رهبر حزب سبز از ترودو می خواهد تا از سردرگمی COVID-19 جلوگیری کند و یک گروه ویژه ملی تعیین کند

آنامی پل رهبر حزب سبز گفت امروز نخست وزیر جاستین ترودو باید فوراً هیئتی از دانشمندان خبره را برای کمک به هماهنگی پاسخ ملی به COVID-19 منصوب کند زیرا تعداد پرونده ها همچنان رو به افزایش است.

امروز پل در گفتگو با خبرنگاران در پارلمان هیل ، گفت که کانادایی ها تحت کنترل مشکلی در جریان کار سیاست های COVID-19 فدرال ، استانی و شهری قرار ندارند.

وی گفت: این کشور باید پیام های مشخص و هماهنگ داشته باشد ، مقامات با “یک صدا” صحبت کنند.

تماشا کنید: آنامی پل رهبر حزب سبز خواستار برخورد ملی با بیماری همه گیر است

رهبر حزب سبز ، آنامی پل ، پیامهای مختلف و گیج کننده ای را که از سطوح مختلف دولت در کانادا به دست می آید ، فریب می دهد. 1:52

وی به عنوان مثال انتخاب اخیر در تورنتو-مرکز ، که پل از دست داد لیبرال Marci Ien. پاول خاطرنشان كرد كه مقامات انتخابات فدرال كانادا به رأی دهندگان انتخاباتی گفته بودند كه حتی در صورت تشویق رهبران شهرداری برای ماندن در نزدیكی خانه ، رای گیری ایمن است.

پائول گفت ، کانادا به رویکرد “یک اندازه متناسب با همه” نیاز ندارد ، اما این کشور باید چیزی مانند شورای ملی کمیسیون COVID-19 استرالیا داشته باشد. این هیئت ، با توجه به مرجع مرجع خود ، مسئولیت “بسیج یک کل جامعه و تلاش برای کل اقتصاد ، برای اقدام علیه تأثیرات جهانی همه گیر COVID-19” را ندارد.

پل گفت که این کشور می تواند به مناطق رنگی تقسیم شود همانطور که انتاریو و کبک قبلاً برای برخی از مناطق با استانداردهای ملی انجام داده اند و تعیین می کنند کسانی که در این مناطق زندگی می کنند نمی توانند در طی همه گیری انجام دهند.

وی گفت ، گروه ویژه وظیفه پیشبرد محدودیت ها را برای اطمینان از حدی از یکنواختی در سراسر کشور به عهده خواهد گرفت ، با این درک که برخی مناطق با توجه به شمارش پرونده ها عملکرد بهتری نسبت به سایر مناطق دارند.

وی گفت: “مشكل در حال حاضر این است كه ما پیام های بسیار مختلط و گیج كننده ای داریم در زمانی كه مردم گفته اند مایلند آنچه را كه برای اولویت بندی زندگی ضروری است انجام دهند. ما پیام های هماهنگ و واحدی در مورد بیماری همه گیر نداریم.”

و در حالی که کانادا یک فدراسیون است ، با تقسیم قدرت بین قلمروهای مختلف و سطوح دولتی ، پل گفت اکنون زمان بحث و جدال درباره این که چه کسی مسئول چه چیزهایی است در حالی که بسیاری از افراد بیمار می شوند نیست.

پاول گفت: “من خیلی واضح می گویم که باید بپذیریم که این یک مسئله محلی بهداشتی نیست ، این یک مسئله بهداشت استان نیست. این یک اورژانس ملی بهداشت است ، یک بیماری همه گیر ملی است.”

“آنچه اکنون اتفاق می افتد به روشنی کار نمی کند. مردم در حال مرگ هستند ، ما در میان موج دوم هستیم و هیچ پیشرفتی نمی بینیم.”

پائول گفت حتی ایالات متحده آمریکا که به دلیل واکنش همه گیرانه مورد انتقاد برخی قرار گرفته است ، با ارائه یک واکنش منسجم و ملی ، بیشتر جلوتر است.

وی گفت كه جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، اندكی پس از حصول اطمینان از 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ، هیئت مشورتی ویروس کرونا تشکیل داد که تحت سلطه دانشمندان و پزشکان بود.

ریاست این گروه ویژه توسط ژنرال جراح سابق ویوک مورتی ، کمیسار سابق اداره غذا و دارو دیوید کسلر و دکتر مارسللا نونز اسمیت از دانشگاه ییل انجام می شود.

بایدن گفته است که گروه ویژه پیشنهادهای سیاستی را اتخاذ کرده و “تغییر دین می دهد” [them] به یک اثربخشی عملی تبدیل شود. “

“این طرح بر اساس علم بستر بنا خواهد شد … من از هیچ كاری ، و یا هیچ تعهدی برای چرخاندن این بیماری همه گیر دریغ نمی كنم.”

آژانس بهداشت عمومی کانادا پیش از این “مرکز عملیات پرتفوی بهداشت” ایجاد کرده است که پاسخ فدرال را با شرکای بین المللی ، استانی و سرزمینی هماهنگ می کند. دکتر ترزا تام ، رئیس ارشد بهداشت عمومی ، همچنین برای تقسیم اطلاعات و هماهنگی اقدامات پاسخگویی با افسران ارشد بهداشت استانی و سرزمینی در ارتباط نزدیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *