در بررسی طولانی مدت خانه مراقبت ، می گوید که استانها باید آزمایش نظارت را برای نبرد با COVID-19 انجام دهند

یکی از بزرگترین اپراتورهای اقامت و مراقبت طولانی مدت سالمندان کانادایی خواستار انجام آزمایشهای نظارتی گسترده از استانها به عنوان بخشی از بررسی داخلی است که قرار است روز دوشنبه منتشر شود.

دیداری برای Reverawas به ریاست دکتر باب بل ، معاون سابق وزیر بهداشت در انتاریو و مدیر عامل سابق بیمارستان.

بل برای پرداختن به عنوان رئیس بررسی ، که توسط متخصصان بهداشت عمومی بین المللی و ملی که داوطلبانه وقت خود را انجام داده اند ، پرداخت نشده است.

آزمایش نظارت در انتاریو سرمایه گذاری علامت دار و بدون علامت را انجام می دهد ، که تعداد آنها به محل استقرار هر جامعه در چارچوب استانی انتاریو بستگی دارد. انتاریو همچنین به طور فعال ساکنان و کارمندان را غربال می کند.

وی در طول مصاحبه ای که پخش شد ، گفت: “مهمترین عامل بستگی به میزان ویروس در جامعه دارد.” رزماری بارتون زنده روز یکشنبه

“این افراد ناآگاهانه ، به نفع بیماران خود ، دنباله دار کار می کنند ، و اگر آزمایش نشوند ، [the risk] از آنها ناآگاهانه بیماری را به خانه منتقل می کنند در زمانی که آلوده هستند اما بدون علامت است. “

بل گفت: انتاریو آزمایش نظارت را اتخاذ کرده است و از آن زمان توانسته است به طور مثرتری از ساکنان مراقبت های طولانی مدت محافظت کند.

هنوز در جاهای دیگر کانادا تصویب نشده است ، جایی که هزاران مورد مرگ COVID-19 در خانه های مراقبت گزارش شده است.

بل گفت: “دولت آزمایش های اجباری را انجام نداده است.” گزارش ما می گوید: “Revera خود در واقع با شرکت های خصوصی آزمایش قرارداد می بندد تا در واقع کارکنان خود را آزمایش کند و این یکی از مهمترین موارد برای محافظت از ساکنان است.”

تماشا کنید | دکتر باب بل قبل از انتشار گزارش در روز دوشنبه ، برخی از یافته ها را با رزماری بارتون بحث می کند:

گزارشی با بررسی واکنش Reveras به اولین موج COVID-19 در خانه های مراقبت طولانی مدت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. دکتر باب بل ، رئیس مروری ، می گوید که درس های موج اول در مرحله دوم استفاده می شود. 2:03

بیش از 70 خانه مراقبت طولانی مدت در بریتیش کلمبیا ، آلبرتا ، مانیتوبا و انتاریو و بیش از 500 خانه در سراسر آمریکای شمالی و انگلستان فعالیت می کند. این مرکز همچنین نزدیک به 100 محل اقامت بازنشستگی را در همان استانها و همچنین در ساسکاچوان اداره می کند.

از ابتدای شیوع همه گیر در کانادا تا 31 آگوست ، شیوع در 87 سایت Revera به معنی هر یک از خواص آسیب دیده بود که شامل 55 خانه مراقبت طولانی مدت و 32 محل اقامت در بازنشستگی بود ، که حداقل یک مورد از COVID-19 گزارش شده است.

تأثیر ویروس در مراکز مراقبت طولانی مدت Revera قابل توجه بود. 874 مورد مرگ ناشی از COVID-19 و 266 وجود داشت که میزان مرگ و میر 30 درصد است. در اقامتگاه های بازنشستگی Revera ، 104 نفر آلوده و 20 نفر فوت کردند.

تحلیلی که در ماه ژوئن توسط انستیتوی اطلاعات بهداشتی کانادا منتشر شد ، نشان داد که نسبت مرگ و میر ناشی از COVID-19 در کانادا در مراکز مراقبت طولانی مدت ، تقریباً دو برابر دیگر کشورهای توسعه یافته است.

فشار برای افزایش آزمایش

بل گفت هیچ جای سالی وجود ندارد که با ادامه موج دوم و به عنوان واکسن ، کانادایی ها به بررسی آنچه در خانه های مراقبت طولانی مدت رخ داده است ادامه دهند.

وی گفت: “مهمترین کاری که در حال حاضر می توانیم انجام دهیم آزمایش است. در مناطقی که جامعه بسیار گسترده است ، ما باید هر روز آزمایش کنیم.”

بل گفت ، این آزمایشات نباید شامل سواب های حفره حلقی باشد که برای کارکنان ناراحت کننده باشد ، اما از آزمایشات بزاق و سایر اشکال استفاده می کند.

به گفته سخنگوی وزارت مراقبت طولانی مدت انتاریو ، آزمایش نظارت فعالانه از جمله آزمایش تمام کارکنان علامتی و بدون علامت در تمام خانه های مراقبت طولانی مدت انجام می شود.

