انتاریو 1،478 مورد جدید COVID-19 گزارش کرده است که 572 مورد در منطقه پیل وجود دارد

نخست وزیر داگ فورد قرار است یک نشست خبری را که از ساعت 1 بعدازظهر در می سی سیاگا برگزار می شود ، برگزار کند. دفتر فورد می گوید وزیر آموزش و پرورش استفان لچه به او ملحق می شود.

سپس در ساعت 3 بعد از ظهر ، دکتر ارشد پزشکی انتاریو ، دکتر دیوید ویلیامز ، قرار است توجیهی در مورد پیش بینی های به روز COVID-19 ارائه دهد.

در این داستان می توانید هر دو را به صورت زنده تماشا کنید.


انتاریو گزارش داد كه تعداد 478 مورد دیگر بیماری COVID-19 و 21 مورد مرگ دیگر مربوط به این بیماری در روز پنجشنبه گزارش شده است.

موارد جدید شامل 572 مورد در Peel ، یک رکورد یک روزه در منطقه و همچنین 356 مورد در تورنتو و 111 مورد در یورک است.

سایر واحدهای بهداشت عمومی که افزایش دو رقمی داشته اند عبارتند از:

 • منطقه واترلو: 64
 • همیلتون: 59
 • منطقه دورهام: 47
 • ویندزور-اسکس: 42
 • منطقه هالتون: 36
 • ولینگتون-دافرین-گلف: 29
 • اتاوا: 24
 • منطقه نیاگارا: 23
 • سیمکو مسکوکا: 18
 • میدلکس-لندن: 14
 • هورون پرت: 11

همچنین 88 عفونت مربوط به مدارس ، 70 دانش آموز و 18 کارمند وجود دارد. در انتاریو 679 مدرسه با بودجه عمومی وجود دارد ، یا حدود 14 درصد ، با حداقل یک مورد گزارش شده از COVID-19. چهار مدرسه به دلیل شیوع بیماری تعطیل است.

[Note: All of the figures used in this story are found onthe Ministry of Health’s COVID-19 dashboard or in its Daily Epidemiologic Summary. The number of cases for any regionmay differ from what is reported by the local public health unit, because local units report figures at different times.]

موارد جدید پس از دو روز کاهش میانگین هفت روز را به 1423 می رساند.

12،871 مورد تایید شده و فعال COVID-19 در سراسر کشور وجود دارد که 92 مورد بیشتر از دیروز است.

شبکه آزمایشگاه های انتاریو 47576 نمونه آزمایش را برای ویروس کرونا ویروس جدید پردازش کرده و میزان مثبت بودن آن را 3.9 درصد نشان داده است.

اکنون آمار رسمی کشته شدگان این استان 3575 نفر است.

این تعداد ساعاتی قبل از تنظیم استان برای انتشار پیش بینی های جدید COVID-19 می آید.

این اولین باری است که آنها از زمان ارسال تورنتو و منطقه پیل به قفل در اوایل هفته جاری چنین اطلاعاتی را منتشر می کنند.

دو هفته پیش ، استان از مدل سازی رونمایی کرد که نشان می دهد انتاریو می تواند تا اواسط ماه دسامبر 6500 مورد جدید COVID-19 را مشاهده کند ، مگر اینکه اقداماتی برای محدود کردن شیوع ویروس انجام شود.

در این گزارش آمده است که اگر نرخ رشد در سه درصد باشد ، استان در آن زمان به 2500 مورد جدید روزانه می رسد یا اگر نرخ رشد در 5 درصد باشد ، به 6500 مورد می رسد.

در آن زمان ، دکتر آدلستین براون ، یکی از متخصصان پیش بینی ها ، گفت که رشد پنج درصدی “کمی خوش بینانه” است.

نخست وزیر داگ فورد اعلام کرد که آستانه اعمال اقدامات سختگیرانه COVID-19 را تحت سیستم محدودیت های رنگی استان در روز بعد کاهش می دهد.

هزینه های سقف تحویل در مناطق قفل شده

در همین حال ، انتاریو در حال جبران هزینه هایی است که برنامه های تحویل شخص ثالث به رستوران های مناطقی که ناهار خوری در داخل منع شده است ، تحمیل می کنند.

وزیر دستیار تجارت کوچک می گوید که دولت محافظه کار پیشرو امروز قوانینی را وضع می کند که به این استان اختیار می دهد تا به طور موقت میزان برنامه هایی مانند UberEats و DoorDash را برای خدمات خود برای رستوران های منطقه محدود خاکستری یا قفل شده COVID-19 محدود کند.

پربمت سرکاریا گفت شرکتهایی که با قانون پیشنهادی مخالف هستند ممکن است تا 10 میلیون دلار جریمه نقدی داشته باشند.

وی گفت: رستوران ها انتظار دارند حداکثر 15 درصد هزینه های زایمان مشابه آنچه در شهر نیویورک انجام شده است ، که به تازگی هزینه کمیسیون برنامه های تحویل را برای کمک به رستوران ها در برابر بیماری همه گیر 20 درصد محدود کرده است.

این لایحه همچنین با هدف محافظت از حقوق رانندگان زایمان و اطمینان از محدودیت محدودیت تحویل در محدوده تحویل کالا یا قطع برخی از رستوران ها توسط شرکت ها ارائه می شود.

این قانون پیشنهادی برای کمک به موقع رستوران هایی است که به دلیل محدودیت های COVID-19 در ممنوعیت سرویس های داخلی ، اکنون مجبورند به سفارشات تحویل و برداشت به عنوان تنها منبع درآمد خود اعتماد کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>