مدیر عامل بیمارستان از مرزهای ایالات متحده عبور می کند تا دارو را برای بیمار ICU در میان COVID-19 تأمین کند

رانندگی از آن طرف مرز برای بازیابی دارو از میشیگان بخشی از کار مدیر عامل بیمارستان منطقه ای ویندزور دیوید موزی نیست ، اما اوقات ناامیدانه خواستار اقدامات ناامیدکننده ای شد.

“شما آنچه را انجام داده اید انجام می دهید ، این است [an] دنیای بی سابقه ای که ما در آن زندگی می کنیم و تمرکز دوباره روی بیمار است. “

موزیج گفت روز یکشنبه ، یک داروساز بیمارستان از او تماس گرفت و گفت بیمار مریضی است که فوراً به دارو احتیاج دارد اما نزدیکترین مکانی که دوز مورد نیاز بیمار را دارد ، بیمارستان دانشگاه میشیگان در آن آربر ، میش است.

موسیج نام دارو را با ذکر حریم خصوصی بیمار فاش نمی کند ، اما گفت که فقط یک دوز دیگر در بیمارستان انتاریو وجود دارد و بیمارستان او به چندین مورد نیاز دارد.

موسی دار گفت که داروساز اظهار داشت که آنها تمایل بیشتری دارند شخصاً به آمریکا بروند ، اما می خواهند اطمینان حاصل کنند که دوباره به کانادا راه پیدا می کنند و از آنها می پرسد که آیا آنها مجبور به قرنطینه می شوند.

موزیج گفت ، به طور معمول ، یک سفر مانند این برای بیمارستان خارج از هنجار است ، اما تقریباً به همان اندازه نامطمئن نیست. محدودیت های مرزی ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، Musyj و داروساز را در مورد قوانین با یک بیمار در چنین شرایط وخیمی مشخص نکردند.

مسیج گفت که برای عبور از مرز ، دریافت دارو و سرانجام در خاک کانادا دو ساعت طول کشید. وی خاطرنشان کرد که مرز چقدر “وهم آور” است و تقریباً هیچ ترافیکی ندارد. (راب / گوردبکه)

همانطور که یک شهروند دوگانه گفت ، موسیج می دانست که مشکل کمتری برای تهیه گذر از طریق گمرک دارد و به همین دلیل داوطلبانه می خواهد برود.

“آخرین کاری که ما می خواستیم انجام دهیم این بود که شخصی را بفرستیم که در مرز متوقف شود و اعزام شود و ما وقت ارزشمند خود را از دست بدهیم.”

او گفت به داروساز گفت ، “[The] بیمارستان می خواهد زنده بماند بدون اینکه من از نظر جسمی آنجا باشم ، ما بیش از من به تو احتیاج داریم. “

در کل ، مسیج گفت که انجام سفر برگشت دو ساعت طول کشید.

وی گفت: “مرز ایالات متحده بسیار وهم انگیز بود.” وی افزود که برای عبور و مرور مشکلی ندارد. اما هنگامی که قصد داشت دوباره وارد کانادا شود ، به ناهمواری های جاده برخورد کرد.

وی را متوقف کردند و از او س questionال کردند ، در طی آن او گفت که به ماموران مرزبانی گفت ، “شما می توانید هر کاری را که می خواهید با من انجام دهید ، اما این دارو باید به بیمارستان برسد.”

آنها گفتند که به او اجازه عبور از کشور داده شده است ، اما چون وقتی وارد خاک کانادا شد در قرنطینه بود ، بیشترین کاری که می توانست انجام دهد این بود که به آرامی توسط بیمارستان رانندگی کند و پرسنل بیمارستان داروها را از شیشه اتومبیل او بگیرند.

وی گفت این کار را انجام داده و از آن زمان در قرنطینه است.

معافیت قرنطینه برای داروهای مورد نیاز:

مسیج گفت که کل این تجربه بر نیاز او و کارکنانش به توانایی انجام این نوع سفرها تأکید کرده است.

این اولین بار است که این اتفاق می افتد از ابتلا به همه گیری همه گیر و Musyj قبل از COVID-19 اتفاق نادری بود اما او می خواهد مطمئن شود که آنها به صورت خرج شده آماده شده اند.

وی گفت: “این واقعیت که یک بار اتفاق افتاده است ، به معنای تکرار آن است.”

در نتیجه ، موزیج گفت که این وضعیت را مورد توجه ویندسور-تکومسه لیبرال امریکا ایرک کوسمیرسکیکسو قرار داده است که آنها می توانند برای گرفتن نوعی از پیش تصویب و معافیت قرنطینه کار کنند ، لازم است بیمارستان هرگز این کار را انجام دهد.

در این زمان ، در حالی که قوانین انزوای اجباری دولت فدرال شامل معافیت های پزشکی نیست ، اما این قوانین صریحاً نمی گوید كه شخص می تواند به دلیل آوردن دارو به كانادا از قرنطینه معاف شود.

موشی گفت که از دستوراتی که خوانده است ، معتقد است که صلاحیت را کسب می کند اما در حال مذاکره با تاییدیه کوسمیرشیکو است.

در دستورالعمل های انزوا در کانادا ، افرادی که معاف هستند شامل افرادی هستند که “مراقبت های پزشکی ، حمل و نقل تجهیزات پزشکی ضروری یا وسایل درمانی یا تحویل ، نگهداری یا تعمیر تجهیزات یا وسایل ضروری پزشکی را ذکر می کنند” ، به شرطی که به طور مستقیم از افراد 65 ساله مراقبت نکنند. یا بزرگتر در دوره 14 روزه که از روزی که فرد وارد کانادا می شود ، آغاز می شود. “

دفتر كوشميرچيك به كارمندان CBC گفت كه در حال كار بر روي اين “وضعيت منحصر به فرد” هستند و پرونده را براي وزير بهداشت پتي هاجدو پرچم دار كردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *