CHSLD Herron در دوروال ، هنگام موج اول COVID-19 ضربه سختی خورد و برای همیشه بسته شد

طبق نامه ای که برای ساکنان و خانواده هایشان ارسال شده ، صاحبان CHSLD Herron از 14 نوامبر در خانه مراقبت طولانی مدت در دوروال متوقف می شوند.

هیأت بهداشت منطقه ای West Island ، CIUSSS de l’Ouest de l’le de Montral ، طی شش تا 12 ماه آینده عملیات را بر عهده گرفته و بقیه ساکنان را به صورت تدریجی جابجا می کند.

کریستین دوبساید ، وزیر بهداشت کبک ، روز دوشنبه استان اطمینان حاصل خواهد کرد که ساکنان خانه خوبی پیدا می کنند.

CIUSSS تأیید کرد که دارندگان CHSLD Herron ، گروه Katasa ، تصمیم به بستن این مرکز گرفته اند.

لین مک وی ، رئیس CIUSSS de l’Ouest de l’le de Montral ، گفت که وزیر از هیئت رئیسه بهداشت خواست تا وارد عمل شود.

“ساکنین آنجا به بخش دولتی منتقل می شوند و ما شش یا 12 ماه آینده را صرف گوش دادن به ساکنان و خانواده های آنها خواهیم کرد که آیا آنها می خواهند در سیستم عمومی بمانند می خواهند به یک مرکز مراقبت طولانی مدت خصوصی منتقل شوند “، مک وی گفت.

لین مک وی رئیس CIUSSS de l’Ouest de l’le de Montral است. (ژان کلود تالیانا / CBC)

در نامه ارسال شده به ساکنان و خانواده های آنها ، به امضای مدیر گروه کاتاسا ، کاترین چوئیری و مورخ 2 نوامبر ، آمده است که “این تصمیم که گرفتن آن آسان نبود ، می تواند با وضعیت فعلی عملیات توضیح داده شود.”

جزئیات بیشتری در مورد دلیل بسته شدن ارائه نشده است. کاتاسا هنوز به درخواست برای نظر پاسخ نداده است.

در ادامه این نامه آمده است كه به ساكنان اجاره خانه خود برای دوره 14 نوامبر تا 30 نوامبر بازپرداخت می شود.

CHSLD Herron برای اولین بار در اوایل سال جاری و پس از شیوع COVID-19 ده ها نفر از ساکنان آن در کمتر از یک ماه جان خود را از دست دادند.

درمجموع ، بین 26 مارس و 16 آوریل ، 38 مورد مرگ در هرونور توسط مطب پزشکی تأیید شد. در یک دوره تاریک از 5 تا 10 آوریل ، 23 نفر جان خود را از دست دادند.

تماشا کنید | پرستاران می گویند شرایط در هرون غیرانسانی بوده است

ساکنان سالخورده در CHSLD Herron در دوروال ، یک مرکز مراقبت طولانی مدت که با COVID-19 سروکار دارد ، توسط کارمندان مراقبت های بهداشتی با کمبود مواد غذایی و در برخی موارد از طریق ادرار و مدفوع پوشانده شده اند. 2:05

سیاستمداران کبک از دانستن اینکه اکثر کارمندان این مرکز را رها کرده اند ، ابراز خشم کردند و سالمندان را گرسنه ، تشنه ، مریض تنها نگه داشتند

نخست وزیر فرانسوا لگول در ماه آوریل اظهار داشت: “من فکر می کنم خیلی شبیه سهل انگاری بزرگ است.”

پس از آنکه مدیریت این مرکز توسط مرجع بهداشت منطقه ای به دست گرفت ، پلیس مونترال تحقیقات جنایی را آغاز کرد.

مالکان به عدم همکاری با CIUSSS متهم شدند ، توسعه ای که توسط McVeyat در آن زمان “فوق العاده” تلقی شد.

مک وی گفت ، تنها پس از صدور دو اعلامیه رسمی و یک حکم قضایی نهایی تحت قانون بهداشت عمومی کبک بود که مقامات قادر به دیدن پرونده های پزشکی ساکنان و اطلاعات مربوط به تماس های خانوادگی شدند.

گروه توسعه کاتاسا ، مستقر در گاتینو ، صاحب اقامتگاه CHSLD Herron و شش سالمند دیگر در کبک است.

خانواده یک قربانی COVID-19 در CHSLD Herron در دوروال ، کوی ، می خواهند با اقامه دعوی حداقل 2 میلیون دلار خسارت که بین ساکنان تقسیم می شود ، علیه اقامتگاه خصوصی پرونده قضایی تشکیل دهند. از اواسط ماه مارس سی و یک ساکن درگذشتند. 3:21

در ماه سپتامبر ، وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی کبک گزارش خود را در مورد عملیات این مرکز منتشر کرد و دریافت که ساکنان CHSLD Herronwe قربانی “سهل انگاری سازمانی” شده اند.

در این گزارش آمده است که اگر مدیریت در خانه سالمندان خصوصی مسئولیت های خود را درک کرده و از منابع موجود استفاده کرده بود ، “منطقی است که نتیجه بگیریم که Grim Reaper آنقدر ویران کننده نبوده است.”

هنگامی که CIUSSS در 29 مارس به Herron رسید ، سه کارمند مشغول مراقبت از 133 نفر بودند. پر از “بوی تهوع آور ادرار و مدفوع” و ظرف های شسته نشده بود.

دفتر پزشکی قانونی کبک همچنین تحقیقات خود را در زمینه مدیریت خانه مراقبت آغاز کرد.

مطلب جدید جذاب
هوآوی برای زنده ماندن از تحریم های ایالات متحده ، با فروش معامله نام تجاری تلفن معامله کرد