پدرش قرار بود هر ساعت در خانه مراقبت طولانی مدت خود بررسی شود. در عوض ، او درگذشت و 6 ساعت پیدا نشد

جوشوا مچت گفت که وقتی در 11 آوریل نتوانست به پدرش برسد احساس می کند که چیزی درست نیست. او دوازده بار تماس گرفته و دوربین فیلمبرداری را که در طولانی مدت 92 ساله راه اندازی کرده بود ، بررسی کرده است اتاق مراقبت ، اما پدرش هرگز قابل مشاهده نبود.

اواخر همان روز بعد از ظهر ، مچت ، که در برامپتون ، اونت زندگی می کند ، از طرف برادرش تماسی گرفت که پدرش تراون مچت در حمام اتاق خود در ExtendicareHalton Hills در جورج تاون ، انت ، حدود 50 کیلومتری غرب تورنتو درگذشت.

مچ که از دیدن لحظات آخر پدرش مضطرب بود ، فیلم ویدیویی را از اتاق پدرش به نمایش گذاشت. آن وقت بود که فهمید چیزی نادرست است.

به گفته مچت ، از این ویدئو مشخص بود که پدرش ساعت 9:51 صبح به وقت حمام به دستشویی رفته است.

وی گفت: “آنچه واقعاً صدمه دیده بود … هیچ کس دیگری بعد از ظهر تا ساعت 4:30 بعدازظهر وارد خانه نشده بود.”

تراون مچت در اواخر سال 2018 ساکن Extendicare Halton Hills شد. (ارسال شده توسط خانواده مچت)

بعداً علت احتمالی مرگ پدرش آریتمی قلبی کشنده ناشی از بیماری های قلبی عروقی اعلام می شود. اما گزارش توسط یک بازرس با وزارت مراقبت طولانی مدت انتاریو در مورد مرگ نشان داد که Extendicare Halton Hills “نتوانست از آن محافظت کند [Traven Matchett] از بی توجهی کارکنان. “

این گزارش همچنین نشان داد که علی رغم مستند سازی کارمندان مبنی بر اینکه ماتچ در آن روز به صورت ساعتی ملاقات شده و حتی مدارک ویدئویی ناهار را از دوربین اتاق خود تغذیه می کند ، نشان می دهد که در حقیقت ، وی شش ساعت دیده نمی شود.

در نتیجه ، Extendicare Halton Hills سه اخطار کتبی مبنی بر عدم انطباق با قانون خانه های مراقبت طولانی مدت انتاریو دریافت کرد. LTCHA حداقل استانداردهای ایمنی را تعیین می کند که هر خانه مراقبتی در ایالت استان از آن برخوردار است.

اطلاعات بدست آمده از تحقیقات aCBC Marketplace نشان می دهد که اولین بار نیست که Extendicare Halton Hills این عمل را نقض می کند.

بین سالهای 2015 و 2019 ، 125 اخطار کتبی برای این خانه صادر شده است و 19 مرتکب جرم جدی ترین تخلفات مانند بی توجهی و سو abuse استفاده شده است. با توجه به داده های جمع آوری شده توسط بازار ، این یکی از 30 خانه برتر استان است که بیشترین تخلف را دارد.

یکی از حامیان خانه های حمایتی مانند Extendicare Halton Hills حتی در صورت مشاهده مکرر با نقض LTCHA ، هیچ عواقبی در پی نخواهد داشت. مدافعان از استان می خواهند اقدامات سختگیرانه تری مانند جریمه یا اتهامات استانی علیه خانه هایی مانند Extendicare Halton Hills را که به طور مکرر قوانین استان را نقض کرده اند ، اتخاذ کند.

Extendicare Halton Hills یک مرکز مراقبت طولانی مدت در جورج تاون ، انت ، حدود 50 کیلومتری غرب تورنتو است. (CBC)

هیچ کس از Extendicare Halton Hills در دسترس نبود تا با CBC برای مصاحبه در مورد مراقبت تراون مچت صحبت کند.

در بیانیه ای ، Extendicare گفت در مورد شرایط مربوط به ساکنان یا کارمندان خاص توضیحی نمی دهد ، اما تا حدی گفت: “ما به طور منظم سیاست ها و روش های خود را به روز می کنیم تا مشاوره بازرسان وزارتخانه را منعکس کنیم و به اعضای تیم خود آموزش می دهیم تا هر گونه مساله ای را منعکس کند. در هنگام بازرسی شناسایی می شوند. “

درگیری با ساکن ثبت شده است

بعد از اینکه مادر ارشد که از زوال عقل زودرس رنج می برد ، بارها و بارها از شخصی که شب وارد اتاقش می شود شکایت کرد ، ماتچ گفت که او در مارس 2019 دوربینی را در اتاق پدرش نصب کرد.

