پس از مرگ در خانواده یک کارگر چرخشی ، MHA تلاش می کند تا آزمایش سریعتر COVID را انجام دهد

وینس ولن در این عکس خانوادگی به همراه همسرش ، کارن گوبی وهالن ، و سه فرزندشان دیده می شود. (Karen Goobie-Whalen / Facebook)

یک Tory MHA خواستار اجبار به آزمایش COVID-19 برای کارگران چرخشی پس از آن است که زنی که یک زن و یک مادر بود در اوایل این هفته بدون شوهرش در کنار او درگذشت.

کارن گوبی-وهالن ، مادر سه فرزند ، اوایل این هفته به طور ناگهانی در خانه خانوادگی خود درگذشت ، و باعث شد شوهرش ، وینس وهالن ، از شغل خود در آلبرتا به خانه پرواز کند.

به دلیل قوانینی که برای کارگران چرخشی وجود دارد ، Whalen ملزم به منزوی شدن از خود است و نمی تواند بلافاصله در کنار فرزندان و سایر بستگان داغدار باشد.

Whalenpost در فیس بوک اعلام کرد که اولین آزمایش COVID-19 می تواند صبح جمعه باشد. این بدان معنی است که او نمی تواند انزوا را ترک کند تا با بچه های مدرسه ای خود ورزش کند یا به خانه دفن برود.

لوید پاروت ، نماینده خانواده Terra Nova و خانواده Whalen به عنوان اعضای منتخب ، به سی بی سی نیوشه گفت که آزمایش را برای صبح Whalen پنجشنبه انجام می دهد.

Parrottwants می خواهد آزمایش ورود به مرحله را برای کارگران چرخشی در دسترس قرار دهد ، اما این ایده را روز پنجشنبه در مجلس مجمع مطرح نکرد و آن را به عنوان یک مسئله شخصی مطرح کرد که نمی خواست سیاسی کند.

لوید پاروت PC MHA می گوید که او می خواهد آزمایش COVID-19 را برای کارگران چرخشی انجام دهد که بتواند زمان اتحاد خانواده ها را تسریع کند. (مارک کوین / CBC)

پاروت به سی بی سی نیوز گفت: “ناراحت کننده است. این واقعاً وضعیت کارگران چرخشی را برجسته می کند.”

“کارگران چرخشی برای مدت طولانی از خانواده های خود می روند و می آیند و به خانه می آیند و قادر به تعامل نیستند. [with family]، مطمئناً در شرایطی مانند این ، چیزهایی را در پشت صحنه نشان می دهد که ما آنها را در نظر نمی گیریم. “

راه سریعتر مورد نیاز: MHA

نیوفاندلند و لابرادور به کارگران چرخشی در مکانهایی مانند فورت مک مورای ، آلتا احتیاج دارند. جایی که Whalen کار می کند تا هنگام بازگشت به خانه ، برای مدت حداقل هفت روز منزوی شود ، به شرطی که آزمایش ویروس کرونا منفی باشد. [Workers inside the so-called Atlantic Bubble do not need to self-isolate.]

Parrottsaid به روشی سریعتر برای آزمایش کارگران نیاز است.

“ما باید تست ورود به مرحله را انجام دهیم ، بدیهی است که برای کارگران چرخشی به طور خاص نه برای همه. وقتی به نقاط دسترسی ما نگاه می کنید ، فکر می کنم این یک کار عملی است که می توانیم انجام دهیم و خیلی سریعتر مردم را متحد می کند.”

پاروت گفت که او توانسته است زمان آزمایش را با کمک پزشک خانواده Whalen انتقال دهد.

پاروت گفت: “من فقط وظیفه خود را انجام می دهم. این كاری نیست كه برای دیگران انجام دهم. در پایان روز او به كمك نیاز داشت و من بهترین تلاش خود را برای كمك به او داشتم.”

وزیر بهداشت جان هاگی می گوید مانعی برای پیوند خانواده در شرایطی مانند وینس واهلن وجود ندارد. (مارک کوین / CBC)

در همین حال ، وزیر بهداشت جان هاگی گفت که او فقط پس از انتشار مطالب مشترک Whalen در شبکه های اجتماعی از وضعیت مطلع شد.

خبرنگاران Haggietold روز پنجشنبه مانعی برای پیوند مجدد یک خانواده در چنین شرایطی وجود ندارد و در مورد آنچه Whalen تحت مقررات COVID-19 دولت می تواند یا نمی تواند انجام دهد ، یک ارتباط نادرست وجود داشته است. وی برای یک کارگر چرخشی در وضعیت Whalen گفت ، خانواده اش حباب او است.

“این دستورالعمل ها هنگام نوشتن آخرین دستورالعمل ها در ما نوشته شده است [for]کارگران چرخشی این در وب سایت وجود دارد. در خانه های تدفین ترتیباتی انعطاف پذیر وجود دارد. ما با آن انجمن همکاری داریم تا برخی از راهنماهای انعطاف پذیر را ایجاد کنیم که اجازه بازدید از افرادی را که از نظر فنی هنوز در انزوا هستند ، فراهم کند. “

“من فکر می کنم این فقط س ofال این بود که افراد را به شخصی که بسیار پریشان است ، احتمالاً بسیار خسته و بدیهی است تحت استرس زیاد منتقل کند.”

هاگی گفت که برای افرادی که نیاز مبرم به بازگشت به استان و بازدید از خانه های تشییع جنازه دارند ، همیشه یک معافیت وجود دارد.

Whalen که به درخواست CBC برای مصاحبه پاسخ نداد ، بعداً به فیس بوک رفت و اظهارات هاگی را مورد اختلاف قرار داد. با اصرار به او گفتند جمعه اولین روزی است که برای آزمایش COVID-19 دیده می شود.

بیشتر بخوانید از CBC Newfoundland and Labrador

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>