گروه تجاری خواستار مسدود شدن حق بیمه CPP است که قرار است از 1 ژانویه افزایش یابد

فدراسیون کانادا کسب و کار مستقل از دولت فدرال خواسته است برای نگه داشتن حق بیمه طرح بازنشستگی کانادا در سطح فعلی سال آینده زمان تعیین شده به افزایش است.

گروه لابی ملی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​می گوید که نرخ بالای CPP در حالی که با بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کنند یک بار مالی برای کارفرمایان و کارمندان خواهد بود.

CFIB تخمین می زند که یک سوم مشاغل کوچک در حال حاضر در طی همه گیر شدن پول خود را از دست می دهند و افزایش مالیات بر حقوق ، توانایی آنها را برای استخدام و پرداخت کارمندان محدود می کند.

CFIB می گوید که کارمندان همچنین می توانند هنگام افزایش حق بیمه CPP ، حقوق کارگران در خانه خود را کاهش دهند.

CFIB مدتهاست که با طرح افزایش حق بیمه تدریجی برای CPP و همتای آن در کبک طی چند سال مخالف بوده است تا مزایای بازنشستگی کارمندان را برای مدت طولانی بهبود بخشد.

بر اساس این طرح ، کارفرمایان و کارمندان نرخ های فوق العاده مطابق با درآمد بالای 3500 دلار تا سقف کل سال را که هر ساله برای تنظیم تورم تنظیم می شود ، پرداخت می کنند.

رئیس CFIB دان کلی می گوید هزینه های بیشتر مانند حق بیمه بازنشستگی هر ساله برای مشاغل کوچک سخت است و به دلیل COVID-19 در سال 2021 حتی دشوارتر خواهد بود.

دن کلی CFIB رئيس جمهور می گوید افزایش حق بیمه CPP می تواند به معنای کارفرمایان نگه دارید بر روی افزایش دستمزد. (کریس یانگ / مطبوعات کانادایی)

كلی در بیانیه ای گفت: “فراموش نكنیم كه افزایش حق بیمه كارمندان را نیز تحت تأثیر قرار می دهد ، اطمینان حاصل شود كه هر كانادایی شاغل افت در درآمد خانه خود را شاهد خواهد بود ، مگر اینكه كارفرما بتواند در 1 ژانویه افزایش بیشتری به آنها دهد.”

در سال 2021 ، نرخ مشارکت کارفرما برای CPP قرار است به 5.45 درصد از حقوق بازنشستگی یک کارگر افزایش یابد ، در حالی که در سال جاری 5.25 درصد بود. کمک های سالانه برای هر طرف معادله 3،116.45 دلار محدود خواهد شد.

CFIB می گوید این بدان معناست که کارفرمایان و کارمندان در سال 2021 ، در مقایسه با امسال ، حق بیمه پایه CPP خود را 3.8 درصد افزایش می دهند و در صورت افزایش حداکثر درآمد مشمول حق بیمه سالانه هر طرف ، می تواند تا 9 درصد افزایش یابد. درآمد سالانه یک کارگر 60،000 دلار یا بیشتر است.

كلی گفت: “با توجه به شرایط دشوار بسیاری از شركتهای كوچكتر كه بخواهند كارمندان خود را حفظ كنند ، اکنون زمان افزایش مالیات نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *