بیمارستان‌های انتاریو برای چالش‌های کارکنان اورژانس تابستانی آماده و آماده می‌شوند

بیمارستان‌ها در جوامع کوچکتر و روستایی انتاریو به امید اجتناب از موج تابستانی دیگر تعطیلی موقت اورژانس، استخدام، آموزش و بررسی برنامه‌ها را انجام داده‌اند، اگرچه این مشکل واقعاً هرگز برطرف نشد.

کمبود نیروی انسانی باعث شد که بیمارستان‌ها بخش‌های اورژانس خود را برای ساعت‌ها یا حتی روزها در تابستان 2022 تعطیل کنند.

سیلویا جونز، وزیر بهداشت در آن زمان خاطرنشان کرد که چالش‌ها و تعطیلی‌های کارکنان مشابه در سراسر کشور دیده می‌شود، و میزان بالایی از کارکنان مراقبت‌های بهداشتی وجود دارد که به خوبی از تعطیلات خود استفاده می‌کنند.

اما تعطیلی ها در پایان تعطیلات تابستانی متوقف نشد. مرکز بهداشت ساوث بروس گری در تمام چهار محل خود در طول پاییز یک شبه تعطیل شد و مجبور شد اورژانس چسلی خود را به مدت دو ماه به طور کامل تعطیل کند. این بیمارستان از قبل از همه‌گیری به کمبود پرستار در آنجا اشاره کرده است و این سایت هنوز از دوشنبه تا جمعه در طول روز کار می‌کند.

تعطیلی های موقت دیگری در این استان در طول زمستان گزارش شده است، و اکنون، درست همزمان با فرا رسیدن فصل تابستان، در روزهای اخیر بیش از نیمی از موارد بسته شده است، از جمله اخیراً برای 48 ساعت در تسالون، شهری در شمال انتاریو. .

“من تعجب می کنم اگر این تنها باشد [this summer]تیم واین، رئیس و مدیر عامل شبکه بهداشت شمال شور، گفت: و من از این که باید این را بگویم خوشحال نیستم.

این شبکه دارای بیمارستان هایی در تسالون، رودخانه کور و ریچاردز لندینگ، اونت است.

او گفت: «بدیهی است که این چیزی است که ما در مورد آن عذاب می‌کشیم و هر کاری که ممکن است انجام می‌دهیم تا از آن اجتناب کنیم، اما من هیچ راه دیگری در تابستان بدون تعطیلی‌ها نمی‌بینم و تقریباً مطمئناً آنها به تسالون محدود نمی‌شوند.»

Thessalon حدود دو سال است که بدون پزشک مراقبت های اولیه بوده است که به افزایش حجم ER کمک می کند. واین گفت که به پزشکان جوامع دیگر برای خدمت به بیمارستان به صورت موقت متکی بوده است، اما جذب آنها دشوار است.

هیچ پایانی برای کمبود نیروی انسانی دیده نمی شود

در Minden، Ont.، بیمارستان تصمیم گرفته است به دلیل کمبود کارکنان، ER محلی را از اول ژوئن برای همیشه ببندد. تابستان گذشته هیچ تعطیلی نداشت، اما کارولین پلامر، رئیس و مدیر عامل خدمات بهداشتی درمانی هالیبرتون هایلندز، گفت که تماس های نزدیک زیادی وجود داشت که منجر به تعطیلی موقت اورژانس Minden یا Haliburton یا هر دو می شد.

پلامر در بیانیه ای نوشت: «در حالی که قبل از همه گیری کووید-19 کمبودهایی وجود داشت، به طور قابل توجهی توسط همه گیری تشدید شد، که به HHHS نیاز داشت تا برای پر کردن شکاف های برنامه ریزی به آژانس های پرستاری مراجعه کند.

“وضعیت بدتر از سال گذشته است. بدون پایان یافتن این نوع کمبود کارکنان، HHHS مجبور شد تصمیم دشواری را برای ادغام خدمات اضطراری در یک مکان اتخاذ کند تا اطمینان حاصل شود که می تواند خدمات اضطراری را برای تمام هالیبرتون حفظ کند. شهرستان.”

مانند هالیبرتون هایلندز و بسیاری از بیمارستان‌های دیگر در سراسر استان، بیمارستان ناحیه پرث و اسمیتز فالز مجبور است برای تقویت سطح کارکنان به آژانس‌های پرستاری تکیه کند. مایکل کوهن، رئیس و مدیر عامل، گفت که این وضعیت باعث شده است که بیمارستان شرقی انتاریو با وضعیت پرسنلی ثابتی همراه باشد، اما با هزینه خالص 2.8 میلیون دلاری فقط در سال گذشته.

