قوانین جدید به مسافران کانادایی اجازه می دهد از قرنطینه در هاوایی جلوگیری کنند

طبق قوانین جدید که روز پنجشنبه اعلام شد ، کانادایی هایی که زمستان امسال به هاوایی سفر می کنند مجاز به اجتناب از قرنطینه هستند ، در صورتی که اثبات آزمایش منفی COVID-19 را نشان دهند.

ایر کانادا و WestJetm مستقر در کلگری با هاوایی هماهنگی هایی انجام دادند که از دسامبر اجرایی می شود.

دیوید ایج ، فرماندار ایالت ، گفت كه كانادا دومین بازار بین المللی بزرگ جزایر را نشان می دهد.

وی در هنگام دسترسی به رسانه ها گفت: “کانادا و هاوایی با هم پیوند نزدیکی دارند و ما از تماس و ایمیل دوستان کانادایی خود پرسیده ایم که چه زمانی می توانند با خیال راحت به هاوایی برگردند.”

طبق قوانین سازگار ، مسافران می توانند از قرنطینه خودداری کنند به شرطی که اثبات آزمایش منفی COVID-19 را طی 72 ساعت از زمان عزیمت نشان دهند.

رزرو آزمایشات باید در یک آزمایشگاه یا داروخانه تأیید شده انجام شود.

WestJet مستقر در کلگری می گوید که برنامه آزمایشی جدیدی را برای مهمانانی که ظرف 72 ساعت به هاوایی سفر می کنند ، در آلبرتا آغاز می کند. هزینه تست برای هر نفر 150 دلار است و میهمانان اطمینان حاصل می کنند که برای اینکه نتایج منفی قبل از سوار شدن به هواپیما را نشان دهند ، آزمایشی دریافت می کنند. (داریل دایک / بلومبرگ)

سخنگوی ایر کانادا در گزارشی گفت: “برنامه هایی از این دست که گزینه های مناسب ، م andثر و جایگزینی را برای نیازهای قرنطینه ای پتو فراهم می کند ، گام مهمی برای بازگشایی ایمن سفر به سراسر جهان است.”

سخنگوی گفت که این شرکت هواپیمایی در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی و محل اخذ گواهی بهداشت توسط کانادایی ها در سراسر کشور خواهد داشت و روند انجام آن ادامه خواهد داشت.

نتایج تست منفی WestJetsaid قبل از عزیمت از شریک آزمایشگاهی خود DynaLife لازم است. این شرکت هواپیمایی گفت که آزمایش در حال حاضر فقط در آلبرتا در دسترس است اما برای همه ساکنان کانادا آزاد است.

Arved von zur Muehlen ، مدیر بازرگانی WestJet گفت: “ایمنی اولویت شماره یک ماست و ما از فرماندار Ige و ایالت هاوایی تشکر می کنیم که این فرصت را برای کانادایی ها فراهم کردند تا از همه آنچه که جزایر ارائه می دهند لذت ببرند ضمن اینکه با خیال راحت از صنعت گردشگری حمایت می کنند.” افسر ، در آزادی.

سفر به جنوب برای زمستان

اتحادیه مرغ های برفی برفی کانادا تخمین می زند که در حدود 30 درصد اعضای آن زمستان امسال به جنوب برود ، علی رغم مشاوره امور جهانی کانادایی هابرای جلوگیری از سفرهای غیر ضروریدر خارج از کشور

مرز زمینی کانادا و ایالات متحده برای ترافیک غیر ضروری اما مرغ های برفی بسته استهنوز هم می تواند به ایالات متحده پرواز کندو ماشینهایشان را حمل کنند.

پس از بازگشت به آلبرتا ، مسافران بین المللی واجد شرایط می توانند آزمایش COVID-19 را در یکی از دو بندر ورودی فرودگاه بین المللی کلگری از طریق گذرگاه کوتس بوردر برای کاهش زمان قرنطینه انجام دهند.

برنامه آزمایشی ، مشارکتی بین آلبرتا و دولت فدرال ، از آنجا که در اوایل ماه جاری از 9 نوامبر آغاز شد ، توسط تقریباً 2000 مسافر مورد استفاده قرار گرفت.

WATCH | چگونه خلبان مرزی آلبرتا می تواند دوره انزوا را به حدود 48 ساعت کاهش دهد:

مسافراني كه از طريق زميني و هوايي از طريق آلبرتا وارد كانادا مي شوند بزودي اين آزمايش را براي آزمايش COVID-19 در مرز خواهند داشت كه مي تواند زمان قرنطينه را كاهش دهد. 2:01

پروژه مرزی انتظار می رود که 26 هفته یا تا زمان ثبت نام 52000 شرکت کننده ، هر کدام که شروع شود ، اجرا شود. این استان قصد دارد فرودگاه بین المللی ادمونتون را در اوایل سال 2021 اضافه کند.

اگر آزمایشات منفی شود ، مسافران می توانند قرنطینه را ترک کنند به شرطی که در 14 روز اول در آلبرتا بمانند. سپس ، آنها باید شش یا هفت روز پس از ورود به داروخانه های جامعه شرکت کننده ، آزمایش دوم را انجام دهند.