در حالیکه ایالات متحده و انگلیس قصد دارند واکسنهای خود را در ماه دسامبر منتشر کنند ، کانادا عمدتا درمورد توزیع سکوت می کند

دو نفر از نزدیکترین متحدان کانادا اقدام به توزیع واکسن های جدید علیه ویروس ویروس کرونا ویروس جدید کرده اند ، انتظار می رود اولین عکس ها در ماه دسامبر ارسال شود.

در همین حال ، کانادا درمورد چگونگی توزیع نامزدهای واکسن امیدوار کننده در هر جایی سکوت کرده است ، زیرا ناظران بهداشت کانادا به آنها چراغ سبز نشان می دهند ، در صورت وجود جزئیات فراتر از وعده همکاری با استانها و سرزمین ها و خرید انبار سرد ، در صورت وجود.

دولت فدرال حدود 358 میلیون دوز از هفت شرکت را به عنوان بیمه نامه در برابر بی اثر بودن برخی از واکسن های در حال توسعه در آزمایش های بالینی تهیه کرده است. با این حال اطلاعات کمی در مورد چگونگی و زمان ارائه واکسن در دسترس است.

نخست وزیر جاستین ترودو امروز گفت: “دولت ما سخت تلاش کرده است تا ده ها میلیون دوز را تأمین کند ، بنابراین ما آماده ایم که واکسن م safeثر و م safeثر برای کانادایی ها آماده شود”. به واکسن ها

ترودو گفت کانادا برخلاف ایالات متحده ، انگلستان و آلمان هیچگونه توانایی تولید واکسن داخلی ندارند ، به این معنی که ممکن است مدتی قبل از دریافت دوز کانادایی ها باشد. وی گفت: ما مشتاقانه منتظر واکسیناسیون کانادایی ها در ماه های آینده هستیم.

تماشا کنید: ترودو می گوید کمبود ظرفیت تولید کانادا مقصر چالش های واکسن است

نخست وزیر جاستین ترودو روز سه شنبه در خارج از خانه خود در اتاوا با خبرنگاران صحبت کرد 1:59

دکتر Moncef Slaoui مشاور اصلی علمی Operation Warp Speed ​​مأموریت ایالات متحده برای تولید واکسن ، تولید به مقدار زیاد و سوق دادن آن به جوامع است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) قرار است در 10 دسامبر برای تصمیم گیری نهایی در مورد واکسن بسیار موثر Pfizer تشکیل جلسه دهد و اسلاوی گفت که بلافاصله تلقیح آغاز می شود.

اسلاویزاید در مصاحبه با CNN گفت: “برنامه ما این است كه بتوانیم واكسن ها را ظرف 24 ساعت از زمان تصویب به سایتهای ایمن سازی ارسال كنیم.”

“من انتظار دارم که شاید در روز دو پس از تصویب ، در 11 دسامبر یا 12 دسامبر ، امیدوارم که اولین افراد در سراسر ایالات متحده ، در تمام ایالات ، در تمام مناطقی که وزارت بهداشت ایالات متحده به ما گفته اند واکسن

20 میلیون آمریکایی در ماه دسامبر واکسینه شوند

اسلاوی گفت در ماه دسامبر حدود 20 میلیون آمریکایی واکسینه می شوند و هر ماه 30 میلیون آمریکایی دیگر واکسینه می شوند.

از اکتبر ، Pfizer صدها هزار دوز در هفته تولید می کند حتی اگر هنوز تصویب قانونی را دریافت نکرده است. این شرکت امیدوار است که بتواند 100 میلیون دوز در سال جاری و 1.3 میلیارد دلار دیگر در سال 2021 در دسترس قرار دهد. هر بیمار به دو دوز واکسن Pfizer نیاز دارد.

دکتر Moncef Slaoui ، مشاور اصلی علمی Operation Warp Speed ​​، می گوید 20 میلیون آمریکایی در ماه دسامبر واکسینه می شوند. (اوان ووچی / عکس AP)

سرویس بهداشت ملی (NHS) در انگلیس 1250 کلینیک محلی بهداشت را به عنوان مکان های واکسن تعیین کرده است که از اوایل اول دسامبر ، کارکنان برای انجام شیفت های 12 ساعته و هفت روز در هفته آماده می شوند. انتظار می رود هر سایت کلینیک حداقل 975 نفر را در هفته تخمین بزند.

NHS قبلاً رزرو قرارهای واکسن را شروع کرده و بلوک ها را برای گروه های اولویت دار تعیین کرده است. واکسیناسیون در انگلستان با ساکنان بزرگسال مسن در خانه های مراقبت طولانی مدت و کارگران خانه مراقبت ، از همه افراد 80 سال به بالا و کارکنان بهداشت و مراقبت های اجتماعی ، قبل از اینکه از 75 سال به بالا ارائه شود ، آغاز می شود.

“من NHS را موظف کرده ام از هر تاریخ از اول دسامبر آماده باشم. تدارکات پیچیده هستند ، عدم قطعیت ها واقعی هستند و مقیاس کار گسترده است ، اما من می دانم که NHS ، با کمک فوق العاده خدمات مسلح ، مطابق وظیفه باشید “، هفته گذشته مت هانكوك ، وزیر بهداشت انگلیس به پارلمان گفت.

در ماه مه ، ایالات متحده از یک ژنرال بازنشسته چهار ستاره ارتش ، ژنرال گوستاو پرنا ، برای هماهنگی در تلاش برای توزیع وظیفه ای که در ماه آینده میلیون ها دوز واکسن به طور همزمان شروع به کار می کند ، استفاده خواهد کرد ، از طریق مشارکت با غول توزیع دارو آمریکا McKesson .

پرنا یک ژنرال فرمانده سابق فرماندهی متریال ارتش ایالات متحده است ، که زنجیره تأمین جهانی ارتش را مدیریت می کند و به همین دلیل صلاحیت لازم برای اجرای یک شبکه توزیع پیچیده را دارد.

پرنا در بیانیه رسانه ای گفت: “زیرساخت های بهداشت عمومی موجود در این كشور به خوبی آزمایش شده است و ما هر سال سقوط می كنیم وقتی آمریكایی ها واكسن آنفلوانزا را به تعداد زیادی دریافت می كنند. اما این اوقات طبیعی نیست.” “استفاده از توانایی برنامه ریزی نظامی و لجستیکی ما و ترکیب این روش با روش های اثبات شده ، به سیستم های موجود اجازه می دهد تا سریع واکسن را به مردم آمریکا رسانند.”

Operation Warp Speed ​​همچنین کیت های جانبی را با تمام ملزومات مورد نیاز برای تزریق واکسن COVID-19 مانند سوزن ، سرنگ ، پد الکل و تجهیزات محافظت شخصی محدود توزیع می کند. (تهیه شده توسط وزارت دفاع ایالات متحده)

بیش از 1 میلیون بسته استاندارد که 100 میلیون دوز واکسن را پوشش می دهد ، توسط Operation Warp Speed ​​جمع آوری شده است.

ارتش و McKesson واکسن ها را در کنار کیت های withancillary با تمام وسایل مورد نیاز برای تجویز آنها مانند سوزن ، سرنگ ، پد الکل و تجهیزات محافظت شخصی محدود توزیع می کنند.

فایزر یک مرکز مونتاژ در کالامازو ، میشیگان دارد و تولید کننده دارو قصد دارد از شرکت های حمل و نقل خصوصی مانند UPS و FedEx برای تحویل واکسن ها به بیمارستان ها و سایت های واکسیناسیون ظرف چند ساعت استفاده کند.

تماشا کنید: بینز و آناند توضیح می دهند که اوتاوا چگونه در حال تولید واکسن کانادایی است:

وزیر صنعت فدرال ناویدیپ بینز و وزیر تدارکات آنیتا آناند روز سه شنبه با خبرنگاران صحبت کردند. 1:48

در حالی که عملیات Warp Speed ​​محموله های واکسن را تحویل می دهد ، این بیشتر به ایالت ها ، مناطق و کلانشهرهای بزرگ بستگی دارد که در نهایت دوزها را تعیین می کنند. همه 50 ایالت برنامه توزیع COVID-19 را به مراکز کنترل بیماری (CDC) ایالات متحده ارائه داده اند.

