غذاهای کامل از ممنوعیت خشخاش در محل کار خود عقب نشینی می کنند

طبق گفته لارنس MacAulay ، وزیر پیشکسوتان ، زنجیره مواد غذایی Whole Foods منع پوشیدن خشخاش در محل کار را تغییر داده است.

MacAulaysaid بعد از ظهر جمعه در توییتی گفت: “فقط با مدیر عامل Whole Foods صحبت كردیم. كارمندان حالا می توانند خشخاش خود را در محل كار بپوشند.”

“این برای همه اینجا کاملاً شخصی است. خوشحال می شوم که آنها در حال تغییر مسیر هستند.”

بازار غذاهای کامل مستقر در ایالات متحده گفته بود که خشخاش تحت سیاست یکنواخت اخیراً به روز شده مجاز نیست ، که بر کارمندان 14 مکان آن در سراسر کانادا تأثیر می گذارد ، اما این شرکت دلیل آن را نمی گوید

یک کارمند غذاهای کامل در اتاوا به سی بی سی نیوز گفت که یک سرپرست به او گفته است که پوشیدن خشخاش “حمایت از یک هدف” تلقی می شود. لباس فرم غذاهای کامل شامل یک پیش بند ، کت یا جلیقه ، کلاه و نشان نام است.

خشخاش در ازای اهدا به لژیون سلطنتی کانادا ارائه می شود. کمک های مالی منبع مهم درآمد برای لشگری است که به زنان و مردان سابق کمک می کند تا غذا بخرند و از پناهگاه و مراقبت های پزشکی برخوردار شوند. به طور سنتی ، آنها پس از 11 صبح در 11 نوامبر برداشته می شوند.

MacAulayhad پیشتر این اقدام Whole Foods را “کاملاً غیر قابل قبول” خواند و اظهار داشت که خشخاش نماد مهمی از یادآوری است.

تماشا کنید | نخست وزیر خط مشی خشخاش Whole Foods را خطاب قرار داد:

نخست وزیر جاستین ترودو روز جمعه در یک جلسه توجیهی همه گیر با خبرنگاران صحبت کرد. 0:53

در اوایل روز جمعه ، داگ فورد ، نخست وزیر انتاریو گفت که منع استفاده از خشخاش برای کارمندان در استان را برای تجارت در استان غیرقانونی خواهد کرد ، پس از اینکه Whole Foods گفت که برنامه ای برای تغییر سیاست ندارد.

وی روز جمعه در جمع خبرنگاران در اتاوا گفت: “این کاملا ناپسند است. از نظر من نفرت انگیز است.”

نخست وزیر جاستین ترودو نیز روز جمعه به خبرنگاران گفت که زنجیره مواد غذایی “یک اشتباه احمقانه” می کند.

شعبات لژیون در سرتاسر کانادا از دست دادن درآمد ناشی از همه گیری دست و پنجه نرم می کنند و برخی ابراز نگرانی می کنند که در این سال مبارزات خشخاش باعث می شود که کمک های مالی کمتری انجام شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>