نگاهی به داخل بخش ICU آلبرتا در حالی که کارکنان مراقبت های بهداشتی با افزایش COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند

در بخش پاسخ همه گیر در مرکز پیتر لوگید در کلگری ، دکتر سیمون دمرس-مارسیل تلفن را برداشت. این وظیفه او این بود که با یک خانواده تماس بگیرد تا اخبار مربوط به مرگ عزیزشان را به دلیل بیماری COVID-19 اعلام کند.

دمرز-مارسیل قبلاً از این قبیل تماس های تلفنی برقرار کرده بود و او می دانست اولین قدم این است که مطمئن شود فرد در مکانی امن است و وقتی شخصی در حال رانندگی است اخبار را اعلام می کند ، غیرمسئولانه خواهد بود.

راهی آسان برای گفتن آن وجود ندارد. SoDemers-Marcil معمولاً تماسها را از این طریق آغاز می کند: “ما اخبار وحشتناکی داریم.”

یکی از این تماس ها در عکس ثبت شده است ارسال شده توسط خدمات بهداشتی آلبرتا و هزاران بار در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

دمرس-مارسیل شنبه شب با سی بی سی نیوز گفت که لحظه خاصی را که در عکس نشان داده شده به خاطر نمی آورد. اما وی گفت این تماس ها تقریباً بخشی از یک برنامه معمول شده است.

وی گفت: “مشکل COVID این است که بسیاری از اوقات با شرایط تهدید کننده زندگی ، ما عادت کرده ایم که خانواده های آنجا را در این واحد داشته باشیم.”

“بنابراین با این دنیای جدیدی که در آن زندگی می کنیم ، باید راهی برای برقراری ارتباط دقیق و به روشی منطقی ، اخبار بسیار سخت از این قبیل پیدا کنیم.”

یک کارمند مراقبت های بهداشتی در 14 نوامبر از طریق واحد پاسخ همه گیر در مرکز پیتر لوگید در کلگری گام برمی دارد. همه عکس ها در این مرکز گرفته شده است. (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

آلبرتاس در روز شنبه با یک هزار و 336 نفر دیگر که آزمایش مثبت داشتند ، با یکبار دیگر رکورد بالای COVID-19 را پشت سر گذاشت.

تا روز شنبه ، 320 نفر به دلیل بیماری در بیمارستان بستری بودند و 56 نفر در بخش های مراقبت ویژه بودند.

هفتاد تخت ICU برای بیماران COVID-19 در آلبرتا تعیین شده است ، به این معنی که این استان به سرعت به این ظرفیت نزدیک می شود ، اگرچه دکتر دینا هینشاو مدیر ارشد پزشکی روز جمعه گفت که در صورت نیاز می توان تعداد بیشتری تخت را جابجا کرد.

یک درب ورودی به واحد پاسخ همه گیر در مرکز. از روز شنبه ، 320 نفر در آلبرتا با COVID-19 56 در بخش های مراقبت ویژه در بیمارستان بستری بودند. (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

“ما به همه کمکی که می توانیم دریافت کنیم نیاز داریم”

Demers-Marcilsaid با افزایش موارد ، برای مردم مهم است که اقدامات بهداشتی را که در حال حاضر رعایت می كنند ، احترام بگذارند.

وی گفت: “ما به همه كمكهایی كه می خواهیم نیاز داریم. همه حساب می كنند. احترام گذاشتن به اقدامات فاصله جسمی مطمئناً قسمت مهمی در این مورد است و اگر همه به درستی این كار را انجام دهند كار ما را آسان می كند.” “افرادی که مسئولیت دارند تصمیمات بسیار سختی می گیرند.”

پرستاران در تجهیزات حفاظت شخصی برای حضور در یک بیمار COVID-19 در ICU آماده می شوند. (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

دکتر لینورا ساکسینگر ، متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه آلبرتا در ادمونتون ، هشدار داده است که هفته های آینده روندهای خطرناکی را به همراه دارد.

ساکسینگر در ادامه گفت: “درصورت کسی که تعجب کند ، ما واقعاً در بیمارستان ها به سختی دچار مشکل هستیم. این نمی تواند ادامه یابد.” توییتر.

“این یک بیماری همه گیر کشنده است ، اما ما به دنبال مرگ بیش از حد به دلیل عدم انجام اقدامات مناسب خواهیم بود.”

یک کارمند مراقبت های بهداشتی در واحد واکنش همه گیر. هفتاد تخت ICU برای بیماران COVID-19 در آلبرتا تعیین شده است و استان به سرعت به این ظرفیت نزدیک می شود. (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

Demers-Marcilsaid گفت که او در مورد احساس خود در عکس آزاد است زیرا فکر می کند همه در حال حاضر کمی منزوی هستند و حق دارد بدانند در بیمارستان ها چه اتفاقی می افتد.

وی گفت: “همه آنها بخشی از آنچه اتفاق می افتد هستند.” “آنها در آنجا خانواده ای دارند که نمی توانند آنها را ببینند. بنابراین امیدوارم بتوانم با انجام کاری که انجام می دهم فاصله را برطرف کنم.”

وقتی که سلامت روان او را تحت تأثیر قرار می دهد ، دمرس-مارسیل گفت که او برای حفظ تعادل تلاش می کند تا به بهترین شکل ممکن از خودش مراقبت کند در حالی که هنوز برای ارائه مراقبت در دسترس است.

تماشا کنید | دکتر توصیف روز معمولی خود را در ICU در هنگام شیوع همه گیر می گوید:

دکتر سیمون دمرس-مارسیل ، پزشک ICU ، روزهای کار خود را در ICU در مرکز پیتر Lougheed در کلگری توصیف می کند. 0:56

وی گفت: “ما به هر حال از نظر عاطفی به بیماران خود وابسته هستیم ، اما در پایان روز ، اگر می خواهیم این كار را به طور منظم انجام دهیم ، باید از لحاظ احساسی از خود محافظت كنیم.”

وی اظهار امیدواری کرد که این عکس مشترک بتواند به ارتباط افراد خارج از بیمارستان و افراد شاغل در آن کمک کند.

دیمرس-مارسیل گفت: “اگر مردم بتوانند مقداری از احساساتی را كه هنگام برقراری تماس برقرار كردم احساس كنند ، من فكر می كنم این به آنها كمك می كند تا بفهمند چه خبر است.”

“و این فاصله ای است بین آنچه که ما در بیمارستان ها مشغول کار هستیم و آنچه آنها احساس می کنند ممکن است از آنچه اتفاق می افتد بترسند و از طریق آن جدا شوند.”

پرستارانی که در ICU از PPE استفاده می کنند کار تیمی را نشان می دهند. (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

کارکنان مراقبت های بهداشتی به یک بیمار COVID-19 در ICU تمایل دارند. (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

پرستاران قبل از مراجعه به بیمار COVID-19 در ICU آماده می شوند. (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

کارمندان در ICU مرکز Peter Lougheed در 17 آوریل. ‘ دکتر لینورا ساکسینگر ، متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه آلبرتا در ادمونتون ، در توییتر خود نوشت: (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

یک تیم از کارکنان مراقبت های بهداشتی در 14 نوامبر به یک بیمار مبتلا به COVID-19 در ICU در مرکز پیتر Lougheed در کلگری مراجعه می کنند. (ارائه شده توسط AHS / لیا هنل)

دریابید که در کدام محله ها یا جوامع بیشترین موارد ، چقدر افراد مختلف در سنین مختلف آسیب دیده اند ، سن افراد در بیمارستان ، مقایسه آلبرتا با استان های دیگر و موارد دیگر در موارد زیر است:در اینجا آخرین آمار COVID-19 برای آلبرتا و معنی آنها وجود دارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>