اضطراب ، انتقاد از ورود برنامه تازه اصلاح شده رانت تجاری لیبرال ها استقبال می کند

آخرین خط نجات دولت فدرال برای مشاغل بی بضاعت با هیجان اضطرابی روبرو شد زیرا شرکت ها با آینده نامشخصی روبرو هستند که وزیر دارایی این کشور در سه کلمه خلاصه کرد: “زمستان می آید”.

یارانه اضطراری اجاره اضطراری کانادا جایگزین برنامه پشتیبانی قبلی اجاره برای مشاغل معرفی شده در بهار شد که وانت چندانی نداشت زیرا متکی به مالکان متقاضی کمک بود.

این برنامه جدید تا سقف 65 درصد از اجاره یا سود وام مسکن تجاری را در مقیاس کشویی بر اساس کاهش درآمد ، 25 درصد اضافی در اختیار شرکت های متضرر قرار می دهد.

کریستیا فری لند ، وزیر دارایی ، که در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز ظهر صحبت می کرد ، گفت که این اقدام همراه با سایر اقدامات ، باید مانع از تزلزل تجارت های زنده که تاکنون در همه گیر شده اند ، شود ، زیرا این پایان یک هدف برای تشویق اخبار اخیر در مورد تولید واکسن است.

تماشا کنید: معاون نخست وزیر فری لند می گوید یارانه اجاره جدید اکنون برای درخواست ها باز است

معاون نخست وزیر کریستیا فری لند روز دوشنبه با تام پری CBC در اوتاوا گفتگو کرد. 2:43

هنوز هم ، او گفت ، شرکت ها و کانادایی ها در حال “آنچه زمستان سخت می دانیم” خواهیم بود.

فری لند گفت: “ما می خواهیم هرچه بیشتر اقتصاد خود را ادامه دهیم.”

“عالی است که کار تولید ما باز است. بدیهی است که ما به فروشگاههای مواد غذایی و داروخانه های خود احتیاج داریم که هنوز در حال فعالیت هستند. بنابراین من واقعاً معتقدم که این اقدامات به ما کمک می کند در هنگام بهداشت عمومی اقدامات درست را انجام دهیم و به مشاغل خود کمک کنیم. یک زمستان سخت را پشت سر بگذارید. “

دولت تنها تنظیم قوانین تا 19 دسامبر و پس از آن لیبرال وعده برای انطباق و هدف قرار دادن کمک به عنوان مورد نیاز است.

تماشا کنید: مری نگ می گوید دولت می خواهد اطمینان حاصل کند که سیستم جدید می تواند همه برنامه ها را کنترل کند:

درخواست های یارانه جدید اجاره به صورت مرحله ای انجام می شود ، به این معنی که مشاغل باید قبل از درخواست اجاره دسامبر یک ماه صبر کنند. وزیر تجارت کوچک مری نگ می گوید که دولت می خواهد اطمینان حاصل کند که سیستم جدید می تواند همه برنامه ها را کنترل کند. 3:17

فدراسیون تجارت مستقل کانادا ، که هزاران شرکت کوچک را در سراسر کشور نمایندگی می کند ، از برنامه اجاره جدید استقبال کرد زیرا شرکتهایی که به سختی تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفتند ، مدت زمان طولانی است.

اما اشاره کرد که این برنامه به شركتهایی كه در صورت انتخاب مالكان خود برای تقاضا برای برنامه قبلی كاهش رانت واجد شرایط بودند ، كمك نمی كند.

این کمک هزینه شامل اجاره ، مالیات بر دارایی ، بیمه و بهره وام مسکن برای شرکت های واجد شرایط خواهد بود که به 27 سپتامبر باز می گردند.

محافظه کاران می گویند لیبرال ها “آن را منفجر کردند”

لورا جونز ، معاون اجرایی CFIB ، گفت كه مشاغل كوچك هنوز نگران درخواست كردن برای این برنامه و اینكه آیا صلاحیت را دارند یا فرم ها را به درستی پر می كنند نگران هستند. وی گفت تا زمانی که کمک در بانک نباشد این مشکل فروکش نخواهد کرد.

وی روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “برای بسیاری از مشاغل ، دریافت تخفیف اجاره امری امری ضروری است.”

جونز گفت ، بسیاری از مشاغل هنوز از برنامه جدید یا نحوه کار آن اطلاعی ندارند یا معتقدند که واجد شرایط نیستند زیرا ضرر و زیان درآمد به اندازه مورد نیاز نسخه قبلی زیاد نیست.

وی گفت: “مشاغل به موارد زیادی توجه می كنند.” “مثل نوشیدن از یک در همه زمان شلنگ، در بالای تلاش برای نگه داشتن کسب و کار شما شناور است.”

این برنامه شامل نونما مورد نیاز است که کارآفرینان اجاره بها را پرداخت قبل از اعمال، قرار دادن یارانه دور از دسترس برای بسیاری از کسب و پول در بسته. لیبرال ها قول داده اند كه به سرعت قوانینی را برای پایان دادن به این شرط وضع كنند.

در همین حال ، آژانس درآمد کانادا گفت که قبل از پرداخت کمک به پیش پرداخت نیازی ندارد. اما CRA گفت: هرگونه هزینه اجاره که در هنگام درخواست شرکت پرداخت نشده باشد باید ظرف 60 روز از زمان دریافت یارانه پرداخت شود.

پات کلی ، نماینده محافظه کار ، پات کلی ، منتقد تجارت کوچک حزب وی گفت: “دولت تمام تابستان را داشت که با پیش نویس قانونی که به درستی برای حمایت از مشاغل کوچک طراحی شده است ، وارد سپتامبر شود.”

وی افزود: “این اولین روزی است كه مشاغل كوچك توانسته اند یارانه اجاره را درخواست كنند. بیشتر آنها حتی یارانه قدیمی را نیز نداشتند ، اما حتی برای افرادی كه این یارانه را دریافت كردند ، این برنامه در سپتامبر منقضی شد و اجاره دسامبر كمی بیشتر شد یک هفته مانده است. “

پات کلی ، نماینده محافظه کار ، می گوید که دولت مدت زیادی طول کشید تا برنامه جدید یارانه اجاره خود را معرفی کند. (کریستین دیوت / مجلس عوام)

CRA امیدوار کننده نوار قرمز است

سازمان تنظیم مقررات گفت: نرم افزار آنلاین و سیستم خودکار و باید به دعاوی در 30 نوامبر و پرداخت موضوع طی سه تا پنج روز کاری پردازش.

CRA همچنین برای متقاضیانی که آژانس اطلاعاتی از قبل در پرونده آنها برای تأیید ادعا ندارد ، نوار قرمز کمی را ارائه داد. در این موارد ، ممکن است با متقاضیان یا اشخاص ثالث مانند صاحبخانه برای کسب اطلاعات در مورد قراردادهای اجاره و پرداخت وامها تماس گرفته شود.

آمار کانادا هفته گذشته گزارش داد که اجاره های تجاری در سه ماهه سوم سال 0.7 درصد افزایش یافت ، پس از سقوط رکورد 1.8 درصدی در سه ماهه دوم زمانی که اقتصاد به دلیل COVID-19 غرق شد.

اجاره ساختمانهای اداری با سریعترین سرعت افزایش یافت و پس از آن ساختمانهای صنعتی و سپس خرده فروشی.

آژانس آمار ملی گفت افزایش اجاره بها در سه ماهه سوم “منعکس کننده پایان تدریجی تخفیف و کاهش اجاره بها است که از سه ماهه دوم آغاز شده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>