کلید سیستم دوستان برای از دست دادن زوجین کری در مجموع 97 پوند

دو سال پیش ، همسر چارلز جی هستر دچار یک ترس از سلامتی شد که باعث شد این زوج متوجه شوند زندگی چقدر شکننده است و این باعث الهام هر دو شد تا تغییرات اساسی را در شیوه زندگی خود ایجاد کنند.

چارلز با اشاره به نزدیکترین بیمارستان از جامعه آنها در واسگاگانیش ، واقع در 1200 کیلومتری ، گفت: “من مجبور شدم همسرم را به کلینیک برسانم. او ترسید که مشکلی در قلبش وجود نداشته باشد. آنها تقریباً وی را در والدور مدیتیشن می کردند.” شمال مونترال.

وی با بیان اینکه دکتر به همسرش ، پائولین هستر ، دستور کاهش وزن و شروع به خوردن بهتر غذا را داد ، گفت: “ترس واقعا به من ضربه زد.”

چارلیس ، مدیر فرهنگ ، ورزش و اوقات فراغت Cree Nation از WaskaganishandPauline به عنوان دفتردار و دبیر شرکتی در انجمن سلامتی Waskaganish کار می کند. هر دو در جامعه خود بسیار فعال هستند ، اما هیچ کدام به طور خاص از نظر جسمی فعال نیستند.

چارلزلو گفت در اوایل سال جاری هنگام قفل شدن COVID-19 در بهار ، خوردن غذا سخت بود.

فرزندان و نوه هایم برای من بسیار مهم هستند و من باید این کار را برای آنها انجام دهم.– چارلز جی هستر ، واسکاگانیش

چارلز ، که همچنین مبارزات سلامتی خود را برعهده داشت ، گفت: “من خود را بیش از حد معمول می خوردم ، روی لپ تاپ خود بودم و به سمت یخچال می رفتم.” در اوایل سال 2000 ، هویاس با فشار خون بالا تشخیص داد و چند سال بعد به وی مبتلا به دیابت قارچی مبتلا شد.

این زن و شوهر از بهار امسال در مجموع 97 پوند وزن کم کردند. آنها می گویند انجام این کار با هم رمز موفقیت آنها بوده است. (ارائه شده توسط چارلز جی هستر)

همه اینها به انگیزه دادن به زوجین برای ایجاد برخی تغییرات اساسی و شروع یک سفر سلامتی و تناسب اندام که برای هر دو آنها مفید بود ، کمک کرد.

از ماه آوریل ، آنها در مجموع 97 پوند کاهش یافتند ، با چارلز 50 پوند و پائولین 47 پوند.

به گفته چارلز ، راز آنها سیستم دوستان و کار در فعالیت روزانه با پیاده روی ، دوچرخه سواری ، پیاده روی و سایر فعالیت ها بوده است.

چارلز گفت: “او مرا بلند می کند تا کارهای عادی تناسب اندام را شروع کنم و وقتی او روزهای پایانی را سپری می کند ، من نیز با او همان کار را می کنم.”

فعال تر در زمین

وی گفت: هر دو وقتی بیرون از زمین در اردوگاه بوش سنتی خود هستند ، فعالیت خود را آسان تر می دانند.

چارلز گفت: “فعالیت های زیادی در اردوگاه در جریان است.” “من معتقدم وقتی بزرگان می گویند وقتی در اردو هستند ، آن وقت آنها بهترین حالت را دارند.”

چارلز جی هستر می گوید فعالیت آنها هنگام حضور در اردوگاه بوش سنتی شان آسان تر است. (ارائه شده توسط چارلز جی هستر)

وی گفت که این امر هنگامی که افراد دیگر در شهر را نیز در حال فعالیت می بینند به آنها انگیزه می دهد.

چارلز گفت: “ما در آنجا تنها نیستیم و خوشحالم که هر روز که راه می رویم ، دیگران را نیز می بینیم که همان کار را می کنند”.

وی گفت که تغییر شیوه زندگی آنها تفاوت زیادی در نحوه کنترل آنها در نحوه کنترل دیابت خود ایجاد کرده است.

وی گفت كه چارلز مادربزرگ فقید خود را با مراقبت از رژیم غذایی خود به یاد مادربزرگ 90 ساله خود با دیابت به یاد آورد.

چارلز گفت: “دکتر به من گفت اگر برای کنترل آن تلاش کنم می توانم پیرمردی با این شرایط زندگی کنم ، بنابراین اکنون در این مورد کاری انجام می دهم.”

“فرزندان و نوه های من برای من بسیار مهم هستند و من باید این کار را برای آنها انجام دهم.”

چارلز جی هستر می گوید تغییر سبک زندگی آنها تفاوت زیادی در احساس آنها و نحوه کنترل دیابت خود ایجاد کرده است. (ارائه شده توسط چارلز جی هستر)