تصاویر ویدئویی به اشتراک گذاشته شده با CBC News نشان می دهد که ساکن دیگری اندکی پس از نصب دوربین وارد اتاق می شود. پدر مچت در رختخواب می نشیند و به ساکن می گوید تا آنجا را ترک کند.

در حالی که ساکن دیگر از کنار او عبور می کند ، تصاویر پدر مچت را نشان می دهد که روی زمین افتاده و به سر او ضربه می زند.

تماشا کنید | تصاویر ویدئویی از یک درگیری در اتاق ماتچت:

تصاویر دوربین مستقر در اتاق ماتچ در خانه مراقبت طولانی مدت نشان می دهد که یکی دیگر از ساکنان هنگام خواب وارد اتاقش می شود. مچت تلاش می کند تا ساکن را ترک کند اما هنگامی که او از کنار او عبور می کند می افتد و به سر او ضربه می زند. 0:57

مچت گفت پدرش به دلیل جراحات وارده باید در بیمارستان تحت معالجه قرار گیرد.

وی گفت: “من به شدت شوكه شدم كه این اتفاق حتی برای شخصی كه قرار است مورد حمایت قرار گیرد ، كه فرد آسیب پذیر است و قرار است تحت مراقبت قرار گیرد ، رخ دهد.”

تراون مچت پس از سقوط در هنگام درگیری با یکی دیگر از ساکنان اتاقش ، از ناحیه صورت آسیب دید. (ارسال شده توسط خانواده مچت)

مچت شکایتی را به وزارت ارائه کرد ، و در نتیجه ، یک بازرس دریافت که خانه در نقض 9 بخش از LTCHA است.

این گزارش حاکی است که همان ساکنی که وارد اتاق مچت شده در موارد مختلف نسبت به سایر ساکنان بسیار پرخاشگر بوده است.

بازرس خانه را پیدا کرد “در حصول اطمینان از اقدامات جهت به حداقل رساندن خطر مشاجرات و فعل و انفعالات بالقوه مضر بین [the resident] و ساکنان دیگر. “

این گزارش همچنین نشان داد که خانه نمی تواند اطمینان حاصل کند که حداقل یک نفر از کارمندان وظیفه پرستار ثبت نام شده است.

مچت گفت كه پدرش پس از مشاجره با ساكن شروع به پسرفت كرد و از خانواده شكايت كرد كه از او مراقبت هاي سريعي برخوردار نيست. طبق دستورات مراقبت وی ، پدر مچت قرار بود هر ساعت کنترل شود.

تصاویری از اتاق مچت در روزی که نشان می داد وی برای مدت شش ساعت تحت بررسی نبوده است ، به عنوان بخشی از شکایت جوشوا مچت به وزارت مراقبت طولانی مدت ارسال شده است.

تماشا کنید | فیلم های ویدئویی از اتاق ماتچ در روز درگذشت:

تصاویر دوربین مستقر در اتاق ماتچ در خانه مراقبت طولانی مدت از روزی که درگذشت او را نشان می دهد که در ساعت 9:51 صبح به دستشویی می رود. هیچ یک از کارکنان تقریباً شش ساعت تا ساعت 4:57 بعد از ظهر او را کنترل نمی کند. ساعت 1:00

“آنها کاملاً از پدر من غافل شدند”

در گزارش بازرسی که به دنبال آن انجام شد ، وزارتخانه دریافت که کارگر پشتیبانی شخصی “مستند کرده است که آنها چک های ساعتی را انجام داده اند و [Matchett] وقتی نظارت تصویری نشان داد که کارکنان ساکن را بررسی نمی کنند. “

در این گزارش آمده است که طبق پرونده مچت ، او “76 درصد” ناهار و میان وعده کامل خود را خورده است با وجود این واقعیت که هر وقت بعد از ساعت 9:51 صبح از حمام خارج شد

در این گزارش آمده است: “ساكن شش ساعت بعد بدون مشاهده كاركنان از ساكن ، در حمام بی پاسخ شناخته شد.”

تراون مچت در سال 2019 میلادی کریسمس را در Extendicare Halton Hills جشن می گیرد. روزی که او درگذشت ، تصاویر ویدئویی نشان می دهد هیچ کس برای شش ساعت از مچت چک نکرده است. (ارسال شده توسط خانواده مچت)

مچت گفت: “آنها کاملاً از پدر من غافل شدند.”

