تویوتا یاریس صندوق دار مدل 2021

بسیاری از تریم های این خودرو از ترکیب رنگهای خسته کننده استفاده میکنند، ولی در تریم Bi-Tone رنگ داشبورد با رنگ بدنه هماهنگی دارد و این موضوع آن را جذابتر کرده است. برای این خودرو قیمت 18,724 دلار را در نظر گرفته اند که مدل پایه آن باقیمت 17,645 دلار عرضه می شود. سازمان حفاظت از محیط زیست به یاریس تنها امتیاز mpg 30 در سطح خیابان های شهری و امتیاز mpg 36 در بزرگراه را به آن داده است. تویوتا رسماً در نمایشگاه اتو سالن 2020 توکیو هاچبک یاریس را با سطح بالایی از قدرت و مهندسی معرفی کرده است. تویوتا یاریس صندوق دار – ارزانترین قیمت خرید و فروش اقساطی بانی … فروش اقساطی تویوتا یاریس با بازپرداخت 24 و 36 ماهه از سوی واسپاری ملت آغاز شد. تویوتا در یک اعلامیه بمب گذاری شده ، بازار ارزان قیمت 20،000 دلاری را خالی کرده و در عوض خریداران را با بودجه به سمت یک خودروی استفاده شده سوق خواهد داد. این خودروی جدید و بی نام در جایگاهی پایین تر از C-HR قرار خواهد گرفت و به عنوان گزینه ای ارزان تر مستقیماً به جنگ فورد پوما، رنو کپچر و نیسان جوک خواهد رفت. عناصر خاص طراحی بیرونی شامل: اسپویلر عقب (در دسترس به عنوان یک گزینه در L و LE طرمس)، لاستیک های بزرگتر، چهار چرخ ترمز دیسکی، یک چرخ چرم کمرنگ فرمان و روکش پارچه ای قابل تعویض.

تیپ میانه یا همان Mid، که پرفروشترین تیپ این خودرو است، تغییراتی بهمنظور زیباتر شدن به خود دیده است، از جمله اجزای کرومی داخل چراغهای جلو، فرمان با پوشش چرم و صندلیهای ارتقاءیافته. این شرکت همچنین مدعی شده است که به منظور ارتقاء رانندگی هیبرید و دقت فرمانپذیری تغییراتی در تنظیمات سیستم تعلیق و فرمان اعمال کرده است. شایان ذکر است که اینها تنظیمات پیش فرض را نشان می دهند زیرا سیستم 4WD به صورت خودکار قابل تنظیم است و بسته به شرایط جاده و ورودی های راننده می تواند گشتاور کامل را به چرخ های جلو یا عقب ارسال کند. حتی سادهترین تیپ یاریس هم به «بستهی حس ایمنی» تویوتا مجهز شده است که شامل یک سیستم پیش از تصادف، ترمز اضطراری خودکار (AEB)، کنترل خودکار نوربالا و هشدار خروج از خط است. در شرایط پیش از تحریم، فلزات این پلت فرم ملی از کشورهای خارجی تامین می شد و در نهایت SP100 توانست در تست های انجام شده در مراکز تخصصی آلمانی 3 ستاره ایمنی یورو انکپ 2018 و گلوبال انکپ 2019 را در کارنامه خود ثبت کند.

با این تفاسیر، تویوتا این پروژه را با تغییراتی در قوای فنی و پلتفرم به زودی تولید و عرضه خواهد کرد و این نخستین بار نیست که برای محصولی با پلت فرم مشترک از سوی تویوتا و لکسوس شایعاتی در باره تشابهات فنی منتشر میشود. هم اکنون متوجه می شوید که GR Yaris چقدر خاص است ، تویوتا این ماشین را در کارخانه جدید Motomachi تولید می کند که در آنجا یک خط مونتاژ ویژه ای برای اتومبیل های جی آر اختصاص داده شده است . آجری ، زرشکی ، سرمه ای ، طوسی ، مشکی ، قهوه ای ، کرم بژ ، کرم روشن ، مشکی و طوسی قابل ارائه میباشند . GR Yaris با قدرت 257 اسب بخار ، مجهز به قدرتمندترین موتور سه سیلندر جهان است که در یک خودروی جاده ای نصب شده است. با توجه به اینکه یاریس کراس روی همان پلتفرم نسخهٔ هاچبک ساخته شده است، تعجبی ندارد که فاصلهٔ محوری هردو نسخه دقیقاً یکسان و برابر با 2.56 متر است؛ اما از فاصلهٔ بین دو محور که بگذریم، دیگر اندازههای دو خودرو باهم متفاوت بوده و نسخهٔ کراس خودروی بزرگتری است. زمانی که با تویوتا یاریس جی آر رانندگی می کنید می توانید حالت Track را روشن کنید و گشتاور به طور مساوی بین دو محور تقسیم می شود.

پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژر یک پیشرفت کاملاً جدید است و گشتاور عظیم اوج 360 نیوتن متر (266 پوند فوت) را که از طریق یک گیربکس شش سرعته به هر دو محور منتقل می کند ، ارائه می دهد. یاریس چهار درب با ترمز اختیاری دیسک عقب با سرعت 60 مایل در ساعت مسافت 123 فوت را جهت متوقف شدن پیمود که در حد متوسط بوده است. در تست ترمز، چهار درب یاریس LE با ترمز عقب با سرعت 60 مایل در ساعت مسافت 126 فوت را جهت متوقف شدن پیمود که کمی طولانی تر از حد متوسط در این بخش است. حداکثر سرعت این مدل 230 مایل بر ساعت است. این وزن سبب شده تا صفر تا 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) را در کمتر از پنج و نیم ثانیه بپیماید و با قدرت 143 مایل در ساعت در ساعت (230 کیلومتر در ساعت) به صفر می رسد. رانندگان با یک سوئیچ می توانند از ویژگی 4WD استفاده کنند که به آنها امکان می دهد حالت های عادی ، اسپرت و پیگیری را انتخاب کنند. به این معنا که اگر مصرف برق اضافی ندارید، می توانید کمترین آمپر را برای خودرو خود انتخاب کنید. تغییراتی است که برای مدل 2015 تویوتا یاریس در نظر گرفته شده است.