Nasdaq با خرید معامله 2.75 میلیارد دلاری آمریکا ، شرکت امنیت آنلاین NL Verafin را خریداری کرد

این شرکت پنجشنبه اعلام کرد ، شرکت امنیت آنلاین و ضد تقلب Verafin مستقر در سنت جان با مبلغ 2.75 میلیارد دلار آمریکا به غول فناوری جهانی Nasdaq فروخته خواهد شد و یک “روز بسیار هیجان انگیز” را برای بنیانگذاران این شرکت رقم می زند.

در بیانیه ای ، نزدک گفت که توافق نامه بین دو شرکت محصولات Verafin را با سطح بین المللی Nasdaq ترکیب می کند تا آنها را به یک رهبر جهانی “در مبارزه با جرایم مالی” تبدیل کند.

Verafin ، در سال 2003 توسط برادران Brendan ، جیمی کینگاند ریموند پرتی تاسیس شد ، با تقریبا 3000 بانک و اتحادیه اعتباری در کانادا و ایالات متحده همکاری می کند تا فعالیت هایی مانند کلاهبرداری و پولشویی را کشف کند.

در این معامله ، فناوری Verafin در دسترس شبکه جهانی نزدک قرار خواهد گرفت که نزدیک به 250 بانک ، صرافی ، شرکت سرمایه گذار و مقامات نظارتی هستند و برای شناسایی دستکاری و سو abuse استفاده از بازار به فناوری Nasdaq اعتماد می کنند.

آدنا فریدمن ، رئیس جمهور و مدیرعامل Nasdaq ، در یک خبرنامه گفت: “راه حل های هوشمند فناوری Verafin ایجاد شده برای دومین مورد نیست و این در رشد فوق العاده شرکت و حفظ مشتری ستاره ای مشهود است.”

اقامت در سنت جان

این قرارداد نوید بخش تقویت بخش فناوری استان را داد.

“ما متعهد به حمایت از نوآوری و رشد در سنت جان و نیوفاندلند و لابرادور هستیم. ما معتقدیم که Verafin نه تنها مکمل و رشد حضور فعلی ما در کانادا را ایجاد می کند ، بلکه یک کاتالیزور بالقوه برای فرصت های بیشتر سرمایه گذاری در استان و کشور است ، “فریدمن در انتشار گفت.

این یک روز بسیار بسیار هیجان انگیز است. بدیهی است که نه تنها برای Verafin ، بلکه فکر می کنم برای استان نیوفاندلند و لابرادور باشد.– برندان برندان ، بنیانگذار Verafin

فریدمن هنگام تماس با سرمایه گذاران صبح روز پنجشنبه گفت که تخمین زده می شود سالانه 2 تریلیون دلار پولشویی شود و “جرم مالی ، از جمله پولشویی ، از بزرگترین و دشوارترین چالش هایی است که بانک ها در سراسر جهان با آن روبرو هستند.”

فریدمن گفت: برآورد می شود 42 میلیارد دلار در فضای جرم ضد مالی 12.5 میلیارد دلار از این فناوری در فناوری سرمایه گذاری شود ، انتظار می رود این تعداد سالانه رشد کند.

فریدمن گفت که نرخ نفوذ بازار بین Verafin و Nasdaq فقط سه درصد تخمین زده شده است ، گفت که “یک فرصت باورنکردنی برای این ماجرا وجود دارد.”

برادران برندان یکی از بنیانگذاران Verafin ، یک شرکت مستقر در سنت جان است که به Nasdaq فروخته شد ، روز پنجشنبه اعلام شد. (CBC)

فریدمن گفت ، مشتریان فعلی Verafin همه در آمریکای شمالی مستقر هستند ، در حالی که حدود دو سوم از راه Nasdaq در تجارت نظارت از مشتریان بزرگتر خارج از ایالات متحده است.

این معامله به معنای سرمایه گذاری Nasdaq در Verafinwill خواهد بود كه محصول خود را در مقاطع بین المللی به بانك های بالاتر و مشتریان مالی ارائه دهد.

فریدمن گفت: “ما واقعاً فرصت بسیار خوبی برای جذب آنها به مشتریان بانك خود در سراسر اروپا داریم.”

Nasdaq گفت که ستاد Verafin در سنت جان باقی خواهد ماند و تیم رهبری اجرایی شرکت در محل خود باقی خواهند ماند.

این یک تضمین مهم برای برادران برندان ، یکی از بنیانگذاران Verafin است که گفت این معامله به معنای گسترش بزرگ بخش فناوری در سنت جان است.

برادران گفت: “این یک روز بسیار بسیار هیجان انگیز است. بدیهی است که نه تنها برای Verafin ، بلکه فکر می کنم برای استان نیوفاندلند و لابرادور باشد.”

“من فکر می کنم که ماجرای این امر شکوفایی است که می خواهد به استان بیاورد. تعهداتی که نزدق برای رشد تجارت ، استخدام و افزایش اشتغال متعهد شده است ، فکر می کنم برای ما بسیار هیجان انگیز باشد.”

دفتر Verafin در سنت جان باقی خواهد ماند و Nasdaq در مرکز نوآوری دانشگاه Memorial مرکز Genesis سرمایه گذاری خواهد کرد. (CBC)

Nasdaq همچنین گفت كه در یك پروژه مشاركتی 1 میلیون دلاری تحقیق و توسعه آمریكا با مركز Genesis ، قطب نوآوری مستقر در دانشگاه مموریال در سنت جان كه از استارت آپ های استان پشتیبانی می كند ، سرمایه گذاری خواهد كرد.

این برنامه همچنین یک برنامه بورس تحصیلی در دانشگاه Memorial ، شامل بودجه و نظارت بر شش بورس تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری “به منظور پرورش نسل بعدی استعدادها در استان و کمک به حمایت از رشد اشتغال ورافین” توسعه خواهد داد.

برادران گفتند که Verafin در حال حاضر حدود 600 نفر مشغول به کار است ، بیشتر در سنت جان اما برخی در تورنتو و دفاتر دیگر در آمریکای شمالی.

وی گفت Nasdaq متعهد شده است كه در سال آینده 180 شرکت دیگر علاوه بر گسترش این شركت در بازار گسترده تر ، استخدام كند.

“هدف ما ، از همان روزهای ابتدایی کار ما ، ایجاد موثرترین شبکه مبارزه با جرم در جهان بوده است ، و ما برای نزدیک به 18 سال گذشته در این مسیر بوده ایم و فکر می کنم این واقعاً به ما امکان می دهد برادران گفتند.

وی افزود: “ارتباطاتی که آنها در تلاشند تا تجارت ما ، بانک ها ، موسسات مالی ، بازارهایی را که در سطح جهانی کار می کنند ، به ارمغان بیاورند ، برای ما در مسیر رشد بسیار هیجان انگیز است.”

این فروش هنوز منوط به تأییدیه های نظارتی و سایر شرایط بسته شدن عادی است و انتظار می رود در اوایل سال 2021 بسته شود. انتظار می رود Verfinis حداقل 140 میلیون دلار درآمد به Nasdaqin 2021 ارائه دهد.

Verafin در سال 2003 تاسیس شد و در سنت جان مستقر است. (CBC)

مقالات بیشتر را از CBC Newfoudland و Labrador بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *