بک لینک فالو و بک لینک نوفالو

به اینترتیب صفحه (منسوخ شده) دیگر در ساختار سایت شما دخالت نخواهد کرد. با وجود منسوخ شدن این نوع معیار سنجش، هنوز وبسایتهایی هستند که پیج رنک قدیمی وبلاگها را به شما معرفی کنند. خیلی از مردم عاشق کلمات نوشتهاند، ولی افراد بیشتری ترجیح میدهند اطلاعاتی را بخوانند که میتوانند راحتتر آنها را تحلیل کنند. اما خزنده گوگل می تواند این سیگنال ها را جمع کرده و بر اساس آنها، چگونگی درک برند شما توسط افراد دیگر را ارزیابی کند. پادکستها میتوانند برند شما را بسازند و باعث ایجاد ترافیک مستقیم شوند، در حالی که همزمان محتوای غنی به سایت شما اضافه میکنند و تلاشهای لینک ساز شما را هم حمایت میکنند. بیشتر بر روی تصویت صفحه اصلی و برند خود کار کنید زیرا با تقویت صفحه اصلی میتوانید این ارزش را به تمام صفحات خود نیز منتقل کنید ، و در آخر اینکه مراقب الگوریتم ها و آپدیت های گوگل باشید و همواره به شکلی لینک سازی کنید که طبیعی به نظر برسد .

دریافت بک لینک با چنین روشی آسان است ولی چندان قابل توصیه نیست. دقت کنید که استفاده از لینک در پاسختان به شکلی کاملا هوشمندانه باشد. و همینطور که این موارد برای کشاندن ترافیک و پشتیبانی از تلاشهای سئو شما میتوانند عالی باشند، پادکست هم مدیومی است که اغلب به آن بیتوجهی شده و آن را دست کم گرفتهاند. افسانههای سئو معمولاً تبدیل به خردی میشوند که دست به دست میچرخند ولی آزمایش نشدهاند. این افسانهای است که خیلیها شنیدهاند. تغییرات در گوگل به سرعت اتفاق می افتد و این تغییرات به دنبال کوتاه کردن میانبرهای غیرطبیعی هستند. عده ای از سئوکاران نیز لینک کوتاه شده همان مطلب را در داخل متن مطلب می آورند و آن را تکنیکی در سئو سایت می دانند. این امکان نیز وجود دارد که چنین لینک هایی توسط موتورهای جستجو اصلا محاسبه نشوند و هیچ تاثیر مثبت و منفی بر روی رتبه شما نداشته باشند. ساخت PBN اصولا به دو روش انجام می شود که تقریبا هر دو روش یکسان هستند.

بک لینک یعنی دریافت لینک از سایت هایی که ما در آن هیچ دخالتی نداریم و این کار بر اساس اعتبار و مفید بودن صفحات وبسایت ما به طور طبیعی انجام شده است. به طور کلی نسبت به متن، ویدیوهای کمتری در صفحات وب وجود دارد. موتورهای جستجو از بک لینکها به عنوان نشانهای برای اطمینان از کیفیت محتوای متصل به لینک استفاده میکنند، بنابراین سایتی که حاوی بک لینک هایی با ارزش بالاست معمولاً در رتبه بهتری نسبت به سایت هم رده خود که حاوی بک لینک های کمتری است قرار میگیرد. 6- مخاطبانتان را با خودتان درگیر کنید! به طور کلی، میتوانید هر محتوایی که در وبسایتتان نوشتید را منتشر کنید. اما مسئلهای که باید به آن توجه کنیم این است که برخی از کسانی که محتوا در قالب پست مهمان مینویسند و آن را در یک وبسایت منتشر میکنند، سپس مطلب منتشر شده را کمی تغییر میدهند یا به اصطلاح میپیچانند ولی اصل موضوع حفظ میشود و با این روش دهها نسخهی تغییریافته از آن را در وبسایتهای مختلف برای به دست آوردن بکلینک منتشر میکنند، باعث میشوند این نوع از بکلینکها ارزش خود را از دست دهند. اگر اهل جستجو در گوگل باشید، حتما دیده اید که برخی از وب سایت ها بعد از اینکه یک محتوا منتشر می کنند، بلافاصله همان محتوای جدید، در رنک یک نتایج جستجو قرار می گیرد؛ هنگامی که شما وارد آن لینک می شوید، مشاهده می کنید که محتوای با کیفیتی در آن قرار داده نشده است؛ به نظر شما دلیل بروز چنین اتفاقی چیست؟

اگر سئو خارجی سایت به درستی انجام نشده و اصول مربوطه در آن رعایت نگردد، سایت با افت رتبه مواجه شده و رتبه خود را از دست می دهد. بعضی SEOها بر این باورند که گوگل به طور خودکار سایتهای جدید را برای مدتی از زمان، قبل از اینکه بتوانند با آزادی بیشتری رتبه به دست آورند، در نتایج جستجوی طبیعی متوقف میکند. به صاحب وب سایت از طریق کنسول جستجوی Google اطلاع داده می شود. اگر شما می خواهید از طریق وبلاگ یا سایتهای منقضی شده سایتی را بالا بیاورید باید توجه کنید این سایتهای منقضی شده قبلا چه سایتی بوده اند و از سایت آرشیو مطالب قدیمی اون سایت را بازگردانی کنید و به شکل سابقش دربیاورید و مثل یک سایت روی آن کار کنید ، سئو کنید ، قالب بهینه (ریسپاسیو) بروی آن قرار دهید و مقالههای نیمه اختصاصی یا کپی هم میکنید چند خط تغییرات بدید حتما که سایت به چندکا گوگل برسه و هر 10 / 20 تا مطلب یک مطلب برای سایت خودتان لینک بگذارید که باید بصورت رپورتاژی لینک سازی شود و حتما توجه کنید که لینک دهی در در سایدبارها خطرناک بوده و توصیه نمی شود. وب مستران برای پیروزی در رقابت سنگین وب سایت ها به منظور کسب جایگاه بالا باید به موارد دیگری برای بهینه سازی On-Site SEO توجه کنید.