پزشک ارشد می‌گوید کمبود پرسنل، بیمارستان ساری مموریال اورژانس را با “مشکل عمیق” مواجه کرده است.

ارشدترین پزشک اورژانس در یکی از بیمارستان های شلوغ بریتیش کلمبیا به مردم در مورد بحران جاری در بخش اورژانس هشدار داده و گفته است که وضعیت به حدی بدتر شده است که برخی از بیماران تا سه روز منتظر پذیرش در سایر بخش ها هستند.

دکتر Urbain Ip گفت کمبود پرسنل و مشکلات ازدحام بیش از حد در اورژانس در بیمارستان Surrey Memorial باعث شده است که او و همکارانش مرتباً به خانه بروند و نگران بیماران خود باشند.

“در حال حاضر، اگر عزیزم مریض شود، مطمئن نیستم که بفرستم یا نه [them] ایپ که بیش از 30 سال پزشک اورژانس بوده است، گفت: به بیمارستان من … و این احساس وحشتناکی است.

ما در حال حاضر در مشکل عمیقی قرار داریم».

Ip یکی از سه دوجین پزشک اورژانسی بود که نامه‌ای تاول‌زا را در این ماه امضا کرد و مدعی شد که مقامات بهداشتی از اعتراف علنی به مقیاس بحران کارکنان اورژانس که باعث می‌شود بیماران بدون مراقبت کافی در راهروها منتظر بمانند و گاهی اوقات جان خود را از دست بدهند، خودداری کرده‌اند.

سی‌بی‌سی نیوز موافقت کرد که هویت پزشکان را هنگام انتشار نامه در هفته گذشته مخفی کند، زیرا آنها می‌ترسیدند که در محل کار عواقب داشته باشد، اما آی‌پی گفت که در تلاش برای رساندن پیام تیم به خانه، با نام صحبت می‌کند.

ایپ که همچنین استادیار بالینی در بخش اورژانس پزشکی دانشگاه بریتیش کلمبیا و مدیر سابق پزشکی بیمارستان ساری مموریال است، گفت: “من به Fraser Health نیاز دارم تا با مردم شفاف باشد و متوجه شود که ما در مشکل هستیم.”

مطلب جدید جذاب
نامه پزشکان اورژانس «بحران» در بیمارستان ساری مموریال را توصیف می‌کند که بیماران را رنج می‌برد.

صرف نظر از این، Ip گفت که بیماران باید همیشه در طول یک اورژانس بهداشتی به اورژانس مراجعه کنند.

“ببین، من واقعا نگران توانایی بیمارستان برای مراقبت از عزیزم هستم، اما می خواهم شهروند بداند: اگر واقعا بیمار هستید، اگر درد قفسه سینه دارید، اگر علائم سکته دارید، از مراجعه به بیمارستان نترسید. اورژانسی» گفت.

“ما هر چه باشد از شما مراقبت خواهیم کرد.”

نامه می گوید کمبود پزشک خانه باعث سرگردانی بیماران می شود

نامه پزشکان هفته گذشته به یک مشکل کلیدی اشاره کرد: کمبود “پزشکان خانگی” یا بیمارستانی، به این معنی که بیماران برای روزها در اورژانس می مانند زیرا کارکنان کافی برای پذیرش آنها در بخش بعدی وجود ندارد.

آی پی در مصاحبه ای با CBC گفت: “شما با بیمارستان صحبت می کنید و دستوری برای پذیرش آنها می نویسید… بسیاری از اوقات این بیماران به مدت 24، 48 و گاهی اوقات 72 ساعت ویزیت نمی شوند.” در ساحل در روز سه شنبه

48 ساعت اول این بیماران بیمار، ممکن است وخیم شوند، وضعیت آنها تغییر کند و بسیار بسیار حیاتی است، بسیار مهم است که این بیماران توسط پزشکان مراقبت و به طور مکرر ارزیابی شوند.

کلمه "اضطراری" با رنگ قرمز بالای درهای کشویی منتهی به بیمارستانی آجری با پنجره های شیشه ای ظاهر می شود.  کامیون ها و ماشین ها جلو پارک شده اند.
تصویر بیمارستان ساری مموریال در 6 مارس است. چندین پزشک شاغل در بخش اورژانس این مرکز هفته گذشته نامه ای سرگشاده منتشر کردند و در مورد شرایط داخل آن به مردم هشدار دادند. (بن نلمز/سی بی سی)

به نظر می رسد که وضعیت روحیه کارکنان پایین است.

من به شما می گویم این گروه از پزشکانی که من با آنها کار می کنم … [each] یک پزشک بسیار بسیار شایسته، دلسوز و متعهد است. حالا هر کدام نگران به خانه می روند… نمی دانند چه بلایی سر آن بیماران می آید.”

“آنها آخرین دکتری هستند که آنها را دیدند. اگر بیمار بدتر شود و عوارض جانبی داشته باشد، آنها احساس مسئولیت می کنند و این یک راه واقعاً بسیار دشوار برای به پایان رساندن کار روزانه است.”

به گفته فریزر هلث، بیمارستان ساری مموریال شلوغ ترین اورژانس استان را دارد.

در پاسخ به نامه هفته گذشته، آدریان دیکس، وزیر بهداشت “ناامیدی” کارگران را تایید کرد و گفت که استان “فعالانه” برای استخدام بیشتر بیمارستان‌ها تلاش می‌کند.

دکتر ویکتوریا لی، رئیس و مدیرعامل Fraser Health، هفته گذشته «چالش‌های» پیش روی کارکنان را تأیید کرد و گفت که مقامات بهداشتی «تعداد قابل توجهی از راه‌حل‌ها» را برای رسیدگی به این وضعیت ارائه کرده‌اند.

آی پی گفت که پزشکان نتیجه ای نمی بینند.

او گفت: «هر چه او اضافه کرد، هر چه پزشک به بیمارستان اضافه شد، کارساز نیست.

ما از آنها می‌خواهیم بفهمند که ما چقدر بدبخت هستیم، چقدر روحیه ضعیف داریم… و از آنها می‌خواهیم که عجله کنند و مذاکرات قرارداد با بیمارستان‌ها را به پایان برسانند تا گروه بیمارستان‌ها بتوانند استخدام کنند.»