“گزارش بازپرس می گوید اعضای کارکنان گفتند که پدر من ناهار را در ساعت 11:56 صبح خورد و در حالی که او” او خوشحال و سرحال بود “. و این به من چسبید زیرا اگر باشی نمی توانی خوشحال و شاد باشی نفس نمی کشد. “

مجرمین را تکرار کنید

وقتی مشخص شد خانه ای مغایر با LTCHA است ، وزارت مراقبت درازمدت دستوراتی را صادر می کند که خانه باید از قبیل آموزش مجدد کارکنان یا اجرای سیاست های جدید مطابقت داشته باشد اما جین میدوس ، وکیل کارمند و وکالت نهادی در مرکز حمایت سالمندان در تورنتو ، گفت که این دستورات همیشه موثر نیستند.

جین میدوس ، وکیل کارمند و مدافع نهادی در مرکز حمایت از سالمندان در تورنتو ، می خواهد این استان را در خانه هایی که به طور مکرر قانون خانه های مراقبت طولانی مدت را نقض می کنند ، ببیند. (Jon Castell / CBC)

“در واقع هیچ دلیلی وجود ندارد [LTC homes] صادقانه بگویم ، زیرا اگر آنها رعایت نکنند ، وزارتخانه دوباره وارد کار می شود و فقط دستور را دوباره صادر می کند “،

“و بنابراین ، ما می بینیم که خانه ها پس از تخلف ، ترتیب پس از سفارش تخلف می کنند.”

میدوس گفت که او دوست دارد مرتکب جریمه های مجازات اداری یا حتی اتهام کیفری شود.

“ما هرگز ندیده ایم که یک تخلف استانی علیه یک خانه انجام شود ، حتی در موارد کاملاً فاحش.”

وی گفت که بخشی از این مشکل نیز تأمین بودجه است ، و خاطرنشان کرد که خانه های مراقبت طولانی مدت اغلب منابعی برای پاسخگویی به دستورات انطباق ندارند. به عنوان مثال ، وقتی افزایش آموزش سفارش می شود ، پر کردن پرسنل مسئله ای است.

وزیر مراقبت طولانی مدت مریلی فولرتون از صحبت با خبرهای CBC برای این داستان خودداری کرد. در بیانیه ای برای سی بی سی نیوز ، این وزارتخانه گفت: “عدم رعایت مکرر توسط وزارتخانه جدی گرفته می شود.”

وزارتخانه در مواردی که موارد عدم تکرار موارد مکرر وجود دارد ، مجموعه ای از ابزارها را در اختیار دارد.

اقدامی که وزارتخانه می تواند انجام دهد ارجاع موضوع به مدیر بازرسی های مراقبت طولانی مدت است که قدرت متوقف کردن پذیرش در خانه را به طور موقت دارد تا زمانی که دستورالعمل های مطابقت را دنبال کند. شعبه بازرسی همچنین می تواند مدیر خود را برای نظارت بر فعالیت های خانه به کار گیرد. هزینه.

در بیانیه خود ، این وزارتخانه گفت که در مارس 2019 ، مدیر بازرسی های مراقبت طولانی مدت با ExtendicareHalton Hills در مورد عدم رعایت قانون و از آن زمان ، این خانه تحت “افزایش نظارت با 11 بازرسی قبلی” اعلام شده است.

این وزارتخانه گفت که به طور همزمان سه دستور انطباق را پیگیری می کند. مشخص نیست که این سفارشات مربوط به Matchettcase است.

طبق بیانیه این وزارتخانه ، “بازرسی های طولانی مدت مراقبت از منزل در انتاریو همچنان دقیق ترین موارد در کانادا است.”

فشار برای تغییر

Extendicare در بیانیه خود برای سی بی سی نیوز گفت که یک تیم مدیریت جدید در تاسیسات هالتون هیلز “در تلاشند تا از بروز موارد مشابه در آینده جلوگیری کنند.

جوشوا مچت گفت که او از سابقه تخلف در خانه و اینکه او صحبت می کند متعجب نیست زیرا می خواهد تغییری در نحوه برخورد با این تخلفات مشاهده کند.

جوشوا مچت ، چپ ، پسرش را هنگام دیدار با پدرش تراون نگه می دارد. (ارسال شده توسط خانواده مچت)

“یک نورافکن بسیار روشن تر باید تابانده شود [on this issue] مات گفت: “

“ما در نهایت همه تحت سیستم قرار خواهیم گرفت.”

هفت ماه پس از مرگ TravenMatchett ، سختترین قسمت پسران وی دانستن این بود که فیلمبرداری لازم است تا او در نهایت شکایت پدرش را از سطح مراقبت از او درک کند.

“ماههای آخر او فکر می کرد پسرانش … باور نمی کردند که مورد غفلت قرار گرفته است. من هر روز با آن زندگی می کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *