CBC از چگونگی تغییر همه گیر در محل کار افراد دارای معلولیت می پرسد

محل کار امروز با تعداد بیشتری از افراد در دفاتر کار در خانه و فن آوری در حال پیشرفت است. این برای کانادایی های دارای معلولیت و افرادی که استخدام می کنند به چه معناست؟

آمار کانادا می گوید از هر پنج کانادایی در سن کار یک نفر معلولیت دارد. همه قادر به کار نیستند اما کسانی که می توانند با موانع کاری متعددی روبرو شوند.

CBC از سه جوان کانادایی می پرسد که چگونه می توانند همه گیری را در محل کار افراد معلول تغییر دهند. آنها تجربه کار در بخشهای مختلف را تجربه کرده اند و در حال حاضر در برنامه CBC Abilicrew Places for Excellence (CAPE) ثبت نام کرده اند.

برای میزبانی CBC لندن ، کریس دلا توره ، جمعه ، 13 نوامبر ، ساعت 1 بعدازظهر ET در صفحه فیس بوک CBC محلی خود برای این بحث پنل شرکت کنید.

با اعضای هیئت مدیره دیدار کنید

جویتا گوپتا

جایگزینی Joeita Gupta CAPE با Syndicated Audiobased در تورنتو انجام می شود. (تهیه شده توسط: جویتا گوپتا)

قرارگیری JoeitaGupta در CAPE با Syndicated Audiobased در تورنتو انجام می شود. گوپتا یک برنامه رادیویی طولانی در Accessable Media Inc میزبان و تولید می کند که “نبض” نامیده می شود. جویتا همچنین به طور تمام وقت در یک سازمان غیرانتفاعی مسکن شاغل است که در آن به عنوان پژوهشگر و به عنوان مجری کارگاه های آموزش حقوقی عمومی کار می کند. جویتا به همراه همسرش و گیاهان خانگی متعددی در تورنتو زندگی می کند.


استفانی سوینسرود

Swensrude به عنوان دستیار ارتباطات در CBC Edmonton برای کارآموزی CAPE خود کار می کند. (تهیه شده توسط: استفانی سونزرود)

استفانی سوینسرود برای کارآموزی CAPE خود به عنوان دستیار ارتباطات در CBC Edmonton کار می کند. او بر روی تنوع و گنجاندن در کار خود تمرکز دارد. استفانی افتخار می کند که از نظر عصبی واگرایی دارد و می خواهد به پایان دادن به ننگ علیه افراد دارای بیماری روانی و معلولیت های نامرئی کمک کند.


کارلوس سوسا

سوسا یک محقق در واحد امور جاری در CBC مانیتوبا است. (تهیه شده توسط: کارلوس سوسا)

کارلوس سوسا به عنوان CAPE به عنوان جستجوگر در بخش امور جاری در CBC مانیتوبا فعالیت می کند. وی همچنین به عنوان کارگر پشتیبانی نیمه وقت از افراد دارای معلولیت ذهنی که به طور مستقل در جامعه زندگی می کنند پشتیبانی می کند. وی فارغ التحصیل دانشگاه وینیپگ است. کارلوسیس همچنین از طریق مشارکت در شورای ورود به کانادا (که به طور رسمی تحت عنوان انجمن کانادایی برای زندگی در جامعه شناخته می شود) و Inclusive Winnipeg با جامعه معلولیت درگیر شد.


میزبان کریس دلا توره

کریس دلا توره مجری برنامه بعد از ظهر درایو سی بی سی است که یک برنامه صوتی است که از جنوب غربی انتاریو پخش می شود. کریس مستقر در لندن است و در آنجا مشغول کار نیمه وقت در خانه با سه بچه جوان است و در استودیو به صورت هوایی کار می کند.

کریس دلا توره مجری برنامه بعد از ظهر درایو است که از جنوب غربی انتاریو پخش می شود. مجری رادیو CBC لندن. (CBC)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>