والدین از آزمایش بدون علامت COVID-19 در مدارس استقبال می کنند ، حتی اگر خبر همیشه خوب نباشد

بعد از آزمایش بدون علامت جدید انتاریو برای مدارس در مناطق داغ COVID-19 ، این یک مسابقه غلتکی برای یاس ناداف پدر تورنتو بوده است که 19 مورد مثبت جدید را در مدرسه فرزندان خود پیدا کرد.

در حالی که دخترش و کلاس 3 کلاس او برای بازگشت به مدرسه روز دوشنبه پاک شده بودند ، کلاس 2 پسرش باید 14 روز خودزنی کند ، حتی اگر خود بچه در میان منفی بود.

حمله رعد اسا آخر هفته در مدرسه دولتی Thorncliffe Park اولین محل هیئت مدرسه ناحیه تورنتو (TDSB) انتخاب شده برای آزمایشی آزمایشی داوطلبانه که هفته گذشته اعلام شد ، 14 کلاس را تحت تأثیر قرار داد و به مدت دو هفته به خانه فرستاده شد. با این حال ، با توجه به دستورالعمل بهداشت عمومی تورنتو ، بقیه مدارس نیز باز خواهند ماند.

نداف در حال پیچیدن است و می گوید که او معتقد است معلمان و کارمندان تمام تلاش خود را کرده اند تا اقدامات بهداشتی و ایمنی و پروتکل ها را حفظ کنند.

وی گفت: “چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ این در همه جای جهان در جریان است.” آنها تمام تلاش خود را می کنند ، اما در عین حال نمی توانند به طور کامل جلوی آن را بگیرند. “

در حال حاضر آزمایش دانش آموزان و کارکنان بدون علامت در مدارس تعیین شده در مناطق تورنتو ، پیل و یورک و اوتاوا در چهار منطقه انتاریو با تعداد زیادی از موارد فعال COVID-19 ارائه می شود.

مدرسه دولتی مانوردیل در اتاوا نیز در میان مدارس انتخاب شده برای طرح آزمایشی بود. دانشجویان و کارمندان برای آزمایش در روز یکشنبه به صف شدند. (CBC)

هدف بهبود ردیابی ویروس کرونا و جلوگیری از انتقال آن در مدارس و همچنین اطلاع رسانی در مورد تصمیمات بهداشت عمومی در آینده است. در حالی که به نظر می رسد والدین و کارشناسان بهداشتی خلبان را تحسین می کنند ، برخی نیز کاستی ها را در نحوه شیوع آن برجسته می کنند.

آخر هفته ، آزمایشات نیز در اوتاوا در مدرسه دولتی Manordale ، بخشی از هیئت مدرسه منطقه اوتاوا-کارلتون آغاز شد. Amber Mammoletti ، یک معلم گاه به گاه در پاییز امسال در دو مدرسه کار می کرد ، روز یکشنبه افتاد تا با پسرش فین آزمایش شود.

وی گفت: “من فکر می کنم افرادی هستند که در اطراف قدم می زنند و نمی فهمند که هیچ علامتی ندارند ، بنابراین بهتر است همه را ایمن نگه دارید: اگر می توانید آزمایش کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

WATCH | چگونه آزمایش کمک کرد دانشگاه کرنل به الگویی از پیشگیری از COVID-19 تبدیل شود:

در آغاز سال تحصیلی ، دانشگاه کرنل استراتژی آزمایش منظم و ردیابی تماس قوی در دانشگاه را اجرا کرد. این طرح گران بود ، اما مانع از شیوع عمده COVID-19 در موسسه نیویورک شد. 8:19

سخنگوی TDSB ، رایان برد گفت ، هیئت مدارس در حال همکاری با مقامات محلی بهداشت عمومی برای تعیین مدارس در چهار هفته آینده هستند ، اما انتظار این است که موارد جدید بدون شک ظهور کند.

“19 موردی که ما آخر هفته در مورد آنها یاد گرفته ایم [at Thorncliffe Park PS] در نتیجه آزمایش نگران کننده است ، اما غیر منتظره نیست ، “او روز دوشنبه گفت.

“هرچند این اطلاعات نگران کننده است ، اما این واقعاً اطلاعاتی است که مقامات بهداشت عمومی ما باید بدانند ، زیرا به آنها تصویر فوری می دهد که چگونه بسیاری از این افراد بدون علامت موارد مثبت COVID هستند.”

علیرغم دسته ای از موارد مثبت ناشی از آخر هفته اول ، استفان لچه ، وزیر آموزش و پرورش انتاریو ، اظهار داشت که “99.9 درصد دانش آموزان انتاریو بدون COVID هستند” بعد از ظهر روز دوشنبه در یک جلسه مطبوعاتی.

وی با اذعان به اینکه “ما هنوز کاری برای انجام کار داریم” در ردیابی موارد COVID-19 در جوامع ، ابتکار آزمایش جدید را توسعه اقدامات ایمنی موجود وزارتخانه خود اعلام کرد.

