مشاغل جدید به مرغ های برفی کانادایی کمک می کند تا یک مرز زمینی بسته ایالات متحده را دور بزنند

با وجود بسته بودن مرز زمینی کانادا و ایالات متحده به دلیل ترافیک غیر ضروری ، مرغ های برفی کانادایی برنارد لوئیزل و سیلوی چاربنو در RV خود در حال رفتن به فلوریدا هستند.

لویزل ، 57 ساله ، از ایستگاه جاده ای در نزدیکی آلبانی ، نیویورک گفت: “سرانجام ، ما می رویم” هوا در کبک داشت سرد می شد.

این زوج از ماریویل ، ایالت كوی ، جنوب شرقی مونترال ، در RV خود در تمام طول سال زندگی می كنند و زمستان را در فلوریدا می گذرانند. امسال اما آنها با مشکلی روبرو شده اند زیرا در طی همه گیر COVID-19 نمی توانند خانه متحرک خود را از مرزهای ایالات متحده عبور دهند.

اما وقتی آنها از خدمات جدیدی كه توسط KMC Transport ارائه شد ، این مشكل حل شد.

شرکت کبک با یک هواپیمای اجاره ای از یک فرودگاه در خارج از مونترال به پلاتسبورگ در نزدیکی مرغ های برفی پرواز می کند ، کارمندان نیویورک همچنین با وسایل نقلیه مرغ های برفی به فرودگاه پلاتسبورگ می روند بنابراین ، پس از فرود ، مسافران می توانند به سمت جنوب حرکت کنند.

لوئیزل گفت: “بسیار خوب بود که از هواپیما RV خود را در آنجا مشاهده می کردید ، فقط منتظر ما بود.”

روز پنجشنبه ، لوئیزل و شاربنو ، درست قبل از سوار شدن به پرواز خود از فرودگاه مونترال سن هوبرت لانگوئیل به نزدیكی پلاتسبورگ ، نیویورك ، برای شروع مهاجرت به جنوب. (ارائه شده توسط سیلوی شاربنو)

علیرغم افزایش سریع میزان عفونت COVID-19 در مشاوران ایالات متحده و کانادا و نه برای سفر به خارج ، مرغ برفی زیادی مصمم هستند که زمستان امسال به جنوب بروند.

اگرچه کانادایی ها به دلیل بسته بودن مرز زمینی نمی توانند به آمریکا بروند ، اما آنهاcanfly به کشور.هنوز این مسئله برای مرغ های برفی که می خواهند وسایل نقلیه خود را به سمت جنوب ببرند مشکلی ایجاد می کند.

در پاسخ ، چندین شرکت حمل و نقل روش های جدیدی را برای کمک به مرغ های برفی و عبور اتومبیل های خود از مرز ارائه داده اند.

KMC وسایل نقلیه را برای مرغ های برفی به آفتاب گیر ایالات متحده می فرستد. اما هزینه حمل و نقل RVaround 4300 دلار می تواند ممنوع باشد.

بنابراین مالک و رئیس جمهور مایکل کوتورییر گزینه ارزان تری را پیش بینی کرد: از اواخر ماه اکتبر ، او پروازهای چارتر را برای پرندگان برفی به پلاتسبورگ ترتیب داد ، به علاوه خدمات حمل و نقل برای وسایل نقلیه آنها.

مشتریان 500 دلار برای هر صندلی در هواپیما و 1000 دلار برای حمل و نقل وسیله نقلیه پرداخت می كنند. کوتوریه گفت ، به عنوان یک شرکت حمل و نقل تجاری ، با وجود محدودیت های مرزی ، KMC می تواند وسایل نقلیه را به آمریکا بیاورد.

وی گفت: “هر معامله تجاری در مرز ضروری تلقی می شود.” “ما تلاش کرده ایم که تمام مدارک را داشته باشیم و سپس مجاز به انجام آن هستیم.”

گمرک و مرزبانی ایالات متحده به سی بی سی نیوز تأیید کردند که هیچ محدودیتی در واردات وسایل نقلیه کانادایی ها به ایالات متحده در هنگام بسته شدن مرزهای زمینی وجود ندارد.

هشدار به مرغ های برفی

KMC هر روز دو بار به پلاتسبورگ پرواز می کند. کوتوریه گفت هواپیمای 9 نفره همیشه پر است.

مشاغل اضافه شده برای کمپانی که به طور معمول بر روی حمل و نقل خودرو به نمایندگی ها متمرکز است ، پیشرفت چشمگیری داشته است.

Couturier گفت ، این سمت از تجارت در طی همه گیر شدن کند شده است ، اما پذیرایی از مرغ های برفی به او این امکان را داده است که همه 35 کارگر خود را شاغل نگه دارد.

وی گفت: “اگر مرغ های برفی نبود ، این شرکت امسال دچار مشکل می شد.” “این فرصت خوبی برای ماست.”

تماشا کنید: نخست وزیر کانادا به دلیل اوج گرفتن موارد ، هوشیاری را توصیه می کند:

نخست وزیر جاستین ترودو به پله های Rideau Cottage بازگشت و در آنجا با التماس فراوان از کانادایی ها خواست تا سرعت گسترش ویروس COVID را کاهش دهند. 2:25

در همین حال ، دولت فدرال همچنان به کانادایی ها هشدار می دهد تا از مسافرت های بین المللی در طی همه گیر شدن اجتناب کنند.

