سود در Sun Life با 10 درصد افزایش به 750 میلیون دلار می رسد

هزینه های خرید کمتر و پیشنهادات دیجیتال به Sun Life Financial Inc کمک کرد تا 10 درصد افزایش به سود خالص سه ماهه سوم خود برسد.

بیمه گر مستقر در تورنتو پس از بسته شدن بازارها در روز چهارشنبه گزارش داد که سود خالص 750 میلیون دلار یا 1.28 دلار برای هر سهم برای دوره منتهی به 30 سپتامبر ، در حالی که 681 میلیون دلار یا 1.15 دلار هر سهم در سه ماهه سوم سال 2019 افزایش داشته است.

سان لایف گفت: نتایج تحت تأثیر شرایط مطلوب بازار بود که به آن اجازه داد سهمی از شرکت سرمایه گذاری اعتباری ایالات متحده Crescent Capital Group LP را با قیمت 338 میلیون دلار جمع کند.

این همچنین از مزایای حذف عنصر حضوری برخی از فروش ها در ویتنام ، ارائه آزمون های پزشکی از راه دور و آنلاین در فیلیپین و تسریع در معاملات مجازی در همه بازارها برای جبران افزایش کار در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID- 19

“قبل از همه گیری ، ما سرمایه گذاری در داده های دیجیتال و تجزیه و تحلیل را با هدف افزایش تجربه مشتری و قرار دادن مشتریان خود در مرکز هر کاری که انجام می دهیم ، در اولویت قرار دادیم و این در سال گذشته سرعت بیشتری گرفته است” ، Sun Life دین کانر ، مدیر ارشد اجرایی ، روز پنجشنبه در تماس تلفنی با تحلیلگران گفت.

“ما از این زمان برای ادامه سرعت بخشیدن به همه موارد دیجیتال و وسواس در مورد مراقبت از مشتریان خود استفاده خواهیم کرد.”

مطلب جدید جذاب
'من نمی خواهم کسی را از دست بدهیم': پدربزرگ شاماتاوا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 از خانواده می ترسد

اظهارات وی در حالی اعلام شد که درآمد حاصل از خالص شرکت Sun Life 842 میلیون دلار یا 44/1 دلار به ازای هر سهم بود ، در حالی که در سال گذشته 809 میلیون دلار یا 1.37 دلار به ازای هر سهم بود.

طبق اطلاعات شرکت اطلاعات بازارهای مالی Refinitiv ، انتظار می رود Sun Life 1.28 دلار برای هر سهم را در سود تعدیل شده گزارش کند.

نتایج سهام Sun Life را تقریباً سه درصد یا 1.44 دلار افزایش داد تا از نزدیک به 56.40 دلار برسد.

این شرکت در طول سال گذشته چندین تغییر در رفتار مصرف کننده داشته است ، زیرا بیماری همه گیر COVID-19 همچنان در جهان خراب است.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد در خانه کار می کنند و سفرهای محدود را محدود می کنند ، افراد بیشتری اقدامات پزشکی غیر فوری یا غیر منتظره را متوقف کرده اند. برخی حتی از مراجعه به پزشک یا دندانپزشک صرف نظر کرده اند و در نتیجه ادعاهای کمتری را برای پرداخت و پرداخت بیمه ها از بیمه گذاران انجام داده اند.

بیمه گران دریافتند که بیماری همه گیر فرصت خوبی را برای برجسته کردن حمایت های خود ارائه می دهد ، اما با توجه به اینکه بسیاری از کانادایی ها از دست دادن شغل و کاهش درآمد خود را تجربه می کنند ، همه بلافاصله علاقه مند به بیمه نیستند.

فروش بیمه Sun Life با 4 میلیون دلار کاهش به 681 میلیون دلار رسید.

فقط در کانادا ، آنها به 147 میلیون دلار کاهش یافتند که در مقایسه با سه ماهه مشابه سال گذشته 28 درصد یا 57 میلیون دلار کاهش نشان می دهد.

مطلب جدید جذاب
بازی کلش رویال[+آموزش هک و لینک دانلود موبایل اندروید و آیفون] - بازیزا

کانر گفت ، این سه ماهه همچنین توسط شرکت بیش از 140 میلیون دلار مطالبات برای کسانی که تسلیم COVID-19 شدند ، مشخص شد.

وی افزود که میلیون ها نفر نیز به افراد با سایر نیازهای بهداشتی مرتبط با همه گیری پرداخت شده اند.

“با نگاه به جلو ، دوره و مدت زمان بروز همه گیری مطمئناً نامطمئن است ، اما آنچه مسلم نیست ، موقعیت خوبی برای مدیریت ریسک و رشد تجارت داریم.”