“این واقعیت که صدها کودک ، دانشجو و کارمند آزمایش شده اند [at Thorncliffe Park PS] در ارتباط با واحد بهداشت عمومی محلی من فکر می کنم تأکید می کند که این برنامه در حال انجام است … سخت تلاش می کند تا گسترش بیشتر را شناسایی کند: شناسایی موارد COVID ، جدا کردن آنها یا انتقال آنها از مدرسه ، بنابراین ما در مدرسه پخش کننده نداریم “

“قناری ها در معدن ذغال سنگ”

دکتر گفت ، یک کارزار هدفمند تست زنی در مدارس که در بیشتر محله ها قابل اعتماد تلقی می شود ، اما مکان های شناخته شده ابزاری خوشامدگویی است که به فشارسنج آنچه در جوامعی که در آن قرار دارند ، می افزاید. زین چاگلا ، پزشک بیماریهای عفونی و استادیار دانشگاه مک مستر در همیلتون.

وی گفت: “والدینی که ترغیب به رفتن به آزمایش در جوامع محلی خود نشوند ، فرزندان خود را به راحتی به مدرسه می برند ، جایی که آنها می دانند.”

“مواردی از این دست قناری ها در معدن ذغال سنگ خواهد بود. شما با انجام این استراتژی های آزمایش محلی ، درک بهتری از آنچه در جامعه اتفاق می افتد ، خواهید داشت.”

دکتر زین چاگلا گفت: آزمایش PCR که در پروژه آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد استاندارد طلا در نظر گرفته می شود ، اما همچنین بسیار حساس است و می تواند بچه هایی را که مبتلا به عفونت هستند و همچنین بچه هایی که دو ، چهار ، شش هفته قبل عفونی بودند را انتخاب کند. . (Craig Chivers / CBC)

وی اضافه کرد: با این حال ، نوع آزمون مورد استفاده هرج و مرج بیشتری را برای خانواده ها و مدارس ایجاد می کند.

برای خلبان ، انتاریو از آزمایش PCR استفاده می کند که مواد ژنتیکی ویروس را کشف می کند. اگرچه این استاندارد طلا در نظر گرفته می شود ، اما بسیار حساس است که “بچه هایی را که مبتلا به عفونت هستند و همچنین بچه هایی که دو ، چهار ، شش هفته پیش عفونی بودند را انتخاب می کند” ، Chaglasaid.

وی اظهار داشت که آنها می توانستند آزمایش های سریع آنتی ژن را انتخاب کنند ، که با شناسایی پروتئین ها در سطح ذرات ویروس عفونی ، عفونت های مهمی را ایجاد می کند.

چاگلا گفت ، آزمایشات سریع آنتی ژن ممکن است تصویری دقیق تر از “کسانی که واقعاً تهدیدکننده جامعه هستند در مقابل کسانی که شش هفته پیش به COVID مبتلا شده اند ، ارائه دهند” ، که در واقع تهدیدی برای آنها نیست.

تماشا کنید | نوا اسکوشیا تست های سریع COVID-19 را برای موارد بدون علامت در هالیفاکس ارائه می دهد:

مقامات بهداشتی در نوا اسکوشیا آزمایش سریع COVID-19 را در هالیفاکس برای کاهش شیوع ویروس در استان با ابتلا به موارد بدون علامت ارائه دادند. 2:01

اگرچه جسیکا لیونس ، والد تورنتو ، از انجام آزمایش بدون علامت استقبال می کند ، اما او گفت که ماهها دیرتر برگزار می شود و باید به طور گسترده تری ارائه شود.

مادر دو کودک مدرسه ای و یکی از سازمان دهندگان شبکه اقدام والدین انتاریو گفت: “این به شدت مورد نیاز است.”

“آزمایش بسیار بیشتر در مدارس برای در دسترس قرار دادن آن ، انجام سهولت انجام آن برای والدین و خانواده ها و دانش آموزان واقعاً ضروری است. بنابراین ، ما به طور واضح از این خلبان پشتیبانی می کنیم ، اما فکر می کنیم که این باید هفته ها و هفته ها قبل انجام شده باشد. ، و باید گسترش یابد. “

اگرچه در مورد موارد جدید مثبت که از طریق طرح آزمایشی آزمایش کشف شده نگران هستند ، والدین در انجمن پارک تورنکلیف نمی خواهند مدارس خود را تعطیل کنند. (اخبار CBC)

در بازگشت به پارک تورنکلیف ، در میان جوامع تورنتو که COVID-19 امسال بیشترین آسیب را دید ، والدین در این محله ابراز نگرانی در مورد موارد مثبت جدیدی کردند که از طریق ابتکار آزمایش پیدا شده است. اما آنها در مورد یک موضوع نیز مصمم هستند: مدارسشان باز می مانند.

Osamah Aldhaby ، پدر دانش آموز کلاس دوم دبستان که به گفته وی واقعاً از حضور در مدرسه غافل مانده است ، گفت: “یادگیری از راه دور در بهار سال گذشته” برای بچه ها واقعاً سخت بود. ما استرس روحی و روانی را روی کودک و سایر بچه ها دیده ایم.

آلداد خاطرنشان کرد: “وقتی ما بچه بودیم ، ما از مدرسه فرار می کردیم.”

“اکنون آنها واقعاً می خواهند به مدرسه بروند ، که واقعاً برای آنها مهم است.”