پس از زایمان بیش از 10 هزار نوزاد ، یک متخصص زنان و زایمان در مونترال آماده می شود که عقب نشینی کند

در مونترال س Askال کنید و احتمالاً شخصی را پیدا خواهید کرد که توسط دکتر به این دنیا آورده شده است. آلیس بنیامین.

وی در طول زندگی حرفه ای خود بیش از 10 هزار نوزاد را به دنیا آورده است. او نوزادان را زایمان کرده و سپس نوزادان را نیز تحویل داده است. در یک خانواده ، او مادر ، دخترش را معالجه کرده و اکنون نوزاد نوه را تحت معالجه قرار داده است.

در طول بیش از 40 سال به عنوان یک متخصص زنان و زایمان ، او شاهد زحمات و مبارزات دشواری بوده است.

“اما شما هرگز از تولد ، و نتیجه خوب و اولین گریه خسته نمی شوید. شما همیشه منتظر شنیدن آن هستید. تمام اتاق ساکت است. آیا اولین گریه ، شادترین چیز را نشنیده اید؟”

بنجامین می گوید ، نیمی از دارو عقل سلیم است ، فقط دنبال کردن آنچه در کتابهای درسی نیست.

اما بسیاری خواهند گفت که دارو همچنین در ارتباط داشتن با بیماران و ایجاد احساس شنیدن و ایمنی در بیماران است ، کاری که وی بارها در طول زندگی حرفه ای خود انجام داده است.

هفته گذشته ، بنجامین ، یک متخصص زنان و زایمان در بیمارستان سلطنتی ویکتوریا ، به عنوان افسر “به رسمیت شناختن موفقیت برجسته ، فداکاری برای جامعه و خدمت به ملت” ، به خاطر کار در زمینه داروی مادر و جنین. وی زنان بارداری پرخطر را دنبال می کند.

“یک امتیاز ویژه”

بنجامین در پیراوم هند به دنیا آمد و قبل از آمدن به کانادا در سال 1971 به دانشکده پزشکی دانشگاه دهلی رفت. وی به پزشکی داخلی علاقه داشت ، اما تصمیم گرفت که زنان و زایمان را دنبال کند زیرا این “امتیاز” مراقبت از دو نفر را به او می دهد بیماران مادر و کودک.

او کار خود را در تورنتو آغاز کرد و سرانجام هنگامی که شوهرش به اینجا منتقل شد راهی مونترال شد و آخرین مکان اقامت در مک گیل را گرفت.

او هیچکس را نمی شناخت اما می گوید از همان ابتدا احساس خوش آمد گویی کرده است.

تماشا کنید | دکتر آلیس بنیامین در مورد 40 سال زایمان تأمل می کند

دکتر آلیس بنیامین بیش از 40 سال است که به هزاران زن با بارداری پر خطر کمک می کند. او معروف به هر یک از زایمان های بیمار خود می رفت. 2:44

موفقیت های او بسیار زیاد است: او یک مرکز روزانه زنان و زایمان با ریسک بالا در بیمارستان رویال ویکتوریا ایجاد کرد و کلینیک هایی را برای بیماران دیابتی و کلیوی ایجاد کرد که به کاهش تولد نوزاد و سقط جنین کمک می کند. وی نوزادی را تحویل گرفت که سلولهای بنیادی خون بند ناف آن برداشت و برای پیوند مغز استخوان مورد استفاده قرار گرفت و جان مادر را نجات داد.

او یک شوالیه از راسته کبک است. بنیادی به نام وی کمک می کند تا دانشجویان و ساکنان دانشگاه مک گیل به کشورهای در حال توسعه برای مشاهده چگونگی عمل زنان و زایمان در این کشورها اعزام شوند.

از نظر بیمارانش ، پیرمرد 75 ساله ملایم ، که با مهر و محبت به او دکتر B می گویند ، شایسته هرگونه افتخاری است که دریافت کرده است زیرا در زمانی که اغلب احساس آسیب پذیری می کنند ، فراتر و فراتر می رود.

وی گفت كه معتقد است بیماران پزشك را پزشك می كنند و رابطه ای كه با بیمارانش دارد بسیار مقدس است. او این کار را به عنوان یک روند اعتمادساز نه ماهه می داند که امیدوارم به یک کودک سالم منجر شود.

“شرکت در آن رویداد تغییر دهنده زندگی آن زن و شوهر یک امتیاز ویژه است. من این را امری مسلم نمی دانم.”

از نظر کیهانی متصل است

نزدیک به 29 سال پیش ، بنیامین هنگام تولد کلی لاپار آنجا بود. بارداری مادر لاپار به دلیل یک بیماری ژنتیکی پرخطر بود و بنیامین پزشک وی بود.

در عرض چند هفته ، بنجامین به لاپار که همان بیماری را دارد کمک خواهد کرد تا دخترش را به دنیا بیاورد.

لاپار گفت: “هیچ كدام واقعاً در سطح كیهانی ما را از هم جدا نمی كند.”

در حالی که روزهای خود را تا تاریخ تحویل 30 دسامبر خود می شمارد ، لاپار گفت که سپاسگزار است که تحت مراقبت بنیامین قرار دارد. به دلیل همه گیری ، نامزد وی نتوانسته است برای قرارهای ملاقات خود وارد بیمارستان شود.

“اگر من نمی دانستم که بهترین افراد تحت تعقیب او بودند ، او نمی دانست من احتمالاً از این وضعیت ناراحت تر خواهیم بود. این فقط یک سطح آسوده خاطر است.”

بنیامین کلی لاپار ، برادر کوچکتر لاپار را زایمان کرد و دخترش را در اواخر این ماه تحویل خواهد داد. (Kwabena Oduro / CBC)

Cinzia Tartaglia اولین بار در سال 2010 با بنیامین ملاقات کرد. Tartaglia پس از برداشتن کیست از تخمدان و تشخیص آندومتریوز توسط جراح به کلینیک بنجامین ارجاع شد.

چند ماه اول بارداری دشوار بود و او مجبور شد کاملاً به دکتر مراجعه کند. تارتاگلیا حتی با وجود یک اتاق انتظار پر از بیماران ، گفت به محض ورود به اتاق معاینه ، مثل اینکه شخص دیگری وجود نداشته باشد.

اولین دختر او در اکتبر متولد شد و زایمان به راحتی پیش نرفت. تارتاگلیا به یاد می آورد که بنیامین وقت گذاشت و پس از آن او را بررسی کرد.

“من در طول زندگی خود با پزشکان زیادی روبرو شده ام و موهبت انسانیت و فروتنی او این چیزی است که شما نمی توانید آن را به زبان بیاورید.”

هر دو دختر Cinzia Tartaglia ، Delia Verdone ، 10 ساله و Sofia Verdone ، 7 ساله ، توسط دکتر بنیامین تحویل داده شدند (ارائه شده توسط Cinzia Tartaglia)

برای اولین قسمت از زندگی خود ، دکتر روی اپن ، متخصص غدد درون ریز در بیمارستان سنت مری ، بنام بنیامین را “خاله آلیس” خواند که او با مادرش دوست است و او از همان قسمت هندوستان و پدر و مادرش بود.

وی گفت او “بانوی شگفت انگیز و شگفت انگیزی” است که همه همیشه بسیار به او فکر می کردند.

وی گفت ، بنیامین بسیاری از اعضای جامعه خود را تحویل داده و به دیگران کمک می کند تا باردار شوند ، اما اگر افراد به کمک های پزشکی یا انواع دیگر نیز نیاز داشته باشند ، او همیشه در آنجا بود.

بعداً ، او معلم او در دانشکده پزشکی بود.

وی گفت: “من قبلاً او را تحسین كرده بودم ، اما دیدم كه چقدر با بیمارانش عالی است و سعی كردم از او تقلید كنم.”

وی گفت ، تقریباً تمام دوستان پزشک زن وی بیماران بنیامین بوده اند که نشانه اعتماد به نفس مردم در وی است.

اوپن گفت که او معتقد است افتخار سفارش کانادا مدتهاست که به سر رسیده است ، اما او همچنین می داند بنیامین هرگز نمی گوید او شایسته ستایش است که دریافت می کند.

“او واقعاً فروتن است. من فکر می کنم این یکی از دلایلی است که همه او را خیلی دوست دارند. او هوا نمی دهد و اگر بخواهد می تواند.”

افتخاری برای شناخته شدن در سطح ملی

بنجامین می گوید از اینکه به خاطر نشان کانادا نامگذاری شده است افتخار می کند اما احساس نمی کند کار خاصی برای سزاوار آن انجام داده است.

وی گفت: “من متعجب هستم که حتی اگر اسم من در کنار همه این افراد مهم وجود داشته باشد ، صادقانه می گویم.”

“من از کاری که این سالها انجام می دادم لذت می برم.”

وی هنگام شروع کار در مک گیل ، تنها زن در کلاس خود بود که در طول سالها شاهد تغییر آن بوده است.

با شروع ماه ژانویه ، بنیامین یک قدم به عقب می رود. وی در کلینیک بیماران را ملاقات می کند ، اما نوزادان آنها توسط پزشک در تماس تحویل داده می شود.

حتی اگر می داند که ممکن است در ابتدا برایش سخت باشد ، اما او می خواهد زایمان ها را به نسل جوان بسپارد. وقتی او تدریس می کند ، به دانش آموزانش می گوید همان کاری را که برای اثبات خودش انجام داد ، همانند دختری در کلاس پسران ، در تمام آن سالها انجام دهند.

“توصیه ای که من دارم ، و من به همه ساکنانم می گویم ، سخت کار کردن و انجام آن با اشتیاق است.”