او گفت: “این بسیار گران است، اما بهایی است که ما برای باز نگه داشتن خدمات می پردازیم.”

آنتونی دیل، رئیس و مدیر عامل انجمن بیمارستان انتاریو، گفت که پرستاران آژانس در طول تاریخ حدود یک درصد از ساعات پرستاری را در بیمارستان‌های انتاریو تشکیل می‌دادند و اخیراً به حدود دو درصد رسیده است، اما هزینه‌های مربوط به آنها بسیار بیشتر شده است.

وی گفت: نرخ هایی که برخی از آژانس ها دریافت می کنند به طور کامل افزایش یافته است. آنها کاملاً از موقعیت استفاده می‌کنند و از همه‌گیری و شرایط بسیار سخت و تنبیهی که همه کارکنان مراقبت‌های بهداشتی با آن مواجه هستند، استفاده می‌کنند.»

دیل گفت که امیدوار است انتاریو شاهد ثبات بیشتر بخش اورژانس در تابستان امسال باشد، زیرا بسیاری از برنامه ها و سرمایه گذاری های جدید در سال گذشته آغاز شده اند.

تماشا کنید: سیلویا جونز وزیر بهداشت درباره استراتژی انتاریو در مورد کلینیک های خصوصی صحبت می کند

وزیر بهداشت انتاریوس در مورد اینکه چگونه گسترش کلینیک های خصوصی ممکن است بر کارکنان بیمارستان تأثیر بگذارد

سیلویا جونز، وزیر بهداشت انتاریو، به مترو مورنینگز اسماعیلا آلفا گفت که استان در حال استخدام تعداد تاریخی پرستاران آموزش دیده در سطح بین المللی از جمله اقدامات دیگر است تا اطمینان حاصل شود که سطح کارکنان، به ویژه پرستاران، در بیمارستان ها ثابت می ماند، زیرا استان اقدامات را در کلینیک های خصوصی گسترش می دهد.

او گفت، اما وضعیت مراقبت های بهداشتی روستایی مدت ها پیش آمده است و دولت های متوالی نتوانسته اند یک رویکرد سیاستی منسجم ایجاد کنند.

“ما برای جبران زمان از دست رفته عجله داریم و دولت طیف گسترده ای از برنامه های خوب طراحی شده و بسیار سازنده را برای جذب و نگهداری، برای تشویق کارکنان مراقبت های بهداشتی و به ویژه پرستاران برای در نظر گرفتن تمرین در جوامع روستایی و دورافتاده اجرا کرده است.” دیل گفت.

فقط برخی از فشارهای زیربنایی آنقدر قابل توجه است که ثابت می کند هنوز یک چالش مداوم است.”

برنامه هایی با هدف استخدام، حفظ کارکنان

سخنگوی وزیر بهداشت تعدادی از برنامه ها و تغییرات را با هدف تقویت نیروی انسانی برجسته کرد، از جمله پوشش هزینه شهریه مدرسه پرستاری در ازای کار در منطقه که افراد در آن تحصیل می کنند، به طور خودکار به کارکنان مراقبت های بهداشتی از استان های دیگر در انتاریو و رفع موانع نظارتی برای پرستاران تحصیل کرده بین المللی

اتحاد مراقبت‌های بهداشتی Huron Perth و چهار بیمارستان آن در جنوب غربی انتاریو از بسیاری از این برنامه‌ها استفاده کرده‌اند، از جمله برنامه‌ای که به فارغ‌التحصیلان پرستاری جدید 25000 دلار در صورت کار در یک منطقه محروم به مدت دو سال کمک می‌کند. همچنین، آنها کارکنان خارج از بخش اورژانس را آموزش داده اند تا بتوانند در آنجا کار کنند، و مربیان بالینی را برای حمایت از فارغ التحصیلان جدید معرفی کرده اند.

اندرو ویلیامز، رئیس و مدیر عامل شرکت، گفت: “ما واقعاً در تلاش هستیم تا محیط خود را تا حد امکان برای جذب افراد و حفظ آنها در زمان حضورشان مساعد کنیم.”

او در مصاحبه ای در 12 مه گفت: “در بیمارستان های کوچک، شما یک تماس بیمار با احتمال بسته شدن فاصله دارید و ما چندین بار با آن مواجه شدیم.”

چهار روز بعد، بخش اورژانس شبکه بیمارستانی در سیفورث مجبور شد یک شبه تعطیل شود، سپس دوباره یک هفته بعد، و دوباره دو روز پس از آن، و بیمارستان یادبود سنت مریس آن در آخر هفته گذشته یک شبه تعطیل شد.