نگرانی بیشتر، نامه‌های بیشتری از پزشکان اورژانس آلبرتا مبنی بر اینکه سیستم بهداشت در بحران است

پزشکان بیشتری در سرتاسر آلبرتا صحبت می کنند و می گویند که اورژانس آنها با وجود پیام های سیاسی برعکس، تحت فشار شدید قرار دارد.

روز چهارشنبه، نزدیک به 200 پزشک کلگری نامه‌ای سرگشاده منتشر کردند که در آن ERهای در حال فروپاشی را توصیف کردند و از آلبرتی‌ها خواستند هنگام رای دادن در انتخابات استانی روز دوشنبه، به فکر مراقبت‌های بهداشتی باشند.

و دیگران نیز زنگ خطر را به صدا در می آورند.

نامه‌های مشابهی توسط پزشکان شهرهای دیگر، از جمله ادمونتون، رد دیرند لثبریج، نوشته شده است.

دکتر وارن تیرسک، پزشک اورژانس ادمونتون، نامه سرگشاده و درخواستی را در این هفته ارسال کرد که نگرانی های توصیف شده توسط پزشکان کلگری را منعکس می کرد.

در این نامه آمده است: «این نظام هر روز با وجود وعده‌ها و شعارهای سیاسی، بیماران ما را به دلیل کمبود منابع مورد نیاز گروگان گرفته است.

تیرسک در مصاحبه ای با سی بی سی نیوز گفت که شکاف های جدی در مراقبت در سراسر استان وجود دارد.

“[We’re]به دنبال این هستیم که به مردم بگوییم در مواجهه با تبلیغات سیاسی که به همه می‌گوید سیستم درست شده است، چقدر بد است، که از آنجایی که ما در داخل سیستم هستیم بسیار ناامیدکننده می‌دانیم.»

تریسک قدم زدن در راهروهای اورژانس بیمارستان رویال الکساندرا را توصیف می کند، زمانی که آنها در صف بیمارانی هستند که منتظر بیماران مراقبتی هستند که او نمی تواند به آنها برسد.

Thirsk گفت: “این کار روح شما را از بین می برد.”

“نگرانی اصلی درد و رنج بیماران ما است. دشوار است که هر روز سر کار برویم و از همه کسانی که ممکن است مراقبت کنی و ببینی راهرو پر از افرادی است که نمی‌توانی کمکشان کنی، زیرا وقت و وقت ندارید. شما منابع لازم برای انجام آن را ندارید.”

به گفته Thirsk، ظرفیت بیمارستان ادمونتون با رشد جمعیت سازگار نبوده است.

او گفت: “سرمایه گذاری نکردن نوعی قطع است. شما باید زیرساخت هایی را با افزایش جمعیت ایجاد کنید و این اتفاق نیفتاده است.”

“انتظارها عادی شده است.”

CBCNews در رابطه با آخرین نامه ها با خدمات بهداشتی آلبرتا (AHS) تماس گرفت، اما یک سخنگوی به پاسخ قبلی خود به نامه پزشکان کلگری اشاره کرد. این بیانیه نگرانی ها را تایید کرد و افزود AHS پیشنهاد ملاقات داده بود.

یک به روز رسانی 90 روزه در مورد برنامه اقدام مراقبت بهداشتی دولت استانی، تحت نظارت دکتر جان کاول، مدیر رسمی AHS، خاطرنشان کرد که پرستاران اورژانس در حال استخدام هستند و زمان انتظار اورژانس استان بین نوامبر و ژانویه 10 درصد کاهش یافته است.

گوزن قرمز، نامه های لثبریج

هفته گذشته پزشکان اورژانس در Red Deer نامه خصوصی خود را به اداره خدمات بهداشتی محلی آلبرتا ارسال کردند.

ما با پرسنل پرستاران و پزشکان مبارزه می کنیم. ما با خدمات و پوشش تخصصی مبارزه می کنیم. ما درد کمبود پزشک خانواده و همچنین فشار را احساس می کنیم. [that] دکتر مایک ولدون، که در اورژانس مرکز بیمارستان منطقه‌ای Red Deer کار می‌کند، می‌گوید: «دنیای همه‌گیری و پس از همه‌گیری همه گیر کرده است.»

«ما همیشه این حس را داشتیم که این یک موضوع استانی است و بعد از آن نامه را ببینیم [from Calgary doctors] که در گوزن قرمز برای ما بسیار نزدیک به خانه بود، واقعاً این موضوع را نهایی کرد.”

بزرگترین نگرانی ولدون در حال حاضر کمبود متخصص است. او گفت که مواقعی وجود دارد که شیفت های بیمارستانی برای متخصصان مانند متخصصان قلب تکمیل نمی شود.

ولدون می‌گوید: «من از این واقعیت متعهد هستم که باید بیماران را از گوزن قرمز به شهرها بفرستیم، در حالی که فضا یا متخصصی برای مراقبت از آنها نداریم.

حداقل می‌توان گفت، این روحیه را تضعیف می‌کند، و همه آن را خود بیماران به شکل نتایج ضعیف و زمان‌های طولانی‌تر انتظار تحمل می‌کنند.»

دکتر مایک ولدون مستقیماً به دوربین نگاه می کند.  او ماسک جراحی و گوشی پزشکی به چشم دارد.
دکتر مایک ولدون یک پزشک است که در اورژانس مرکز بیمارستان منطقه ای گوزن قرمز کار می کند. (ارسال شده توسط دکتر مایک ولدون)

پزشکان اورژانس در لثبریج نیز اخیراً نامه ای سرگشاده منتشر کرده اند و می گویند که تعداد بیماران افزایش یافته و زمان انتظار در حال افزایش است.

دکتر نیکلاس همیلتون امضاء کننده آن در مصاحبه با سی بی سی نیوز گفت که کمبود پزشک خانواده باعث می شود بیماران بیشتری برای مراقبت به اورژانس سوق دهند.

علاوه بر این، همیلتون گفت که پزشکان اورژانس اکنون لثبریج را ترک می کنند و او انتظار دارد که بحران کارکنان در ماه جولای به پایان برسد.

او گفت: «در چند ماه گذشته، چند روزی بود که نتوانستیم شیفت‌ها را پوشش دهیم و زمان انتظار فقط به شش یا هفت ساعت می‌رسد، چیزی که قبلاً به ندرت دیده می‌شد.

تابستان امسال، زمان انتظار به ناچار افزایش خواهد یافت.

در اوایل این هفته، دانیل اسمیت، رهبر UCP، پیام خود مبنی بر بهبود سیستم را تکرار کرد.

او گفت: “ما در حال حاضر نتایج را می بینیم. می بینیم که زمان انتظار در بیمارستان را کاهش داده ایم. ما زمان انتظار برای آمبولانس ها را کاهش داده ایم.”

“ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم. من قدردان همه چیزهایی هستم که پزشکان خط مقدم ما مطرح می کنند، همه چیزهایی که آنها تجربه کرده اند.”

در همین حال، راشل نتلی، رهبر NDP، مستقیماً به UCP سرزنش کرد و قول داد در صورت تشکیل دولت بعدی، با کارکنان بهداشتی خط مقدم دیدار کند.

او گفت: “ما به آنچه که آنها به ما می گویند که در سیستم اتفاق می افتد گوش خواهیم داد، نه اینکه ادعا کنیم همه چیز خوب است.”