CDC برای تنظیم دقیق روند استقرار بیش از 300 میلیون دلار به ایالت ها سرازیر شده است و ماه گذشته ، آژانس کتاب عمومی 75 صفحه ای را منتشر کرد که جزئیات آن از دستورالعمل های استخدام و ثبت نام ارائه دهنده واکسن ، نکات مربوط به ذخیره سازی واکسن و اطلاعات مربوط به آنها را توضیح می دهد. گروه ها باید برای صف اول در صف باشند.

CDCalso برای کمک به واکسیناسیون های موجود در مراکز مراقبت های طولانی مدت (LTC) ، که به ویژه توسط بیماری همه گیر آسیب دیده است ، با زنجیره های داروسازی عمده CVS و Walgreens توافق نامه ای امضا کرده است.

ژنرال گوستاو پرنا ، سمت چپ ، مدیر عامل Operation Warp Speed ​​، و استفانو پسینا ، راست ، مدیرعامل Walgreens Boots Alliance ، برای گفتگو در مورد برنامه های توزیع واکسن COVID-19 دیدار می کنند. CDC توافق نامه هایی را با زنجیره های بزرگ داروخانه های ایالات متحده CVS و Walgreens امضا کرده است تا در واکسیناسیون های محل در مراکز مراقبت طولانی مدت کمک کند. (تهیه شده توسط دفتر وزیر امور دفاع عمومی)

ینس اسپان ، وزیر بهداشت کشور ، یکشنبه گفت ، آلمان به زودی ماه آینده عکس واکسن COVID-19 را اجرا می کند.

اسپان گفت که از ایالت های فدرال آلمان خواسته است تا اواسط دسامبر مراکز واکسیناسیون خود را آماده کنند. وزیر گفت: “من ترجیح می دهم یک مرکز ایمن سازی آماده باش داشته باشم که برای چندین روز غیرفعال بماند تا یک واکسن دارای مجوز که نمی توان آن را تجویز کرد”. وی افزود که ابتدا افراد آسیب پذیر مانند افراد مسن تحت درمان قرار می گیرند.

مقامات کانادایی که “شبانه روزی” کار می کنند: وزیر بهداشت

در مقایسه ، دولت فدرال کانادا درمورد آنچه که برای توزیع واکسن در نظر گرفته است ، اظهارنظر نکرده است.

دانشمندان کمیته مشاوره ملی ایمن سازی (NACI) اخیراً راهنمایی های اولیه درباره اینکه چه کسی باید اولویت واکسن را بدست آورد ، صادر کرد.

آنیتا آناند ، وزیر خدمات عمومی و تدارکات ، هفته گذشته اعلام کرد که دولت قصد دارد بیش از 100 فریزر جدید برای کمک به ذخیره واکسن های COVID-19 از Pfizer بلکه Moderna خریداری کند.

روز سه شنبه در پاسخ به این سوال که چرا به نظر می رسد کانادا بیشتر در رقابت برای توزیع واکسن عقب است ، پتی هاجدو وزیر بهداشت گفت که کل روند پیچیده است و بهداشت کانادا هنوز کاندیدای واکسن را تأیید نکرده است.

وی گفت: “من نمی توانم با فرایندهای نظارتی کشورهای متحد صحبت کنم. فقط می توانم با مال خودم صحبت کنم.”

حاجدو گفت که اداره بهداشت “در حالی که کانادا یک واکسن دریافت می کند” دست در دست هم با مقامات خرید برای توزیع واکسن کار می کند.

وی گفت: “همه بخشهای ما در حال حاضر ، شبانه روزی در واقع برای اطمینان از داشتن یك برنامه مشخص با استانها و مناطق تلاش می كنند كه آمادگی لازم را برای نصب واكسن ها به محض ورود آنها به خاک كانادا داشته باشیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>