به گفته سخنگو ، آزمایش در مراکز مراقبت طولانی مدت در انتاریو شامل موارد زیر است:

  • آزمایش حداقل دو بار در روز از رزیدنتها برای مشاهده علائم COVID-19 و جداسازی و آزمایش هر ساکن با علائم.
  • غربالگری کلیه کارکنان حداقل دو بار در روز با غربالگری علائم و بررسی دما.
  • تنظیم تعداد دفعات آزمایش کارکنان بر اساس وضعیت هر جامعه منفرد.

دفعات آزمایش کارکنان با وضعیت جامعه در چارچوب استان انتاریو همسو است.

انتاریو همچنین آزمایشات سریع COVID-19 را برای غربالگری کارکنان در خانه های مراقبت طولانی مدت مستقر کرده است.

دکتر برنتروسین ، مدیر ارشد بهداشت عمومی مانیتوبا ، گفت که این استان در حال کار بر روی استراتژی هایی برای اجرای آزمایش های معمول بیشتر در خانه های مراقبت طولانی مدت است.

روسین روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما مطمئناً آزمایشات سریع کافی برای انجام منظم آن نداریم ، اما ما در حال بررسی روشی برای انجام خلبان در این مناطق هستیم.”

در وینیپگ ، 49 نفر از افراد وابسته به خانه مراقبت طولانی مدت Maples متعلق به Revera بر اثر COVID-19 در تاریخ 30 نوامبر درگذشتند. (فروش Lyzaville / CBC)

هفته گذشته ، آلبرتا اعلام كرد كه آزمايش آزمايش سريع را در نقاط مختلف استان ، از جمله در مراكز مراقبت مداوم ، آغاز خواهد كرد.

مقامات بهداشتی بریتیش کلمبیا گفتند که توصیه استان در حال حاضر آزمایش افراد بدون علامت فقط در تحقیقات بهداشت عمومی موارد ، خوشه ها یا شیوع است.

در بیانیه وزارت بهداشت استان آمده است: “این توصیه ممکن است با سایر استانها یا کشورها و سایر انجمن های حرفه ای بهداشت ملی یا بین المللی متفاوت باشد.”

از نظر وی بل گفت ، یکی از مهمترین شروع الزامات اجباری در سراسر کشور این است که همه استانها کارکنان آزمایشی داشته باشند.

وی گفت: “اگر خطر به اندازه فعلی باشد ، مثلاً در آلبرتا یا در جوامعی مانند تورنتو یا پیل ، هر روز آزمایش کنید.”

“از آنجا که کارکنان نمی خواهند به بیماری مبتلا شوند. آنها نمی دانند که آلوده شده اند. به آنها باید یک روش آسان برای آزمایش خود بدهند.”

تجربه کاملاً وحشتناک در تاسیسات کلگری

Nanaimo ، BC ، دو پدر و مادر ساکن Renee Laboucane در مرکز مراقبت مداوم McKenzie Towne در کلگری زندگی می کردند که در اوایل سال جاری مرکز Revera شیوع قابل توجه COVID-19 را تجربه کرد.

مادر لابوکان در اثر COVID-19 درگذشت و پدرش هنوز در این مرکز اقامت دارد. وی این تجربه را “کاملاً وحشتناک” خواند.

وی گفت: “ما ارتباط صفر داشتیم ، و از آنچه اتفاق می افتاد ، دانش صفر داشتیم. ما می دانیم که در چند هفته ابتدایی منابع مورد نیاز برای مراقبت از ساکنان مک کنزی تاون وجود نداشت.”

از روز یکشنبه ، 20 نفر در مک کنزی تاون به COVID-19 ناپدید شدند و بیش از 100 نفر از ساکنان و کارکنان آزمایش ویروس مثبت داشتند. Laboucane گفت که این تجربه برای اعضای خانواده و دوستان دلخراش بوده است.

وی گفت: “همه ما با اثرات COVID سر و کار داریم و نحوه برخورد آن با زندگی ما”.

تماشا کنید | Renee Laboucane درباره شیوع بیماری در خانه مراقبت طولانی مدت کلگری صحبت می کند:

رنی لابوکان ، ساکن نانایمو گفت که دو پدر و مادر او در مرکز مراقبت مداوم مک کنزی تاون در کلگری زندگی می کردند که در اوایل سال جاری شیوع قابل توجه COVID-19 را تجربه کرد. 0:32

همانطور که کسانی مانند Laboucane در حال عزاداری و جستجوی پاسخ هستند ، سایر خانواده های کانادایی نگران عزیزانشان در تسهیلاتی هستند که در حال حاضر شیوع COVID-19 را تجربه می کنند.

در وینیپگ ، در خانه مراقبت طولانی مدت Maples متعلق به Revera 52 نفر از افراد مبتلا به COVID-19 جان خود را از دست داده اند. 4

آلوین کادونیک ، عمه و عموی او در این مرکز زندگی می کنند ، گفت که او خواهان پاسخگویی و شفافیت از طرف Revera و همچنین نظارت دولتی است.

وی گفت: “منظورم این است كه ما خوش شانس هستیم كه آنها را از دست نداده ایم. من نمی خواهم آنها را از دست بدهم.” “من از گرفتن تماس تلفنی می ترسم.”