انتاریو با ثبت رکورد بالا ، 388 مورد جدید COVID-19 را گزارش کرده است

انتاریو در روز سه شنبه تعداد 1،388 مورد اضافی COVID-19 را گزارش کرد که یک رکورد جدید در یک روز است و 15 مورد مرگ دیگر مربوط به این بیماری است.

این سومین بار در چهار روز است که تعداد پرونده های روزانه در استان ثبت می شود.

عفونت های تازه تأیید شده میانگین هفت روز را تحت فشار قرار می دهند ، اقدامی که به ارائه تصویر واضح تر از روند طولانی مدت کمک می کند ، تا 1،154 ، بالاترین از ابتدای شیوع در انتاریو در اواخر ژانویه.

مجموع این موارد شامل 520 مورد دیگر در تورنتو است که در بالاترین سطح متوالی برای دومین بار در شهرستان و همچنین 395 مورد در منطقه پیل ، 100 مورد در منطقه یورک ، 72 مورد در منطقه هالتون و 50 مورد در نیاگارا وجود دارد.

پیل تنها یكی از 34 واحد بهداشت عمومی در گروه “كنترل” قرمز سیستم جدید طبقه بندی شده و رنگی برای محدودیت های COVID-19 در استان است. در این منطقه بیش از 100 مورد هفتگی جدید در هر 100000 نفر مشاهده می شود ، این یک شاخص اصلی برای انتقال یک منطقه به قرمز است. مسئول بهداشت پزشکی پیل نیز محدودیت های محلی بیشتری را اعمال کرده است.

در همین حال ، تورنتو حداقل تا 14 نوامبر تحت محدودیت های مرحله 2 اصلاح شده است. این استان به درخواست مقامات محلی انتقال خود را به سیستم جدید به تأخیر انداخت. تورنتو در حال حاضر حدود 97.6 مورد هفتگی جدید COVID-19 را در هر 100000 نفر ثبت کرده است که به سرعت به آستانه سطح قرمز نزدیک می شود.

مناطق دیگری که در گزارش امروز افزایش دو رقمی داشته اند عبارتند از:

  • منطقه واترلو: 42
  • منطقه دورهام: 36
  • همیلتون: 35
  • اتاوا: 23
  • هورون پرت: 22.
  • میدلکس-لندن: 20
  • سیمکو مسکوکا: 20
  • ولینگتون-دافرین-گلف: 13.

از موارد تازه گزارش شده ، 159 مورد مربوط به مدرسه است ، از جمله 103 دانش آموز ، 23 کارمند و 33 نفر که شناسایی نشده اند. هم اکنون 601 مورد ، یا حدود 12.45 درصد از مدارس بودجه عمومی انتاریو وجود داشته است كه حداقل یك مورد گزارش كرده است ، در حالی كه سه مدرسه در حال حاضر به دلیل بیماری تعطیل هستند.

این در حالی است که شبکه آزمایشگاه های انتاریو فقط 29125 نمونه آزمایش ویروس کرونا ویروس را پردازش کرده است ، بسیار کمتر از ظرفیت فعلی حدود 50،000.

شکل نسبتاً پایین به معنی آن است که تقریباً 5.7 درصد میزان مثبت برای آزمایشات دیروز وجود داشته است ، در حالی که 27802 آزمایش دیگر به صف تکمیل شده اضافه شده است.

موارد فعال 10K

امروز اولین بار است که تعداد موارد تایید شده ، فعال COVID-19 در سراسر کشور از 10 هزار مورد عبور کرده است.

این استان همچنین گزارش کرده است که تعداد قابل توجهی از تعداد بیماران در بیمارستان ها با 55 تا 422 مورد افزایش یافته است. از این تعداد ، 82 نفر تحت مراقبت های ویژه تحت درمان هستند و 54 نفر نیز تحت ونتیلاتور هستند.

شمار رسمی مرگ انتاریو که به COVID-19 متصل است اکنون 3260 است. حدود 64 درصد از این مرگ ها ساکنان تحت مراقبت طولانی مدت بوده اند.

[Note: All of the figures used in this story are found in the Ministry of Health’s daily update, which includes data from up until 4 p.m. the previous day. The number of cases for any particular region on agiven day may differ from what is reported by the local public health unit, which often avoidslag times in the provincial system.]

دستورالعمل های کدگذاری شده در رنگ “پایه” هستند

بعد از ظهر سه شنبه ، نخست وزیر داگ فورد س questionsالاتی در مورد دستورالعمل های جدید COVID-19 با کد رنگ استان ارائه داد ، که در آخر هفته گذشته در بیشتر استان اجرا شد.

تورنتو قرار است در 14 نوامبر وارد منطقه نارنجی شود که در مرحله 2 اصلاح شده ، نسبت به قوانین فعلی آن ملایم تر است.

نخست وزیر انتاریو داگ فورد روز سه شنبه به مردم اطمینان داد که این استان تمام تلاش خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 انجام می دهد و گفت که از هیچ هزینه و منصرفی نمی کند. 0:54

فورد روز سه شنبه تأیید کرد که سطح رنگ را “پایه” می داند که افسران محلی پزشکی می توانند قوانینی را در مورد آنچه Peel Region تصمیم گرفته است انجام دهند ، اضافه کنند.

در پاسخ به این س ifال که آیا افسران پزشکی در صورت لزوم می توانند یک قفل کامل را ایجاد کنند ، وی پاسخ داد که چنین می کنند ، اما “ما هرگز چنین رویکردی را اتخاذ نکرده ایم.”

فورد بعداً درباره احتمال قفل شدن در آینده گفت: “من نمی توانم چیزی را رد كنم.” “اگر لازم باشد انجام شود ، ما آن را انجام خواهیم داد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>