خرده فروشان از انتاریو می خواهند فروشگاه های غیر ضروری را باز کنند ، می گویند محدودیت ها مثر نیستند

گروهی متشکل از 50 خرده فروش روز سه شنبه از دولت انتاریو خواستند تا تمام فروشگاه های استان از جمله فروشگاه های موجود در مناطق قفل شده را افتتاح کند ، جایی که آنها پیشنهاد می کنند 25 درصد محدودیت ظرفیت برای فروشگاه های “غیر ضروری” اعمال شود.

خرده فروشان در نامه ای به نخست وزیر داگ فورد و وزیر بهداشت کریستین الیوت گفتند: “ما به تلاش های خارق العاده ای که شما و دولت شما برای محافظت از منافع عمومی در این زمان بسیار دشوار انجام می دهیم احترام می گذاریم.” “مشکل این است که سیاست انتاریو در جداسازی خرده فروشان” غیر ضروری “از آنهایی که ضروری به نظر می رسند ، ممکن است در واقع اوضاع را بدتر کند.”

این نامه توسط مدیران چندین خرده فروش بزرگ از جمله Hudson’s Bay Company ، Canadian Tire ، IkeaCanada ، Roots و Staples Canada به امضا رسیده است. با این استدلال که قفل قفل در تورنتو و منطقه پیل باعث کاهش تعداد خریدها نشده است.

در این نامه آمده است: “درعوض ، این خریداران و خطرات مربوط به سلامتی را به فروشگاه های کمتر شلوغ در تورنتو و پیل و همچنین جوامع مجاور نظیر آنچه در آخر هفته در واگن و مارکام دیدیم ، هدایت کرده است.”

“در همان زمان ، همانطور که سیاست فعلی بیشتر مصرف کنندگان کانادایی را به سمت یک مشت خرده فروش بزرگ و فروشگاه تخفیف سوق می دهد ، هزاران فروشگاه کوچک ، مستقل و محلی بسته دست بسته و دست بسته اند ، حتی اگر بسیاری کالاهای مشابه را بفروشند. “

به گفته خرده فروشان ، ظرفیت محدود در برخی موارد در ترکیب با اقدامات ایمنی مانند ماسک های اجباری ، فاصله فیزیکی و ضد عفونی کردن دست “می تواند پتانسیل گسترش جامعه را کاهش دهد و در عین حال باعث می شود مشاغل بیشتری بتوانند در طول انجام کار در همه مناطق باز بمانند. فصلی برای مشاغل خرده فروشی. “

این نامه به این دلیل که سایر استانها نیز در رابطه با مقامات بهداشت عمومی اقدامات مشابهی را انجام داده اند و این اقدامات “باعث می شود افراد کمتری در فروشگاه های بیشتری وارد شوند و امنیت برای همه افزایش یابد. سیاست فعلی برعکس است.”

“دشوار اما ضروری”

این استان با اشاره به این محدودیت ها محدود کردن شیوع COVID-19 برای محافظت از سلامتی و رفاه مردم آنتاریا است.

الکساندرا هیلکنه ، سخنگوی الیوت ، گفت که دولت باید فرصت های ارتباط نزدیک افراد با دیگران را برای جلوگیری از شیوع ویروس محدود کند. این شامل مجاز بودن فروشگاه های جعبه فروشی با نیمی از ظرفیت است.

هیلکنه در نامه ای به مطبوعات کانادا پرس نوشت: “این اقدامات لازم برای محدود کردن انتقال COVID-19 به منظور باز نگه داشتن مدارس ، حفاظت از ظرفیت سیستم بهداشت و محافظت از آسیب پذیرترین جمعیت استان در حال انجام است.”

“به روشنی ، انتقال مناطق به سمت قفل اقدامی نیست که این دولت به راحتی انجام دهد. با این حال ، همانطور که در سراسر جهان مشاهده کردیم ، قفل کردن یک قدم دشوار اما ضروری برای جلوگیری از گسترش است ، برای محافظت از خدمات کلیدی که به آنها اعتماد می کنیم و از آنها محافظت می کنیم ظرفیت سیستم بهداشتی ما. “

وی خاطرنشان كرد كه دولت انتاریو 600 میلیون دلار كمك برای حمایت از مشاغل واجد شرایط مورد نیاز برای بستن یا محدود كردن خدمات به دلیل اقدامات پیشرفته بهداشت عمومی فراهم می كند.