Shopify آماده است تا سقف 500 میلیون دلار از خسارت سهام شرکت پرداخت شرکت تأیید کنید که در IPO عمومی شود

به لطف سهام بزرگ یک شرکت فناوری که قصد دارد در بورس اوراق بهادار سهام عمومی به بازار عرضه شود ، باارزش ترین شرکت کانادا می تواند در آستانه ارزشمندتر شدن باشد.

Shopify در اتاوا گزینه خرید 20،297،595 سهام در Affirm ، یک شرکت مستقر در سانفرانسیسکو است که به مردم اجازه می دهد به جای کارمزد و نرخ بهره مرتبط با کارت های اعتباری ، هزینه کالاها و خدمات را به صورت اقساط پرداخت کنند. تأیید کنید که این هفته کاغذهای کاغذی را برای یک پیشنهاد اولیه ارائه می دهد که ارزش این شرکت را تا 10 میلیارد دلار آمریکا دارد.

بخشی از این اسناد نشان داد که در ماه جولای ، به Shopify حق ضمانت خرید سهام یک شرکت در ازای هر پنی داده شد.

تأیید در ازای دسترسی شرکت سانفرانسیسکو به شبکه خرده فروشان آمریکایی که از طریق سیستم Shopify اقدام به فروش می کنند ، این ضمانت ها را به Shopify اعطا کرد. ماکس لوچین ، مدیر عامل شرکت Affirm ، تابستان امسال گفت: “با مشارکت با Shopify ، معیارهای استاندارد تجارت طلا برای مشاغلی که مایل به فروش مستقیم به مصرف كنندگان هستند ، می توانیم به بازرگانان كمك كنیم تا یك گزینه پرداخت بیش از حد را در هنگام پرداخت فعال كنند.” با انجام این کار ، ما به آنها کمک می کنیم مشتریان جدیدی به ویژه جنرال Z و Millennials پیدا کنند که به دنبال روش های شفاف و انعطاف پذیر برای پرداخت هستند. “

اسناد و مدارک IPO نشان می دهد که اکنون تنها چند هزار شریک خرده فروشی تأیید شده است و بیش از یک چهارم درآمد شرکت از طریق برنامه تناسب اندام Peloton ، فروشنده تجهیزات و کلاسهای ورزشی عالی است. بیش از یک میلیون کسب و کار از Shopify و بیش از 60 میلیون مشتری از خدمات پرداخت Shopify ، Shop Pay ، برای خرید آنلاین چیزی استفاده کرده اند.

معلوم نیست که Shopify چه تعداد از این ضمانت نامه ها را نقد می کند. اگر از حق خرید همه آنها استفاده کند ، چیزی بیش از 200000 دلار هزینه دارد و پنج درصد سهام شرکت را به Shopify می دهد. این مبلغ 500 میلیون دلار آمریکا است که در انتهای ارزیابی 10 میلیارد دلاری تأیید هدف قرار گرفته است.

این یک دردسر خوب برای خزانه های Shopify است که با تشکر از تقاضای پررونق برای مشاغل آنلاین مانند مشاغل خود در طول همه گیر ، ابتدا پر بود. سهام Shopify روز جمعه با قیمت 1،277 دلار در TSX تغییر قیمت داد ، که ارزش این شرکت را 155 میلیارد دلار ارزیابی می کند ، آنقدر که ارزش آن را به یکی از ارزشمندترین سهام در کانادا بدل می کند ، عنوانی که در اوایل همه گیر شدن از رویال بانک گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *