5 پزشک بریتیش کلمبیایی که هر روز در اثر مصرف بیش از حد مصرف می کنند ، می میرد

بر اساس آخرین آمار ارائه شده توسط سرویس BCCoroners ، افزایش مرگ و میر بیش از دوز در سالهای قبل از میلاد نشان می دهد که هیچ نشانه ای از کاهش متوسط ​​5 نفر در هر روز وجود ندارد.

فقط در ماه اکتبر ، 162 مورد مرگ و میر به مسمومیت با مواد مخدر و فنتانیل متصل شد ، و این پنجمین ماه در سال 2020 است که تعداد مرگ و میر از 160 و بیش از 100 نفر در هشتمین ماه متوالی است.

تاکنون این هزار و 386 مورد مرگ غیرقانونی مواد مخدر در استان انجام شده است. مردان 80 درصد مرده ها و 70 درصد افراد 30-59 ساله بودند.

رئیس پزشکی قانونی LisaLapointesaid بیماری همه گیر COVID-19 از دسترسی مردم به خدمات کاهش آسیب جلوگیری می کند و در عین حال با “تمرکز شدید” تهیه مواد مخدر در خیابان را سمی تر از همیشه می کند[s] فنتانیل غیرقانونی. “

داده های گرفته شده از آزمایشات سم شناسی پس از مرگ تعداد موارد با غلظت شدید فنتانیل از آوریل 2020 افزایش یافته است.

دکتر بانی هنری ، افسر بهداشت استان ، گفت: “تشدید این امر ، عرضه مواد مخدر بسیار سمی است که در حال حاضر در جوامع ما وجود دارد.”

“اکنون بیش از هر زمان دیگر ، ما باید کلاله استفاده از مواد مخدر را از بین ببریم و شرم مردم را که باعث می شود آنها از درخواست کمک یا گفتن به دوستان و خانواده خود نگه دارند ، از بین ببریم.”

تأثیرات فنتانیل تقریباً یک دهه است که ردیابی اینداتا است.

در سال 2012 ، آنالوگهای فنتانیلند مانند کارفنتانیل در پنج درصد مصرف بیش از حد داروهای غیرقانونی دیده شده است. در سال 2019 این تعداد به 88 درصد رسیده است.

حضور کشنده های مت آمفتامین نیز از 14 به 39 درصد در مدت زمان مشابه افزایش یافته است. کوکائین به سرعت به عنوان یک عامل بین سال های 2012 و 2019 کاهش یافته است ، اما همچنان در 49 درصد مرگ های سال 2019 نقش دارد.

لاپوینت از پزشکان می خواهد تا با تجویز جایگزین های دارویی بی خطر برای داروهای سموم خیابانها از طریق یک برنامه استانی که سال اول مجاری آن گسترش یافته است ، از افراد در معرض خطر بیش از حد مصرف حمایت کنند.

پیش از میلاد در آوریل 2016 به دلیل افزایش تعداد مرگ و میرهای بیش از حد ، اورژانس بهداشت عمومی را اعلام کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>