پزشکان هشدار می دهند که بیمارستان های آلبرتا تحت فشار COVID-19 به طور خطرناکی تحت فشار قرار می گیرند

پزشکان خط مقدم هشدار می دهند ، از آنجایی که موارد COVID-19 به نقطه بحرانی بحرانی رسیده است ، بیمارستان های آلبرتا در معرض خطر فراتر از ظرفیت قرار دارند و ویروس از طریق بخش های شلوغ و پرجمعیت از بیماران عبور می کند.

دکتر دارن مارکلند ، پزشک مراقبت های ویژه در بیمارستان رویال الکساندرا در ادمونتون ، یکی از 9 بیمارستان در استان که با شیوع بیماری روبرو است ، می گوید: “کنترل عفونت می تواند یک بیمارستان را از بین ببرد.”

“ما باید راهنمایی مشخصی داشته باشیم و این شامل چرخش قفل احتمالی چرخشی یا فقط دور زدن واگن بریکر برای مدت دو هفته برای جلوگیری از روند این امر است.”

ماركلند روز جمعه در مصاحبه ای گفت كه آلبرتا باید اقدامات شدیدتر بهداشت عمومی را بلافاصله برای محافظت از بیمارستان ها در برابر گسترش جامعه اعمال كند.

وی گفت ، اگر مقامات بهداشتی دولتی نتوانند سرکوب کنند ، تعداد پرونده ها به جایی افزایش می یابد که در مراکز مراقبت های بهداشتی غلبه کنند.

وی گفت: “ما باید از طرف دولت ، از رئیس ارشد پزشکی خود راهنمایی مشخصی داشته باشیم ، و این در حال حاضر نمی تواند داوطلبانه باشد.” “اما در حال حاضر ، ما یک رهبری بسیار مبهم از مقام بهداشت خود می گیریم.”

آلبرتا روز پنجشنبه حدود 800 مورد عفونت جدید گزارش داد و رکورد روزانه مورد را شکست.

این استان به دلیل مشکلات فنی تعداد دقیقی نداشت ، اما دامنه ارائه شده نسبت به رکورد قبلی یک روزه آن در 622 مورد بسیار خوب بود.

در جلسه توجیهی روز پنجشنبه ، دکتر دینا هینشاو ، مدیر ارشد پزشکی آلبرتا ، هشدار داد که تعداد بیشتر افزایش می یابد و مراقبت از بیمارستان برای آلبرتایی ها به غیر از COVID-19 تحت تأثیر قرار می گیرد.

هینشاو هشدار داد ، از آنجا که بیماران بیشتری قرنطینه می شوند و بخشها در انزوا قرار می گیرند ، عمل بیشتر تحت فشار قرار می گیرد. وی گفت ، اقدامات اضافی در نظر گرفته خواهد شد مگر اینکه در چند روز آینده تعداد به طور چشمگیری کاهش یابد.

هینشاو گفت: “من در مورد میزان بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در ادمونتون و کلگری بسیار نگران هستم.”

“ما باید از سیستم بهداشتی خود با کاهش انتقال جامعه محافظت کنیم. واقعیت این است که اکنون 800 مورد جدید را گزارش می کنیم بسیار نگران کننده است.”

یک بیمارستان قبل از ظرفیت بیش از حد خوب از کار می افتد.– دکتر دارن مارکلند

در حالی که مارکلند از رشد بار پرونده نگران است ، مسئله اصلی در بیمارستان های آلبرتا فشار کنترل عفونت و جداسازی بیماران است.

ماركلند گفت: “یك بیمارستان قبل از ظرفیت بیش از حد از كار می افتد.”

“وقتی همه گیر می شوید ، مهمترین مکانیسم شما جلوگیری از شیوع است. و شما می توانید تصور کنید ، بیمارستانها بیمارترین افراد را در مناطق کوچک متمرکز می کنند.

“همانطور که افراد بیمار و بیمار را در مناطق کوچکتر بسته بندی می کنید ، شاهد گسترش آن خواهید بود.”

ماركلند گفت كه بیمارستان های آلبرتا به گونه ای طراحی نشده اند كه بتوانند پروتكل های همه گیری را مدیریت كنند.

وی گفت: قرار دادن حتی یک بیمار در قفل می تواند در کل بیمارستان تأثیر موجی داشته باشد.

ماركلند گفت ، شیوع انتقال بیماران از طریق سیستم را غیرممكن می سازد ، در حالی كه كمبود كار در بیماری و خستگی منجر به شیوع بیشتر می شود.

“شما نمی توانید از بخش اورژانس خارج شوید. شما نمی توانید وارد آزمایشگاه cath شوید. شما نمی توانید وارد اتاق عمل شوید و نمی توانید وارد ICU شوید زیرا شما نمی توانید افراد آلوده را با افراد مبتلا.”

وی گفت ، در حال حاضر فشار بر کارکنان خط مقدم بسیار زیاد است.

ماركلند گفت: “احساس ترس مستمر وجود دارد.” “ما نمی توانیم از این بابت راضی باشیم.”

بعضی از بیمارستان ها هم اکنون در آستانه فعالیت هستند.

نه بیمارستان آلبرتا بیمارستان سلطنتی الکساندرا ، بیمارستان دانشگاه آلبرتا ، بیمارستان جامعه لدوک ، بیمارستان جامعه میسیکوردیا ، بیمارستان جامعه گری نونز ، مرکز پزشکی Foothills ، مرکز پیتر لوگه ، بیمارستان عمومی Rockyview ، بیمارستان منطقه ای چینوک شیوع بیماری را اعلام کرده اند. همه به کار خود ادامه می دهند اما با محدودیت.

بعضی از بخشها قفل شده اند یا جراحیهای غیر اورژانسی به تعویق افتاده اند. در برخی از امکانات ، ویزیت محدود شده است.

در ادمونتون ، 30 درصد از جراحی های غیر فوری و غیر منتخب برای آینده قابل پیش بینی به تعویق افتاده است تا اطمینان حاصل شود که بیمارستان ها توانایی مقاومت در برابر شیوع در میان بیماران خود را دارند.

مقامات بهداشتی می گویند ظرفیت بیمارستان نیز به دلیل نیاز به قرنطینه کارکنان بیمار شده یا به طور بالقوه در معرض ویروس قرار گرفته است ، محدود شده است.

ما می خواهیم میزان مرگ و میر ویروس را افزایش دهیم.– دکتر راج بهارداوج

دکتر راج بهارداوج ، پزشک خانواده و پزشک مراقبت فوری که در مرکز شهر کلگری کار می کند ، گفت که مقامات بهداشتی باید این اتفاق را می دیدند.

بهاردوج گفت ، پاسخ دولت به ویروس تاکنون ضعیف بوده است.

وی گفت ، با وجود هشدارهای مكرر ، برای جلوگیری از موج دوم پیش بینی شده كار كمی انجام شد.

وی گفت که این استان دیگر از کنترل کنترل هدفمند برخوردار نیست. برای چرخاندن اوضاع اقدامات شدیدتری مانند قفل قفل چرخشی لازم است.

وی گفت: “اگر برای چرخاندن این اعداد به نوعی محدودیت اعمال نکنیم ، مملو از اعداد و ارقام به بیمارستان می رویم.”

“ما خواهیم دید که میزان مرگ ویروس افزایش می یابد زیرا میزان مرگ و میر فقط برای ویروس ذاتی نیست. همچنین بسته به توانایی ما در درمان افرادی که از ویروس بسیار بیمار هستند ، تا حدی نیز قابل تغییر است.”

بهاردوج گفت که او می خواهد شاهد محدودیت های اجباری جدید در استان باشد اما عدم شفافیت تلاش ها برای مهار ویروس را متوقف کرده است.

وی گفت ، مقامات بهداشتی دولتی باید اطلاعات بیشتری را در مورد آستانه ظرفیت فعلی بیمارستان منتشر كنند و اطمینان حاصل كنند كه مدل سازی آنها برای مسیر ویروس به روز است.

وی گفت: هرگونه تحقیق در مورد شیوع ویروس در بخشهای بیمارستان باید به اطلاع عموم برسد و به طور گسترده در بین جامعه پزشکی به اشتراک گذاشته شود.

