تعمیر گوشی – موبایل کمک

همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. اگر متوجه شدید که صفحه نمایش شما به لمس پاسخ نمی دهد ، چند راه حل را می توانید امتحان کنید. دقت به سر فصل های ارائه شده در دوره تعمیرات موبایل یکی دیگر از روشهایی است که می تواند شما را به دوره بهتر و عالی تر نزدیک کند. سر فصل های ارائه شده هر چقدر کاربردی تر باشند، نتیجه بهتری برای شما به دنبال خواهند داشت. مولتی متر عقربه ای امکانات کمتری نسبت به نمونه دیجیتالی دارد و امروزه کمتر از آن استفاده می شود. در ادامه این بخش به برخی از رایج ترین مشکلات نرم افزاری در گوشی های موبایل می پردازیم. پس از کسب مهارت های لازم در تعمیرات نرم افزار و سخت افزار گوشی دو حالت برای شما وجود دارد. با ارائه این مطلب در انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل شما میتوانید محیطی که بهترین نتیجه را برای اینکه تعمیرکار موبایل شوید را آورده ایم.

مهندس امین سراجی معتقد است که میزان درآمد برای شغل تعمیرات موبایل بستگی به فاکتور های مختلفی دارد، از مکانی که برای فعالیت در این صنف انتخاب می کنید تا میزان تلاش و کوشش شما ، میزان درآمدتان را تغییر می دهد. درآمد تعمیرکار موبایل، چه نرمافزار و چه سختافزار به عوامل مختلفی از جمله تجربه، مهارت، سرعت عمل، تنوع و کیفیت خدمات و مشتری مداری تعمیرکار و همچنین مکان و ساعات کاری تعمیرگاه، قیمت ارائه شده و میزان تبلیغات بستگی دارد. تقریبا به یک سوم کاهش یافته است. حتما سعی کنید اگر میخواهید یک آموزشگاه موبایل خوب انتخاب کنید ببنید که چه کسی با چه تجربه و بیشینه ای میخواد به شما آموزش دهد. پس اگر میخواهید یک مرکز خوب آموزشی را انتخاب کنید حتما سوال کنید چه تعداد برد از سری های جدید در کارگاه برای تمرین دارند! از مهمترین مشکلات سختافزاری موبایل آبخوردگی گوشی، داغشدن باتری، شکستگیهای تاچ و الایدی را میتوان نام برد. میشود. درحالیکه تعمیرات سختافزاری گوشی شامل هرگونه اشکال در عملکرد صفحه نمایشگر، دوربینها، اسپیکر، آیسیها، باتری، پردازنده مرکزی، حافظه و …

چرا که ما تمامی موارد پایه اعم از الکترونیک مقدماتی و آموزش کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و … به عنوان مثال هنگ کردن گوشی، بالا نیامدن دستگاه، شارژ نشدن، عدم اجرای برخی برنامه ها، بسته شدن برنامه های در حال اجرا، عمل نکردن دوربین و بسیاری از موارد دیگر ممکن است ناشی از مشکلات نرم افزاری دستگاه باشند. بعد از ابزارها یکی دیگر از مهمترین موارد داشتن برد خراب و سالم در کارگاه است. برخی هم که تعداد برد بسیار کمی دارند و بیشتر از طریق عکس و تصویر آموزش میدهند که بدترین حالت رو شامل میشه. همچنین بتوانند کلاسداری بلد باشند و مطالب را بنا به حالت کارآموز انتقال دهند. در این جور مواقع مراکز آموزشی موبایل دو حالت آموزشی را در نظر دارند: حالت شناخت کلی برد و تعمیر موبایل و حالت پیشرفته آندرید و آی ا اس. در یک مرکز آموزش تعمیر موبایل معتبر لازم است که تعدادی از هر سری موبایل مانند برد سامسونگ، هواوی، اپل و شیائومی از سری های جدید. ممکن است یک کارآموز در کلاس اطلاعات پایه ضعیفی داشته باشد و یا الکترونیک را تازه یاد گرفته باشد و کارآموزی دیگر کارشناس الکترونیک باشد؛ بنابراین طوری باید این کلاس اداره شود که هر دو یک نتیجه یکسان در پایان جلسات تعمیر موبایل بدست آوردند.

همانطور که می دانید هر سال تکنولوژی های جدیدی وارد گوشی های هوشمند و تبلت ها می شود و یک تعمیرکار خوب موبایل باید بتواند با به روز نگه داشتن دانش و مهارت خود، به عیب یابی و تعمیر جدیدترین گوشی های بازار بپردازد. بمراتب یک تعمیرکار موبایل خوب میتواند تجربه چندین ساله خود را در اختیار آموزش تعمیرات موبایل غرب تهران شما قرار دهد. اصل ما برای تست یک استاد مجرب موبایل اول داشتن دانش علمی، سپس تجربه و مهمتر از همه بیان شیوا در انتقال مطالب است. این دوره ها که به صورت حرفه ای و تسلط بهترین تعمیرکاران موبایل در این مرکز ارائه می شود، سابقه طولانی داشته و تعمیرکاران زیادی را نیز به جامعه معرفی کرده است. مقدار سابقه مدرس موبایل و اینکه چند سال تجربه در زمینه موبایل دارد یا تعمیر موبایل را تجربی کسب کرده بسیار مهم است. نظر کارشناسان و آموزشگاههای خوب موبایل در ایران این است که یک تعمیرکار موبایل باید هم علمی عیب یابی گوشی را تشریح کند و هم عملی حداقل ۱۰ سال سابقه تعمیرات در این زمینه را داشته باشند. چگونه میتوانیم یک کلاس آموزش تعمیر گوشی خوب پیدا کنیم؟

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش تعمیرات موبایل خرمشهر لطفا از سایت ما دیدن کنید.