BC به دلیل افزایش موارد ، محدودیت های جدید COVID-19 را برای مناطق بهداشتی Metro Vancouver به مدت 2 هفته اعلام کرد

مقامات ارشد بهداشت بریتیش کلمبیا اعلام کرده اند که محدودیت های جدید COVID-19 برای مناطق بهداشتی ساحلی ونکوور و بهداشت فریزر به مدت دو هفته به دلیل افزایش موارد در این استان وجود دارد.

دستورات جدید بر روی اجتماعات اجتماعی ، مسافرت ها ، تمرینات گروهی داخل خانه و محل کار تمرکز دارد.

دکتر بانی هنری ، افسر بهداشت استان در جلسه توجیهی نادر شنبه گفت: “ما باید خدمات و فعالیتهای ضروری را از مدارس تا محل کار باز نگه داریم و با خیال راحت کار کنیم. و در حال حاضر این مسئله در معرض خطر است.”

به ساکنان دو منطقه بهداشتی آسیب دیده گفته می شود که در خارج از خانه های اصلی خود درگیر تعاملات اجتماعی نشوند. عروسی و تشییع جنازه می تواند ادامه یابد ، به شرطی که فقط اعضای بلافاصله خانواده را در بر بگیرد.

وی گفت: افرادی که تنها زندگی می کنند می توانند حباب کوچکی از یک تا دو نفر را حفظ کنند ، اما این توصیه در مورد افرادی که در خانه های بزرگتری زندگی می کنند صدق نمی کند.

هنری اکیداً توصیه کرد که سفر به داخل و خارج از منطقه Fraser Health و منطقه بهداشت ساحلی ونکوور فقط به سفرهای ضروری محدود شود.

دستورات جدید بهداشت عمومی از شنبه شب ساعت 10 عصر تا دوشنبه 23 نوامبر ظهر اعمال می شود. تعدادی از جوامع در مقامات بهداشتی از جمله مناطق Hope ، BellaCoola ، Central Coast ، Sunshine Coast و Howe Sound معاف هستند.

تناسب اندام گروه داخل سالن دستور بسته شد

به مشاغل و مراکز تفریحی دستور داده شده است که فعالیت های بدنی گروهی داخل سالن را برای مدت دو هفته از جمله کلاس های یوگا ، چرخش ، رقص و تناسب اندام گروهی متوقف کنند. مراکز تناسب اندام که برای افراد تهیه می شوند ، جایی که می تواند فاصله جسمی را حفظ کند ، می تواند باز بماند.

ورزشهای داخل سالن که نمی توان فاصله بدنی را حفظ کرد به حالت تعلیق درآمده اند ، اگرچه این امر در فعالیتهای بدنی در مدارس صدق نمی کند.

هنری گفت که محل های کار باید فاصله فیزیکی را تضمین کنند ، خصوصاً در اتاق های استراحت و آشپزخانه ها. وی گفت: مشاغلی که نمی توانند پروتکل های COVID-19 را حفظ کنند توسط مأموران بهداشت و رستوران هایی که نمی توانند به برنامه های ایمنی پایبند باشند ممکن است مجبور به بازگشت به بازار شوند.

به اتوبوس ها و لیموزین های مهمانی دستور داده می شود که بلافاصله کار خود را متوقف کنند.

این محدودیت ها برای اجتماعات مذهبی اعمال نمی شود ، تا زمانی که بتوان فاصله فیزیکی را حفظ کرد و اجتماعات زیر 50 نفر باقی بماند.

هنری گفت: “این راهی است که ما باید طی کنیم و باید با هم قدم برداریم. همه در این با هم هستیم.” “ما از این چالش ها عبور خواهیم کرد. برای ما حیاتی خواهد بود. “

هنری گفت که اگرچه مشاغلی که از رعایت پروتکل های ایمنی پیروی نمی کنند ، ممکن است تعطیل شوند ، BC تصمیم به افزایش اجرای قانون در مورد تعطیل کردن اجتماعات اجتماعی ندارد.

وی گفت: “ما لزوماً نیازی به اجرای آن نداریم. این قوانین است و ما می دانیم كه مردم منطق را می فهمند و در بیشتر موارد ، آنها را دنبال می كنند.”

وی گفت: “با گفتن این جمله ، ما توانایی اجرای قوانین را از طریق PHO و افسران آیین نامه ای و پلیس داریم ، اما من معتقدم كه این كار ضروری نیست.”

موارد افزایش برای ثبت اوج

این محدودیت ها در حالی است که BC گزارش 567 مورد جدید COVID-19 در آخرین 24 ساعته و یک مورد مرگ جدید را اعلام کرده است. این استان 589 مورد جدید COVID-19 را در روز جمعه گزارش کرده است ، این در حالی است که این تعداد از 425 مورد در روز پنجشنبه و 334 مورد در روز چهارشنبه گزارش شده است.

این استان همچنین گزارش داد که در روز جمعه دو مورد مرگ و میر رخ داده است که تعداد کشته ها به 276 نفر رسیده است.

هنری گفت که تعداد جدید موارد در سال قبل از میلاد “به طرز خطرناکی زیاد شده است” ، به گفته مقامات بهداشتی که الگوی رشد خطی ، که قابل کنترل بود ، به رشد نمایی تبدیل شده است.

وی گفت: “دستورات بهداشت استانها همیشه آخرین چاره است اما در حال حاضر این اقدامات ضروری است.”

“من می دانم که این کار سختی است. من می دانم که ما نمی خواهیم مجبور به این کار باشیم.”

وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت که این افزایش طی دو هفته گذشته نگران کننده بوده و مردم ساکن در سایر مناطق بهداشتی را به هوشیاری تشویق کرده است.

وی گفت: “همانطور که همه شما می دانید سطح COVID-19 در سایر کشورها در مقایسه با سایر کشورها در جهان قبل از میلاد کمتر بوده است ، اکنون باید اقدامات فوری و متمرکز انجام دهیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>