زن قبل از میلاد به علت COVID-19 هنگام کما به دنیا آورد

دیو مک اینتوش در “قلمرو نامشخص” قرار دارد: او قادر است پسر تازه به دنیا آمده را نزدیک نگه دارد ، اما همسرش که به دلیل عوارض COVID-19 بیهوش در تخت بیمارستان است ، نمی تواند.

گیل مکینتوش ، 37 ساله ، در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان در Abbotsford ، BC ، در کما ناشی از و در یک دستگاه تهویه تحت بخش C اورژانس خود باقی مانده است.

بعد از شروع احساس بیماری در هفته اول نوامبر علائم وی تا حدی که تحت فشار و درد حاملگی قرار گرفت ، در اواخر سه ماهه سوم بارداری گیلتوک بدتر شد ، حالت تهوع پیدا کرد و قادر به خوردن غذا نبود.

در حالی که دیو مک اینتوش از دخترانشان مراقبت می کرد ، مادر آینده برای معالجه به بیمارستان رفت.

آخرین ارتباط مکینتاش با همسرش به صورت متنی بود که می گوید وی به دلیل عوارض ویروس کرونا ، تحت بخش اورژانس C قرار گرفته است.

تماشا کنید | دیو مک اینتوش می گوید آنها مطمئن نیستند که همسرش چگونه COVID-19 را گرفت:

یک زن قبل از میلاد پس از ابتلا به COVID-19 از یک منبع ناشناخته در حین بارداری ، برای زندگی خود می جنگد. نوزاد او از طریق بخش C اورژانس به دنیا آمد ، او در کما ناشی از آن است و شوهرش برای همه این پیام را دارد: COVID-19 می تواند به هر کسی ضربه بزند ، حتی کسانی که هرگونه احتیاط را انجام می دهند. 1:59

مادر در کما ناشی از

روزها بعد ، گیل در وضعیت پایداری به سر می برد ، گرچه هنوز در کما ناشی از آن و در دستگاه تنفس است.

مک اینتوش گفت: “این منطقه برای من ثبت نشده است.” “وقتی من و گیل ازدواج کردیم ، می دانستم که او یکی است. ما قصد داشتیم با هم یک خانواده داشته باشیم. تمام برنامه در اینجا از بین رفته است.”

این زوج هشت سال پیش با هم آشنا شدند ، در سال 2017 ازدواج کردند و یک سال بعد از خانواده همسرشان استقبال کردند.

او گفت ، کاهش ناگهانی سلامتی او زندگی آنها را به تلاطم تبدیل کرده است.

او گفت: “او برای من همه چیز است.” “او همسر من است ، او زندگی من است.”

شنیدن صحبت های گیل وولد در ونتیلاتور او را شوکه کرد و مک اینتوش گفت که قبلاً این شرط را با پشتیبانی از زندگی برابر دانسته بود.

“این زمانی است که همه چیز در آن فرو می رود.”

او و دخترش در اثر بستری شدن در بیمارستان همسرش بلافاصله دچار قرنطینه شدند ، اما از آن زمان هر دو برای COVID-19 آزمایش منفی کردند.

پسر تازه متولد شده سالم است

پسر آنها سالم است و برای مراقبت در بیمارستان باقی مانده است. DaveMcIntosh توانست شنبه شب یک بطری به او غذا دهد و گفت که امیدوار است هفته آینده نوزاد را به خانه بیاورد.

وی گفت ، حمایت از جانب دوستان و خانواده بسیار چشمگیر بوده است ، و خاطرنشان كرد: یكی از دوستان خود اقدام به جمع آوری كمك آنلاین كرده است كه در حال حاضر بیش از هدف 50،000 دلاری خود بوده است.

پسر گیل و دیو مک اینتوش سالم است و برای مراقبت در بیمارستان باقی مانده است. گیل هنوز در کما ناشی از آن در بیمارستان منطقه ای Abbotsford است. (GP Mendoza / CBC)

تشخیص گیل مک اینتوش به عنوان یک ماده آلوده شناخته نشده است و همسرش گفت که خانواده از نحوه ابتلا به ویروس مطمئن نیستند.

بستری شدن وی در بیمارستان در حال افزایش تعداد پرونده ها و محدودیت های بهداشت عمومی در بریتیش کلمبیا است. این استان روز جمعه یک رکورد خبر از 617 مورد COVID-19 را ثبت کرده است ، آخرین روز برای اطلاعات موجود ، و کل استان را به 20985 نفر می رساند.

دیو مک اینتوش گفت که سقوط ناگهانی همسرش و استرس ناگهانی در خانواده تازه توسعه یافته آنها باید به عنوان یک احتیاط برای کسانی باشد که قبلاً خطر تهدیدکننده ویروس را رد کرده اند.

وی درباره همه گیری و اقدامات محافظتی ناشی از آن گفت: “آنقدر طولانی بوده است كه همه كمی دچار بیماری لرزشی می شوند.”

“اما اکنون ، واضح است که کافی نبوده است. همه باید به همان اندازه که مکش دارند ، همه چیز را تعطیل کنند.

“وقت آن است که واقعاً جدی گرفتن این مسئله را شروع کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>