بهاردوج گفت ، بدون این جزئیات مهم ، کارمندان بهداشت عمومی و خط مقدم اغلب در تاریکی کار می کنند.

وی گفت: “در بسیاری از سطوح شفافیت وجود ندارد.”

“مردم فقط مطلع نیستند. و متأسفانه افرادی که وظیفه اطلاع رسانی به آنها را دارند ، اطلاعاتی را که من مطمئن هستم با آنها کار می کنند به اشتراک نمی گذارند.”

بدون پروتکل بهتر ، او از زمستان پیش رو می ترسد ، بهاردوجسید.

“من مطمئناً برای عموم مردم ، مطمئناً برای بیمارانم ترس دارم. اما من همچنین برای همکارانم واقعاً می ترسم.

“من واقعاً نگرانم که چگونه آنها می توانند با صدمه اخلاقی ناشی از محروم کردن مراقبت از مردم یا جیره بندی مراقبت از نظر تختخواب و ونتیلاتور و بازدید کنندگان و مواردی از این قبیل کنار بیایند

“این نوع خسارتی است که یک عمر طول می کشد.”

مهاربند برای یک سنبله

دکتر دیوید زیگون ، مدیر پزشکی منطقه ادمونتون با خدمات بهداشتی آلبرتا ، گفت كه كارمندان خط مقدم در حال آمادگی برای افزایش نرخ بستری هستند.

Zygun روز جمعه در مصاحبه ای گفت ، شکی نیست که طی چند روز افزایش در میزان عفونت در مراکز بهداشتی احساس خواهد شد.

وی گفت ، پرسنل بزرگترین چالش در بیمارستان های آلبرتا در حال حاضر است. بسیاری از کارگران به دلیل بیماری یا مواجهه احتمالی به خانه خود فرستاده شده اند. کارگران همچنین از فشار ماه هایی که برای مبارزه با اضطراب های اضافی کار در یک بیماری همه گیر صرف شده اند ، خسته شده اند.

زایگون گفت ، تقاضا برای فضای انزوا در “بالاترین زمان” است و فضای حیاتی را در بیمارستان ها می خورد.

وی گفت: “من درباره اعدادی که در جامعه می بینم بسیار نگران هستم.”

“در نهایت ، این چیزی است که بسیاری از انزوا و تقاضا را تحریک می کند. تا زمانی که کنترل این موارد را بدست آوریم ، فشارهای فزاینده ای را شاهد خواهیم بود.

“من کاملاً استرس را بر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم و رهبرانی دیده ام که همچنین در تلاشند این مسئله را مدیریت کنند. این اکنون یک بیماری همه گیر طولانی مدت است.”

اگر بیمارستان ها نقطه اوج خود را تعیین کنند ، زیگون گفت که برنامه های دقیق احتیاطی برای کارکنان و امکانات در دست اجرا است.

به عنوان مثال ، استراتژی های “غیر متعارف” می تواند پزشكانی را كه از طریق ER تحت فشار قرار گرفته اند برای كمك به بیماران در بخش های مراقبت ویژه فراخوانی كند. اگر واحدهای مراقبت ویژه با بیماران COVID پر شوند ، واحدهای قلبی یا اتاق های بعد از عمل می توانند به دستگاه های تهویه مجهز شوند.

پیش از این صدها عمل جراحی به تعویق افتاده است. Zygun گفت اگر این روند ادامه یابد ، مراحل بیشتری لغو می شود. وی اضافه کرد که اقدامات اضافی که می توانند به جلوگیری از گسترش ویروس کمک کنند ، مورد استقبال قرار می گیرد.

“ما می دانیم ، با بالا رفتن اعداد ، انتهای این بیشتر و بیشتر دور می شود.

“ما در تلاش هستیم تا آنجا که ممکن است انجام دهیم. اما با اوج گرفتن اوضاع ، باید بیشتر و بیشتر روی پاسخ بستری متمرکز شویم. و این به معنای تأخیر در مراقبت از دیگران است ، که بسیار نگران کننده است.”