نخست وزیر جاستین ترودو روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “مردم وقتی در خانه می مانند ایمن ترین افراد هستند.”

با این حال ، این پیام مانع مرغ برفی مشتاق نشده است. برخی استدلال می کنند که ایمن خواهند بود ، زیرا ایمن هستند بیمه درمانی COVID-19 و قصد دارند به جامعه دروازه خود در مقصد بچسبند.

“[You] لوایزل گفت: “فقط مواد غذایی خود را انجام دهید ، به RV خود باز می گردید و شام خود را در آنجا صرف می کنید.”

سوار هلی کوپتر برای مرغ های برفی

والدین جرمی رود هنوز مایل به رفتن به فلوریدا در زمستان امسال بودند ، اما می خواستند هم ماشین خود را بگیرند و هم لابرادور ، ابی. بنابراین خلبان هلی کوپتر به این نتیجه رسید که کارفرمای وی ، Great Lakes Helicopter در کمبریج ، انت ، به یک تجارت تبدیل شده است.

این شرکت مرغ های برفی را در همیلتون ، آنت برمی دارد. فرودگاه و هلی کوپترهای آنها را در آن سوی مرز به بوفالو ، نیویورک نشان می دهد. سپس ، دوست رود که یک شرکت حمل و نقل را حمل می کند وسایل نقلیه مسافران را حمل می کند ، که معمولاً با یک کامیون تخت به فرودگاه بوفالو منتقل می شود.

رود گفت: “پدر و مادرم می خواستند برای زمستان به فلوریدا بروند و من گفتم:” مشکلی نیست ، من اطمینان می دهم که شما بچه ها آنجا هستید. ” “ما سرمان را کنار هم گذاشتیم و در نهایت به این کار کوچکی رسیدیم که اینجا انجام می دهیم.”

خلبان جرمی رود مادرش ، دایان ، پدرش و سگشان را از همیلتون به بوفالو رساند. او همچنین ماشین آنها را حمل کرد ، بنابراین زوج مرغ برفی می توانند در زمستان در فلوریدا وسیله نقلیه خود را با خود داشته باشند. (ارسال شده توسط جرمی رود)

از زمان شروع خدمات در اواخر ماه اکتبر ، هلیکوپتر Great Lakes 30 مسافر پرواز کرده و صدها رزرو دیگر دارد. هزینه یک زوج برای پرواز با هلی کوپتر شخصی خود و حمل و نقل اتومبیل خود 1900 دلار. از حیوانات خانگی خوش آمدید.

رود گفت ، علی رغم همه گیر شدن بیماری ، از تجارت سریع تعجب نمی کند.

وی گفت: “ما اینجا زمستانهای سرد و طولانی داریم.” “شما قادر به بیرون رفتن نیستید ، بدن را حفظ کنید ، فعال بمانید.”

خدمت به مرغ های برفی به دلیل تقاضای عمومی

در ساحل غربی ، ممکن است زمستان ها آنقدر سرد نباشد ، اما بسیاری از مرغ های برفی در آنجا هنوز می خواهند به سمت جنوب حرکت کرده و ماشین های خود را ببرند.

این فرصتی را برای واردکنندگان Bidbuy مستقر در Blaine، Wash ایجاد می کند. این شرکت به طور سنتی وسایل نقلیه را به خریداران و فروشندگان خصوصی وارد می کند.

اما امسال این هواپیما منشعب شده است تا وسایل نقلیه مرغ برفی را نیز از منطقه ونکوور به ایالات آفتاب گیر ایالات متحده یا به مقاصد نزدیکتر مانند فرودگاه سیاتل منتقل کند.

جید مک الروی ، معاون رئیس بازاریابی و فروش با Bidbuy Importers ، همچنین به مرغ های برفی ساحل غربی در سفر به جنوب کمک می کند. هزینه این سرویس از 500 دلار به بالا 3000 دلار است. (ارائه شده توسط جید مک الروی)

جید مک الروی ، معاون رئیس بازاریابی و فروش بیدبوی گفت که این شرکت به دلیل تقاضای عمومی مشتریان مرغ برفی را پذیرفته است.

وی گفت: “وقتی مرز بسته شد ، سوالات زیادی از مرغ های برفی دریافت کردیم که فکر می کردند آیا می توانیم به آنها کمک کنیم.” “در ابتدا ، ما نمی دانستیم زیرا این کاری نیست که ما انجام داده ایم.”

تاکنون ، Bidbuy 40 اتومبیل حمل کرده است. طی چند ماه آینده این شرکت حدود 100 مورد دیگر رزرو کرده است. بسته به نوع وسیله نقلیه و مسافتی که از آن می گذرد ، هزینه ها از حدود 500 دلار تا 3000 دلار افزایش می یابد.

هنگامی که در مورد همه گیر شدن مرغ های برفی به جنوب کمک کردند ، مک الروی گفت که خوشحال است که به آنها کمک می کند تا از زمستان فرار کنند.

“شما هرگز نمی دانید که این مدت چه مدت ادامه خواهد داشت. شما از زندگی خود لذت خواهید برد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *