انتاریو گزارش از 1426 مورد جدید COVID-19 ، که یک رکورد دیگر است

انتاریو روز چهارشنبه 1426 مورد دیگر از بیماری COVID-19 را گزارش کرد و برای چهارمین بار در پنج روز یک رکورد جدید ثبت کرد.

عفونت هایی که اخیراً تأیید شده اند ، میانگین هفت روزه موارد روزانه را به 1217 می رسانند که بالاترین میزان آن در هر نقطه از بیماری همه گیر بوده است.

برای اولین بار در طی تجدید حیات فعلی ویروس کرونا ویروس ، منطقه Peel بیشترین موارد را 468 ثبت کرده است ، در حالی که تورنتو 384 و منطقه یورک با 180 ، و همچنین 63 در منطقه دورهام و 62 در هامیلتون داشته است.

منطقه Peel در حال حاضر تنها واحد بهداشت عمومی در ردیف قرمز “کنترل” چارچوب محدودیت COVID-19 کدگذاری شده رنگی در انتاریو است. تورنتو ، که در ابتدا قرار بود در ردیف ناراحت کننده “محدود” نارنجی ظاهر شود ، از روز شنبه با قرمز به Peel پیوست. مقامات محلی در هر دو واحد بهداشتی همچنین محدودیتهای بیشتری را فراتر از آنچه در سیستم استان بیان شده است ، اعمال کردند.

در بیانیه ای کوتاه صبح امروز ، داگ فورد نخست وزیر گفت که وی از دکتر آیلین دو ویلا ، مأمور پزشکی تورنتو ، در تصمیم وی برای اجرای محدودیت های اضافی حداقل برای 28 روز حمایت می کند.

فورد گفت: “تنها راهی که ما قادر خواهیم بود این را شکست دهیم ، یک رویکرد هدفمند است” ، و افزود که فرض می شود که چارچوب استان “خط مبنایی” برای راهنمایی باشد.

فورد قرار نیست امروز به دلیل مراسم روز یادبود در کوئین پارک ، کنفرانس خبری معمول روزانه خود را برگزار کند.

سایر واحدهای بهداشت عمومی که افزایش دو رقمی در موارد اضافی را ثبت کرده اند عبارتند از:

  • نیاگارا: 42
  • منطقه واترلو: 40
  • منطقه هالتون: 30
  • اتاوا: 28
  • سیمکو مسکوکا: 27
  • میدلکس-لندن: 20
  • جنوب غربی: 12
  • ویندزور: 11

تقریباً 200 مورد از عفونت های تازه تأیید شده مربوط به مدرسه است ، از جمله 116 دانش آموز ، 21 کارمند و 61 نفر که شناسایی نشده اند.

در حال حاضر 10361 مورد تایید شده و فعال COVID-19 در سراسر انتاریو وجود دارد که همچنین یک رکورد بالا است.

موارد جدید در حالی رخ می دهد که شبکه آزمایشگاه های انتاریو حدود 36700 نمونه آزمایش ویروس را پردازش کرده است. این استان میزان مثبت آزمون را 5.1 درصد با ارقام امروز گزارش کرده است.

در همین حال ، تعداد افراد در بیمارستان های انتاریو با مورد تایید شده بیماری اندکی افزایش یافته و به 424 نفر رسیده است ، در حالی که تعداد دیروز 422 نفر بود. از این تعداد ، 88 نفر تحت مراقبت های ویژه و 57 نفر تحت ونتیلاتور هستند. در اوج موج بهار ، بیش از 1000 نفر در بیمارستان بستری شدند.

این استان همچنین تعداد 15 کشته دیگر را به آمار رسمی مرگ و میر مرتبط با COVID-19 خود اضافه کرد که هم اکنون 3،275 نفر است. حدود 64 درصد از کل مرگ ها ساکنان خانه های مراقبت طولانی مدت بوده اند.

بعلاوه ، حداقل 93 مرکز مراقبت طولانی مدت در حال حاضر با شیوع ویروس کرونا جدید مقابله می کنند.

[Note: All of the figures used in this story are found in the Ministry of Health’s daily update, which includes data from up until 4 p.m. the previous day. The number of cases for any particular region on agiven day may differ from what is reported by the local public health unit, which often avoid lag times in the provincial system.]

شیوع کوچک در دانشگاه ویندزور

مقامات بهداشتی می گویند که در پنج شیوع مرتبط با اقامتگاه در دانشگاه ، پنج دانشجوی دانشگاه ویندزور از نظر آزمایش COVID-19 مثبت بوده اند.

واحد بهداشت شهرستان ویندزور-اسکس گفت: شیوع این بیماری مربوط به مهمانی هالووین است که در یک ساختمان اقامت برگزار می شود.

سیزده دانش آموز دیگر در حال انزوا و نظارت بر علائم هستند.

دکتر واجد احمد ، افسر بهداشت ، معتقد است که فردی معتقد است که به خارج از منطقه ویندزور-اسکس سفر کرده و سپس با علائم خفیف در مهمانی شرکت کرده است.

دانشگاه گفته است دانشجویان متأثر را به مکانی جداگانه منتقل کرده است.

رئیس دانشگاه راب گوردون گفت: شیوع این یادآوری است که جامعه دانشجویی نمی تواند از پروتکل های COVID-19 راضی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *