Verizon Media وب سایت خبری HuffPost را به BuzzFeed می فروشد

BuzzFeed در حال خرید HuffPost از Verizon Media به عنوان بخشی از معامله بزرگتری است که غول بی سیم در این شرکت رسانه های دیجیتال سرمایه گذاری می کند.

BuzzFeed و Verizon شرایط این معامله را فاش نکردند. Verizon سهامدار اقلیت BuzzFeed خواهد بود و این دو شرکت در زمینه محتوا و تبلیغات شریک خواهند بود.

رکود تبلیغات به دلیل شیوع همه گیر به سازمانهای رسانه ای سنتی و فقط به دیجیتال آسیب رسانده و منجر به اخراج و اخراج شد. اتاق خبرهای دیجیتال حتی قبل از همه گیری همه گیر شده بودند ، از جمله خرید Vox از مجله نیویورک و بازوهای دیجیتالی آن.

Verizon با مالکیت AOL در سال 2015 صاحب HuffPost شد که توسط Arianna Huffington تاسیس شد. بزرگترین ارائه دهنده بی سیم این کشور همچنین یاهو را در سال 2017 خریداری كرد تا در تلاش باشد تا یك تجارت رسانه دیجیتال ایجاد كند كه می تواند Facebook را به چالش بكشد. تجارت Verizon Media با مشکل روبرو شده است.

بسته شدن معامله در اوایل سال 2021

BuzzFeed به دلیل مسابقه ها و لیست هایش معروف است اما در بخش اخبار خود نیز سرمایه گذاری کرده است. جونا پرتی ، بنیانگذار و مدیر عامل آن ، همچنین در سال 2005 بنیانگذار HuffPost ، که بعداً هافینگتون پست شناخته می شد ، بود. AOL آن را به قیمت 315 میلیون دلار در سال 2011 خریداری کرد.

مدیر عامل شرکت Buzzfeed ، جونا پرت ، که در 18 اکتبر 2017 در اینجا مشاهده می شود ، به کارمندان خود گفته است که انتظار دارد معامله در آغاز سال 2021 بسته شود. (لوسی نیکلسون / رویترز)

“من از رشد HuffPost به یک رسانه خبری مهم در سالهای ابتدایی خود خاطرات زنده دارم ، اما BuzzFeed این خرید را انجام می دهد زیرا ما به آینده HuffPost و پتانسیل بالقوه آن برای تعریف فضای رسانه ای برای سالهای آینده اعتقاد داریم.” پرتی در بیانیه ای گفت.

“با افزودن HuffPost ، شبکه رسانه ای ما کاربران بیشتری خواهد داشت ، به طور قابل توجهی بیشتر از هر کاربر دیگر با محتوای ما وقت می گذرانند.”

پرتی در یادداشتی به کارمندان BuzzFeed گفت که انتظار دارد معامله در آغاز سال 2021 بسته شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>