انتاریو 1824 مورد جدید COVID-19 را گزارش کرده است زیرا پذیرش ICU در آستانه اصلی است

انتاریو 1824 مورد دیگر از COVID-19 را در روز پنجشنبه گزارش کرد و هنگامی که تعداد بیماران در مراقبت های ویژه زودتر از حد انتظار می رسد ، به آستانه اصلی رسیده است.

بر اساس گزارشی از خدمات مراقبت های ویژه در انتاریو ، از روز پنجشنبه ، 203 بیمار مبتلا به این بیماری در حال حاضر تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.

تعداد بیماران تحت مراقبت های ویژه قابل توجه است زیرا مقامات بهداشت عمومی گفته اند که 150 آستانه زمانی است که برنامه ها و روش های غیرمرتبط ممکن است به تعویق بیفتد یا لغو شود تا بتواند هجوم بیماران COVID-19 را تأمین کند.

مدلهای ارائه شده توسط مقامات بهداشتی در 26 نوامبر پیش بینی کردند که تعداد بیماران COVID-19 در ICU 200 نفر از قبل از هفته آینده شکسته نشود ، این امر استان را پنج روز جلوتر از سناریوهای پیش بینی شده قرار می دهد.

دکتر مایکل وارنر ، مدیر پزشکی مراقبت های ویژه در بیمارستان مایکل گارون در انتهای شرقی تورنتو ، گفت: “این مسئله نگران کننده است که ما از موعد مقرر جلوتر هستیم.”

وی افزود ، در حالی که برخی از بیمارستانها در سراسر انتاریو تحت تأثیر موج دوم COVID-19 قرار نگرفته اند ، اما بیمارستانهای موجود در نقاط داغ تحت فشار فزاینده ای هستند. به گفته وارنر ، 18 درصد از کل بیماران ICU در بیمارستان های تورنتو COVID-19 دارند. این رقم در هر دو منطقه یورک و هالتون به 24 درصد افزایش می یابد.

علاوه بر این ، بیمارستان گرند ریور در منطقه واترلو پس از ظرفیت بخش مراقبت های ویژه ، این هفته جراحی های انتخابی را متوقف کرد. و در ویندزور-اسکس ، بیمارستان منطقه ای ویندزور اعلام کرد که تعداد بالای بیماران کل سیستم بهداشت و درمان منطقه را به چالش می کشد و ایجاد محدودیت های دقیق در بازدیدکنندگان در تلاش برای کاهش انتقال ویروس را ضروری کرده است.

کل پذیرش در مراقبت های ویژه در طول موج اول بیماری در بهار در 270 ، Warnersaid افزایش یافت ، اما بیمارستان ها توانستند بهتر کنار بیایند زیرا اقدامات و مراقبت های مربوط به غیر COVID-19 لغو شد.

این بار ، او توضیح داد ، این یک گزینه نیست.

وارنرتولد سی بی سی تورنتو گفت: “خسارت وثیقه بیش از حد خواهد بود.”

به همین ترتیب ، انجمن بیمارستان انتاریو از مردم خواسته است تا در تلاش برای رسیدگی به مشکلات ظرفیت ، به دنبال رهنمودهای بهداشت عمومی باشند.

این سازمان در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی منتشر کرد ، گفت: “بیمارستان های انتاریو به سختی می توانند دسترسی به جراحی های حیاتی و اقدامات را با افزایش موارد COVID-19 افزایش دهند.”

“بیمارستان ها هر کاری از دستشان بر می آید انجام می دهند اما به حمایت شما نیاز دارند. با انتخاب های عملی بهتر هر روز به جلوگیری از گسترش بیماری کمک کنید.”

در کنفرانس مطبوعاتی روزانه استان پنجشنبه ، کریستین الیوت ، وزیر بهداشت گفت که این تعداد نگران کننده است و خاطرنشان کرد برخی بیمارستان ها مجبور شده اند اقدامات درمانی را متوقف کنند.

وی گفت که این استان تعداد تخت های ICU را در استان افزایش داده است ، اما کارشناسان بهداشت معمولاً می گویند که کارکنان باید با این تعداد هماهنگ شوند.

الیوت گفت که این استان همچنین در حال بررسی “رویکرد منطقه ای برای جراحی ها” است که در اصل به معنای انتقال جراحی ها به بیمارستانهایی است که ظرفیت لازم برای آنها را دارند.

وی گفت: “ما می خواهیم آن جراحی ها و اقدامات را در جریان نگه داریم.”

592 مورد جدید در منطقه پیل ، 396 مورد در تورنتو

موارد جدید گزارش شده امروز شامل 592 مورد در منطقه Peel ، 396 مورد در تورنتو و 187 مورد در منطقه York است. واحد بهداشت عمومی میدلکس و لندن نیز 127 مورد دیگر را ثبت کرده است ، اگرچه وزارت بهداشت استان گفت که ، به دلیل یک خطای پردازش ، این رقم شامل داده های موردی به ارزش سه روز است.

سایر واحدهای بهداشت عمومی که افزایش دو رقمی داشته اند عبارتند از:

 • منطقه واترلو: 87
 • منطقه هالتون: 68
 • ویندزور-اسکس: 62
 • منطقه دورهام: 57
 • همیلتون: 56
 • اتاوا: 41
 • منطقه نیاگارا: 25
 • ولینگتون-دافرین-گلف: 23
 • انتاریو شرقی: 19
 • خلیج تندر: 13
 • سیمکو مسکوکا: 11

همچنین در موارد جدید امروز 122 مورد مربوط به مدرسه وجود دارد: 94 دانش آموز و 28 عضو هیات مدیره. در حال حاضر 755 مدرسه از 4828 مدرسه بودجه دولتی انتاریو یا تقریباً 15.6 درصد در حال حاضر حداقل یک مورد COVID-19 دارند ، در حالی که در حال حاضر پنج مدرسه به دلیل بیماری تعطیل است.

عفونت های اضافی میانگین هفت روزه موارد جدید روزانه را به بالاترین رکورد 1776 می رساند.

(توجه: تمام ارقامی که برای موارد جدید در این داستان استفاده می شود در داشبورد وزارت بهداشت انتاریو COVID-19 یا در خلاصه اپیدمیولوژیک روزانه آن مشاهده می شود. تعداد موارد در هر منطقه ممکن است با آنچه توسط واحد بهداشت عمومی محلی گزارش شده متفاوت باشد ، زیرا گزارش واحدهای محلی ارقام در زمان های مختلف.)

دکتر بهداشت و درمان استان استرالیا ، دکتر دیوید ویلیامز ، روز پنجشنبه گفت که میانگین هفت روزه هم اکنون در 1،769 مورد است که 87 درصد افراد از روز دوشنبه از مناطق قفل شده و قفل شده استان است. ویلیامز گفت که این استان قصد دارد جمعه در مورد چارچوب کدگذاری رنگی خود ، اطلاعیه ای درباره جابجایی مناطق ارائه دهد.

وی گفت: “در این زمان روندها همچنان رو به افزایش است” ، با اشاره به اینکه از هفته گذشته بستری در بیمارستان ها نیز 20 درصد افزایش یافته است.

س onالات در مورد واکسن باقی مانده است

نخست وزیر داگ فورد روز پنجشنبه گفت دولت فدرال به استان ها گفته است كه اولین تأمین واكسن تأیید و در اوایل سال 2021 در دسترس خواهد بود.

فورد با بیان اینکه “عرضه اولیه بسیار محدود خواهد بود” ، افزود که وی هنوز سوال های بسیار سختی دارد که مشخصاً کدام واکسن ها به انتاریو وارد می شوند ، چه تعداد و چه زمانی وارد زمین می شوند.

فورد گفت: “این سه سوال اساسی است که من چند هفته است می پرسم. آنها بی پاسخ مانده اند.”

در همین حال ، جیسون کنی ، نخست وزیر آلبرتا ، روز چهارشنبه گفت: “ما از طرف دولت فدرال اطمینان یافته ایم که محموله ها از 4 ژانویه شروع می شود.”

کنی گفت که این استان برنامه ها و شبکه توزیع آن را برای استفاده از واکسن آماده کرده است. فورد در روز پنجشنبه که خبرنگاران تحت فشار قرار می دهند ، جزئیاتی درباره برنامه واکسیناسیون انتاریو را اعلام نمی کند.

وی گفت: “آنچه که من می توانم به مردم انتاریو تضمین کنم این است که ما آماده خواهیم بود.”

از ویلیامز همچنین روز پنجشنبه س ifال شد که آیا استان واکسیناسیون را اجباری می کند؟

وی گفت: “ما نمی توانیم شخصی را مجبور به واکسن زدن کنیم. این واضح است.” وی افزود ، اما آنچه این استان می تواند انجام دهد اثبات دسترسی اجباری واكسن به برخی از تنظیمات مانند مراكز مراقبت طولانی مدت است.

شبکه آزمایشگاه های انتاریو 52873 نمونه آزمایش را پردازش کرده و میزان مثبت بودن آزمایش را 4.4 درصد گزارش کرده است. 58320 تست دیگر نیز برای تکمیل به صف اضافه شد.

این استان از 14 مورد مرگ و میر بیشتر از افراد مبتلا به COVID-19 خبر داد و شمار رسمی را به 3،712 نفر افزایش داد.

در حال حاضر در 116 خانه مراقبت طولانی مدت در انتاریو شیوع دارد ، از جمله در خانه سالمندان Sunnycrest در Whitby ، که 111 نفر از 136 نفر از ساکنان و 30 نفر از کارکنان آنها مثبت آزمایش شده اند.