Telus علی رغم سود کم ، سود سهام را افزایش می دهد

شركت Telus با اعلام رشد درآمد سه ماهه سوم خود نسبت به سال گذشته سود سهام خود را افزایش داد اما سود آن كاهش یافت.

این شرکت می گوید اکنون سود سه ماهه 31.12 سنت برای هر سهم پرداخت خواهد کرد ، در حالی که این رقم 29.125 سنت برای هر سهم است.

تلوس همچنین از خرید یک معامله برای خرید Lionbridge AI ، ارائه دهنده اطلاعات آموزش مبتنی بر جمعیت که در توسعه الگوریتم های هوش مصنوعی استفاده می شود ، به مبلغ 1.2 میلیارد دلار خبر داد.

این اطلاعیه ها در حالی اعلام شد که تلوس می گوید درآمد خالص آن مربوط به سهام عادی به 307 میلیون دلار یا 24 سنت برای هر سهم برای سه ماهه منتهی به 20 سپتامبر در مقایسه با سود 433 میلیون دلار یا 36 سنت هر سهم یک سال پیش کاهش یافته است.

درآمد عملیاتی بالغ بر 3.98 میلیارد دلار بود که این رقم در سه ماهه مشابه سال گذشته 3.70 میلیارد دلار بود.

به صورت تعدیل شده ، تلوس می گوید برای هر سهم 356 میلیون دلار یا 28 سنت درآمد کسب کرده است که در مقایسه با سود تعدیل شده 458 میلیون دلار یا 39 سنت هر سهم در یک سال پیش ، کاهش داشته است.

داگ فرنچ ، مدیر ارشد مالی Telus در مصاحبه ای گفت که جریان نقدی شدید آن را قادر می سازد تا ضمن صرف استراتژی افزایش سود سهام هر ساله ، هزینه های خود را برای پروژه های سرمایه ای ادامه دهد.

فرانسوی گفت: “من فکر می کنم ما نشان داده ایم که ، حتی در زمان سخت COVID و عدم اطمینان در بازارهای خاص ، ما به عملکرد ثابت خود ادامه می دهیم.”

مطلب جدید جذاب
تب ترانشه ، بیماری نادری که سربازان جنگ جهانی اول را رنج می دهد و در وینیپگرهای بی خانمان تشخیص داده می شود