یازدهمین ساکن در میان بیماری شیوع COVID-19 در مرکز مراقبت های طولانی مدت ادمونتون درگذشت

یکی دیگر از ساکنان بر اثر COVID-19 در مرکز مراقبت مداوم در تراس جنوبی در ادمونتون درگذشت و تنها در سه هفته تعداد کل مرگ در این مرکز را 11 نفر اعلام کرد.

خدمات بهداشتی آلبرتا تأیید کرد که 83 نفر از ساکنان در مرکز مراقبت طولانی مدت که توسط Revera Inc متعلق و اداره می شود ، آزمایش مثبت داشته اند.

Revera روز پنجشنبه به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد ، اما به CBC News گفت این هفته 90 نفر در South Terrace زندگی می کنند.

این بدان معناست که تنها هفت نفر تاکنون موفق به جلوگیری از ابتلا به ویروس شده اند.

AHS گفت که ده نفر دیگر از کارکنان نیز از روز سه شنبه آزمایش مثبت داشته اند ، اگرچه 12 نفر بهبود یافته اند. شیوع این بیماری با مثبت شدن آزمایش یکی از کارکنان در 22 اکتبر آغاز شد. از آن زمان به بعد ، در مجموع 80 کارمند با COVID-19 قرارداد بسته اند.

سوزان اسلید ، معاون رئیس AUPE به سی بی سی نیوز گفت: “واقعا زمان سختی است.” “این یک اتفاق غم انگیز است که اتفاق می افتد و این یک اتفاق غم انگیز است که در تمام مراکز مراقبت در سراسر این استان اتفاق می افتد. کارمندانی که در آنجا کار می کنند قهرمان هستند.”

اسلید گفت رئیس صندلی که در تراس جنوبی کار می کند به او گفته است که کارمندان بیشتری از طریق آژانس ها یا خدمات بهداشتی آلبرتا آورده شده اند.

اسلید گفت: “آنها بهترین کاری را که می توانند انجام می دهند تا اطمینان حاصل کنند از ساکنان مراقبت می کنند و از آنها مراقبت می کنند.”

مدیر اجرایی تراس جنوبی شامگاه پنجشنبه اعضای خانواده را به یک تالار شهر تلفنی دعوت کرد تا به روزرسانی کرده و به س questionsالات ایمیل آنها پاسخ دهد.

کارن اشتاینر که پدر 79 ساله اش ریچارد اشتاینر ساکن تراس جنوبی است ، با شماره تلفن از تالار شهر تماس گرفت.

اشتاینر گفت که برادرش س aboutالی در مورد سطح کارکنان ارائه داده است ، اما در طی تماس یک ساعته آن را نخوانده و پاسخ نداده اند.

اشتاینر با داشتن تعداد زیادی از پرسنل بیمار ، می خواهد بداند که اهالی از چه سطحی مراقبت می کنند.

وی گفت: “من فقط می خواهم بدانم که سطح کارکنان چیست؟” “و آنها به این سال پاسخ نمی دهند.”

استیو بیوک ، دبیر مطبوعاتی وزیر بهداشت ، تایلر شاندرو ، به سی بی سی نیوز گفت که دولت در تلاش است تا سالمندان را از امکانات مراقبت بی وقفه ایمن نگه دارد.

وی در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت: “ما نسبت به ساکنان و خانواده های تراس جنوبی و همچنین کارکنان که در یک شرایط فوق العاده دشوار همه تلاش خود را می کنند احساس می کنیم.”

بیوک افزود بزرگترین چالش کمبود افراد ماهر است که وزارتخانه “سخت تلاش می کند” آنها را افزایش دهد.

معافیت های سفارش تک سایت

علی رغم شیوع در تراس جنوبی ، به تسهیلاتی که به کارکنان اجازه می دهد وارد کار شوند حتی اگر ساعت ها در یک مرکز مراقبت طولانی مدت دیگری نیز مشغول کار شوند ، معافیت داده شده است.

تابلوی خارج از مرکز مراقبت مداوم تراس جنوبی. (پیتر ایوانز / سی بی سی)

قانون یک سایت توسط مدیر ارشد پزشکی دکتر دینا هینشاو در آوریل معرفی شد. هدف از این کار این است که “شکسته شدن زنجیره انتقال و جلوگیری از شیوع COVID-19 و از بین بردن منبع عفونت”.

در دستورالعمل بهداشت همچنین اشاره شده است که “انتظار می رود معافیت ها بسیار نادر باشند” و تنها CMOH می تواند معافیت را صادر کند ، با این شرط که در مورد شیوع تایید شده ، “همه سایت ها باید کارکنان را فقط به کار در محل شیوع محدود کنند.”

معافیت های جانبی بیوک مانند آنچه توسط هینشاو برای تراس جنوبی اعطا شده است نیز برای 9 مرکز دیگر در آلبرتا بین 29 اکتبر تا 4 نوامبر صادر شده است. نیمی از امکانات در ادمونتون است.

برای تسهیلات زیر معافیت داده شده است:

  • ارتفاعات هلال وینگ کی – کلگری
  • Covenant Care Chateau Vitaline – بومونت
  • Park Place Seniors Living’s Villa Marguerite – ادمونتون
  • Revera Mount Royal – کلگری
  • مراقبت از همه سالمندان Laurel Heights – ادمونتون
  • اقامتگاه بازنشستگان St. Albert – St. Albert
  • Good Samaritan Society Pembina Village – اوانسبورگ
  • Good Samaritan Society Highlands West – Lethbridge
  • Revera Jasper Place – ادمونتون
  • Revera South Terrace – ادمونتون

بیوک گفت: “همه سایت های معافیت توسط Alberta Health و AHS از نزدیک کنترل می شوند.” “انتظار می رود گزارش منظم در مورد بهداشت Alberta نشان دهنده پیشرفت ایجاد شده در جهت بازگشت به کارمندان شاغل در یک سایت واحد باشد.”

بیوک گفت که پنج مورد دیگر بدون شیوع بیماری معافیت داده شده است تا به کارفرما فرصت داده شود تا جای خالی مهم در جوامع روستایی La Crete ، Vegreville و Edson / Mayorthorpe را پر کند.

اتحادیه فکر می کند بیماران معاف از معافیت و کارکنان در معرض خطر هستند.

اسلید گفت: “من فکر نمی کنم این برای کسی منصفانه باشد.” “یک پتانسیل بسیار بزرگ وجود دارد که کسی در یک سایت شیوع غیر COVID کار می کند و همچنین در یک سایت شیوع نیز کار خواهد کرد.”

خدمات بهداشتی آلبرتا به درخواست CBC برای اظهار نظر در مورد معافیت ها پاسخ نداد.

نخست وزیر جیسون کنی در جلسه توجیهی رسانه ها بعد از ظهر پنجشنبه گفت که در حال حاضر 50 شیوع در مراکز مراقبت مداوم وجود دارد و سه مورد بیش از 100 آزمایش مثبت را ثبت کرده اند.

در حال حاضر ، 366 مورد فعال در مراقبت طولانی مدت در آلبرتا وجود دارد. از ابتدای شیوع همه گیر ، 251 نفر از ساکنان مراقبت های طولانی مدت درگذشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *