برای بخش انرژی کانادا ، برد جو بایدن فقط 1 مورد دیگر در لیست طولانی عدم اطمینان است

این هفته اولین باری بود که تام سیمونز طی 8 ماه به دلیل بیماری همه گیر به آمریکا سفر می کرد و اتفاقاً او در روز انتخابات در تگزاس بود.

سیمونز مدیر ارشد CES Energy Solutions است که در کلگری مستقر است اما بیشتر فعالیت های خود را در ایالات متحده انجام می دهد.

وی گفت كه هنگام ملاقات با كارمندان ، نحوه گفتن برخی از همكاران برای پر كردن برگه های انتخاباتی خود مورد توجه او قرار گرفته است. وی گفت ، مردم ممکن است روغن نفت را به طور جدی جمهوری خواه ببینند ، اما برخی از کارمندان وی گفتند که آنها فقط نمی توانند برای رئیس جمهور فعلی ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، که آنها احساس می کردند اغلب باعث شرمساری ملت است.

“آنها به اندازه کافی از جرم ترامپ ناراحت شده اند [their] عشق به کشور ، “او گفت.” بنابراین آنها تمام جمهوریخواهان را در رأی گیری رأی دادند و سپس به رئیس جمهور رای ندادند. “

سیمونز ممکن است بر اساس برخی از وعده های مبارزاتی خود جو بایدن دموکرات را در کاخ سفید نمی خواهد ، اما کاملاً آگاه است که بخش انرژی مشکلات فشرده تری نسبت به سیاست دارد.

یک کامیون پس از پر شدن از گل در تاسیسات AES Drilling Fluids در شهر کرمیت ، تگزاس شروع به دور شدن می کند. این شرکت متعلق به CES Energy Solutions مستقر در کلگری است. بایدن قول تغییر سیاست داده است که منتقدان معتقدند این امر می تواند مانعی برای صنعت نفت و گاز باشد ، از جمله جلوگیری از حفاری جدید در زمین های فدرال در ایالات متحده (Kyle Bakx / CBC)

قیمت نفت در این تابستان به پایین ترین سطح رسیده و تحت فشار قرار گرفته است ، شرکت ها برای جلب توجه سرمایه گذاران در تلاش هستند و تقاضا برای سوخت از تأثیر همه گیر COVID-19 برطرف نشده است. چندین پروژه بزرگ متوقف شده و هزاران کارگر نفت زندگی خود را از دست داده اند.

شرکت ها در هر اندازه در حال حاضر برای کسب سود تلاش می کنند.

حتی اگر تأثیرات احتمالی ناشی از انتخابات ایالات متحده نسبتاً ناچیز باشد ، برخی از قطعات نفتی کانادا عصبی هستند زیرا این بخش از قبل تحت فشار مالی ناچیز است.

“بسیاری از شرکتهای خدمات میادین نفتی کانادا کارمند کانادایی و آمریکایی دارند و جریان نقدی و سود حاصل شده است [in the U.S.]، “گارنت آموندسون ، رئیس Essential EnergyServices مستقر در کلگری گفت.

وی افزود: “اگر سیاست های ضد نفتی از جمله سیاست های محافظت از منافع یا ضدكانادایی وجود داشته باشد ، این امر بیشتر به پچ نفتی كانادا ضربه می زند و منجر به از دست دادن شغل بیشتر و خسارات بخشی خواهد شد.”

این لوله آماده است تا در ماه سپتامبر برای ساخت پایه کانادایی Keystone XL در نزدیکی شهر Oyen ، Alta استفاده شود. بایدن متعهد شده است مجوز ریاست جمهوری را برای خط لوله Keystone XL لغو کند (Kyle Bakx / CBC)

اقدامات یک خانه سفید BidenWhite از نزدیک مشاهده می شود.

بایدن قول داده است که در سیاست گذاری تغییراتی ایجاد کند ، زیرا منتقدان معتقدند این امر می تواند مانعی برای نفت و گاز باشد ، از جمله جلوگیری از حفاری جدید در زمین های فدرال در ایالات متحده و لغو مجوز ریاست جمهوری برای خط لوله Keystone XL ، پروژه ای که می تواند نفت خام آلبرتا را به پالایشگاه های GulfCoast ایالات متحده تحویل دهد.

بایدن در مخالفت با پروژه خط لوله متزلزل نشده است ، اما این بدان معنا نیست که سرنوشت آن مهر و موم شده است.

تماشا: حضور در تگزاس در روز انتخابات:

تام سیمونز ، مدیر عامل شرکت CES Energy Solutions ، در مورد سفر به تگزاس در جریان انتخابات و وضعیت روحی در تکه نفت چطور است. 1:36

برای اولین بار ، ممکن است Keystone XL راهی برای نشان دادن حمایت از کارگران یقه آبی و ایجاد مشاغل مورد نیاز باشد ، زیرا ایالات متحده تلاش می کند تا از بیماری همه گیر بهبود یابد.

“دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است باعث شود او بگوید ،” ببینید ، ما در واقع می توانیم Keystone XL را تأیید کنیم و با آن ادامه دهیم زیرا امروز به نفع منافع ملی بیشتر ایالات متحده است به گونه ای که در سال 2016 نبود ” گری مار ، که از سال 2007 تا 2011 نماینده آلبرتا در واشنگتن دی سی بود ، گفت.

دولت آلبرتا بدون شک امیدوار است که چنین باشد زیرا از نظر مالی به پروژه خط لوله متعهد شده است از طریق 1.1 میلیارد دلار سهام آمریکا و 4.2 میلیارد دلار آمریکا از طریق ضمانت های وام.

کسانی که با Keystone XL مبارزه کرده اند انتظار دارند که بایدن پروژه را متوقف کند.

آنتونی سویفت ، وكیل مستقر در واشنگتن دی سی ، با شورای دفاع از منابع طبیعی گفت: “این انتظار من است و من فکر نمی كنم كه در این امر تنها باشم.”

“همه آنچه از بایدن دیده ام به من نشان می دهد كه او شخصی است كه تعهدات خود را دنبال می كند.”

مخالفان نگرانی خود را در مورد تأثیرات زیست محیطی ابراز کرده اند که می ترسند این پروژه در طول ساخت و بعد از ساخت در طول مسیر داشته باشد. بسیاری نیز نگران تأثیرات آب و هوایی قفل شدن در گسترش طولانی مدت منابع نفتی متمرکز بر کربن هستند.

سوئیفت گفت: “من فکر می کنم واقعیت پروژه ای است که دارای یک جدول زمانی 50 ساله است که امکان توسعه جدید تراندز را در آن زمان فراهم می کند ، از نظر ریاضی با مسیر صفر تا صفر 2050 برای آمریکای شمالی مغایرت دارد.”

بسیاری از شرکتهای میدان نفتی کانادا در ایالات متحده فعالیت می کنند ، از جمله Citadel Drilling که دارای دکلهایی در تگزاس و نیومکزیکو است. (Kyle Bakx / CBC)

در مورد ممنوعیتی که بایدن در زمینه مجوزهای جدید نفت و گاز در اراضی فدرال متعهد شده است ، چنین اقدامی می تواند دریچه صادرات بیشتر نفت خام کانادا را باز کند.

استفانی كاینز ، یك شركت ارشد با شركت تحلیلی تجزیه و تحلیل داده های انرژی ، گفت كه اگر چنین استراتژی تولید در ایالات متحده را كند كند ، می تواند علاقه بیشتری به سرمایه گذاری در بخش انرژی كانادا داشته باشد.

کاینز ، که در تگزاس مستقر است ، گفت: “این می تواند سرمایه گذاری بیشتری در بخش نفت کانادا و حتی خود بخش گاز ایجاد کند.” “شما واقعاً موجودی عمیقی در کانادا و سالها و سالهای تولید در پیش دارید.”

شکی نیست اگر پروژه Keystone XL به تأخیر بیفتد یا متوقف شود ، این امر باعث تنگ شدن تکه های نفتی کانادا می شود ، اما با سایر پروژه های خط لوله در حال ساخت مانند خط 3 Enbridge و Trans Mountainexpansion ، مسیرهای صادراتی دیگری نیز در حال توسعه است.

سایر سیاست های پیشنهادی بایدن می تواند آشفتگی صنعت را ایجاد کند ، اما در صورت بهبود قیمت نفت و افزایش تقاضای سوخت ، از دیگر تغییرات در بازار ، بی صدا خواهد شد.

به همین دلیل بایدن در کاخ سفید یکی از عدم اطمینان های بسیار زیاد در صنعت نفت کانادا است.

WATCH: کار بر روی Keystone XL موجب تقویت اقتصادی شهر آلبرتا می شود:

علی رغم چالش های اقتصادی ناشی از قیمت پایین نفت و همه گیری در سراسر آلبرتا ، اوین ، یک شهر کوچک در نزدیکی مرز ساسکاچوان ، به دلیل ساخت خط لوله Keystone XL ، رونق مینیاتوری را تجربه می کند. 2:02


می خواهید در مورد انتخابات ایالات متحده بدانید؟ برای ما از طریق ایمیل[email protected] ایمیل ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *