیار سهام کارمندان است که می تواند واجد شرایط کسر اختیار سهام کارمندان باشد. این محدودیت براساس ارزش منصفانه بازار سهام مشمول اختیارات ، در زمان اعطای اختیارات تعیین خواهد شد. پیش بینی می شود این اقدام سالانه 200 میلیون دلار درآمد دولت را افزایش دهد.

دولت فدرال می گوید در سال آینده نیز گام هایی را برای اجرای مالیاتی برمی دارد که واحدهای مسکونی متعلق به غیر کانادایی های غیرمقیم را هدف قرار دهد.

دولت همچنین می گوید برای مقابله با فرار مالیاتی بین المللی ، با هدف جمع آوری 1.4 میلیارد دلار درآمد پرداخت نشده ، طی 5 سال آینده 606 میلیون دلار هزینه خواهد كرد.