تایر کانادایی سود فروش بیشتری را افزایش می دهد

Ltd. Canadian Tire Corp. Ltd. در سه ماهه سوم فروش خود ، در حالی که آشپزی با الهام از همه گیر ، بهبود خانه و اقامتگاه ها ، خریداران را به فروشگاه های معروف این شرکت هدایت می کرد ، در سه ماهه سوم فروش خود شاهد افزایش چشمگیر فروش بود.

این زنجیره ، مجموعه ای از چشم انداز خرده فروشی کانادا با محصولی از وسایل آشپزی و قطعات خودرو تا ابزار و زندگی در فضای باز ، در مقایسه با سه ماهه مشابه سال 2019 ، 25.7 درصد افزایش فروش داشته است.

در حالی که فروشگاه های آجر و ملات افزایش ترافیک پا و گسترش خدمات وانت حاشیه ای را تجربه کرده اند ، خرده فروش همچنین رشد فروش آنلاین 178 درصدی را مشاهده کرده است.

گرگ هیکس ، رئیس و مدیرعامل تایر کانادا در تماس تلفنی با سرمایه گذاران گفت: “با محدودیت های مداوم در سفر و گزینه های محدود سرگرمی در Q3 ، خانواده ها به ما مراجعه کردند تا بتوانند برنامه های خلاقانه تعطیلات تابستانی خود را مانند اقامت در حیاط خلوت ، اردو زدن و سفرهای جاده ای انجام دهند.”

“این باعث فروش در تمام دسته های مربوط به فصلی شد.”

وی گفت COVID-19 همچنین خریدهای یک مرحله ای و “اندازه سبد” بزرگتر را تشویق کرده است زیرا خریداران برای جلوگیری از سفرهای متعدد به فروشگاه ، سهام خود را جمع می کنند.

هیکس گفت: “ما معتقدیم که روند کلان با توجه به فروشگاه های یک مرحله ای برای ماندن در اینجا وجود دارد ، حداقل در طول زمستان و در حالی که بیماری همه گیر ادامه دارد.”

در واقع ، او گفت که خرده فروش علیرغم کوچک کردن برخی از تبلیغات معمول تعطیلات خود برای حفظ سطح ترافیک ایمن در فروشگاه ها ، حرکت قدرتمندی را به سمت شلوغ ترین دوره فروش خود می بیند.

هیکس گفت: “باور کنید یا نکنید ، فروش کریسمس در حال حاضر بسیار زیاد است.” “و برف زودرس در غرب تجارت پوشاک ما را هم در مارک و هم در SportChek سوق داد.”

Canadian Tire خانواده ای از مشاغل است که شامل خدمات مالی ، املاک و مستغلات و خرده فروشی شناخته شده ترین بخش خود است.

مارک های این شرکت شامل فروشگاه های تایر کانادایی ، خرده فروشی تجهیزات ورزشی و لباس SportChek ، فروشگاه لباس مارک و لباس ورزشی و لباس کار هلی هانسن است.

فروش SportChek 1.7 درصد کاهش یافت ، که دلیل این شرکت تا حدودی محدود بودن ساعات کاری و پایین بودن ترافیک در مراکز خرید است که بیش از نیمی از فروشگاه های آن واقع شده است.

خرده فروش همچنین به دلیل لغو بسیاری از ورزش ها و فعالیت های سازمان یافته ، فروش نرمتر به مدرسه و کاهش تقاضای هاکی و تجهیزات ورزشی را ثبت کرد. همچنین تصمیم برای انتقال موجودی دوچرخه از SportChek به فروشگاه های تایر کانادا در سه ماهه دوم بر فروش تأثیر منفی گذاشت.

با این وجود ، SportChek در مقوله های مربوط به تفریح ​​در فضای باز ، مانند پیاده روی ، اردو زدن ، گلف و تناسب اندام فروش چشمگیری داشته است.

در همین حال ، این شرکت گفت که فروش خرده فروشی در فروشگاه های مارک در مقایسه با یک سال گذشته 4.9 درصد افزایش داشته است. هیکس گفت: لباس کار به عنوان یک گروه خرده فروشی “بسیار مقاوم” در طی همه گیری ظاهر شده است.

هلی هانسن ، مستقر در اسلو ، نروژ ، در این سه ماه 2.5 درصد افت درآمد را ثبت کرد.

هیکس گفت ، با این وجود هلی هانسن همچنان روی آینده متمرکز است ، و خاطرنشان کرد که این شرکت تابعه همکاری هایی را امضا کرده است تا به عنوان منبع رسمی پوشاک برای اعضای گشت اسکی کانادا و تیم ملی اسکی آلپ نروژ باشد.

وی گفت: “این معاملات گواهی بر جایگاه هلی به عنوان برند برتر پوشاک برای متخصصان اسکی و تعهد به توسعه پوشاک با عملکرد بالا است.”

خرده فروش با اعلام سود و درآمد بالاتر سود سهام خود را افزایش داد و گفت که سه ماهه سود 1.175 دلار برای هر سهم پرداخت خواهد کرد ، در حالی که این رقم از 1.1375 دلار برای هر سهم است.

این افزایش پرداخت به سهامداران در حالی صورت گرفت که تایر کانادا سود 296.3 میلیون دلاری یا 4.84 دلاری هر سهم رقیق را برای سهامداران گزارش کرد ، این در حالی است که یک سال پیش 197.2 میلیون دلار یا 3.20 دلار هر سهم رقیق شده بود.

درآمد کل 3.99 میلیارد دلار بود در حالی که 3.64 میلیارد دلار بود.

هیکس عملکرد سه ماهه سوم این شرکت را “گواهی واقعی بر مرتبط بودن برند ما و مجموعه منحصر به فرد چند رده ای” خواند.

به صورت نرمال ، تایر کانادا می گوید که در سه ماهه اخیر 4.93 دلار به ازای هر سهم رقیق شده کسب کرده است ، در حالی که این رقم در سه ماهه سوم سال 2019 از 3.46 دلار برای هر سهم رقیق شده است.