ورزشگاه ها با میکرو سالن ها و غلاف های ورزشی با COVID-19 سازگار می شوند

برخی از اپراتورهای ورزشگاه اکنون با تدابیر جدی برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 روبرو هستند و مصمم هستند که با ارائه برنامه های جدید باز بمانند.

حوزه های قضایی بیشتری در منطقه تورنتو بزرگ برای محدودیت های این هفته در گروه “قرمز” انتاریو قرار گرفتند ، به این معنی که ورزشگاه ها باید کلاس های داخلی را به 10 نفر محدود کنند. تورنتو جلوتر رفت و کلاسهای داخل سالن را به طور کلی ممنوع کرد.

تناسب اندام فلسفه در فضای وسیع 12000 فوت مربع فضا در تورنتو ، صاحب فیل اورتوین را به ایجاد کلاسهای تناسب اندام گروهی و آموزش شخصی قبل از COVID-19 ، و غلافهای تمرین شخصی که قبلاً رزرو کرده اند ، متمرکز کرد.

در جاهایی که کلاسهای تناسب اندام برگزار می شد ، اکنون این فضا وسایل و وزنه های ورزشی را برای جلسات یک به یک در خود جای داده است.

ورزشگاه ها جلسات شخصی را کشف می کنند

اورتوین می گوید که مصمم است به آینده نگاه کند و به یاد داشته باشد که این محدودیت ها موقتی است.

“برای من ، این در مورد موفقیت رسیدن به این مشکل است ، [and] این چیزی است که من می توانم به آن نگاه کنم و بگویم “ما این کار را کردیم” ، و این چیزی است که من قصد دارم آن را با تمام تیمی که در کنار من گیر کرده است به اشتراک بگذارم. “

فیل اورتوین ، صاحب Philosophy Fitness در تورنتو ، می گوید این سالن ورزشی تجهیزات و وزنه های قلبی را برای جلسات یک به یک در محل قرار دارد که در آن کلاسهای تناسب اندام برگزار می شود. (CBC)

یک استودیوی چرخشی تورنتو همچنین در حالی که کلاسهای گروه ممنوع است ، یک تجربه شخصی را تبلیغ می کند.

6IX Cycle Spin Studio مشتریان را تشویق می کند تا در یکی از 10 مکان از نظر جسمی در کلاسهای Open Ride ثبت نام کنند و به دستورالعملهای دستگاه تلفن همراه خود گوش فرا دهند تا بتوانند مربی خود باشند.

داشتن فضایی برای نفس کشیدن راحت مهم است ، می گوید Brenda Coleman ، دانشمند بالینی در سیستم بهداشت سینا.

وی گفت: “اگر شما آن 10 نفر را لزوماً همزمان در آنجا نداشته باشید ، همزمان بطور مرتب نفس بکشید و به سختی نفس بکشید ، در نتیجه قرار گرفتن در معرض خود را کمی کاهش می دهید”.

نوآوری در محیط داخلی کلید فعال ماندن است

Silofit مستقر در مونترال ، که اخیراً به تورنتو گسترش یافته است ، در حال پذیرش یک تمرین کاملاً خصوصی است و فضای اداری بلااستفاده را به سالن های ورزشی کوچک تبدیل می کند که می توانند برای هر ساعت 20 تا 40 دلار رزرو کنند.

جارد پاپرمن ، معاون رئیس شرکت در Silofit ، می گوید: “شما می توانید وارد شوید ، بسته به دستورالعمل های محلی ، در هر مکان از یک تا هشت نفر بستگی به اندازه سیلو دارد.”

جارد پاپرمن ، نایب رئیس عملیات در Silofit ، از طریق یکی از سه باشگاه ورزشی کوچک که این شرکت در تورنتو افتتاح کرده است قدم می زند. (CBC)

Silofit مدل تجاری خود را در سال 2018 راه اندازی کرد و اکنون COVID-19 آن را مطلوب کرده است.

پاپرمن گفت: “تقاضا سر به فلک کشیده است. بنابراین فضاهای ما حداقل یک ماه زودتر و در کل سیلوهای ما رزرو می شوند.”

با نزدیک شدن به زمستان و کاهش جذابیت تناسب اندام در فضای باز ، کلمن گفت که نوآوری در محیط داخلی ممکن است برای ادامه فعالیت مهم باشد.

وی گفت: “من فکر می کنم این موقعیت های داخلی فوق العاده است.” “اگر می توان آنها را با خیال راحت انجام داد ، اگر می توانند از رهنمودهای توصیه شده پیروی کنند ، فکر می کنم عالی هستند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>