ورق گالوانیزه , قیمت ورق گالوانیزه , لیست قیمت ورق گالوانیزه

از نظر کیفیت و برخی مقاومت ها نیز این دو نوع لوله با هم متفاوت هستند. به دلیل کیفیت مناسب دارای طول عمر بالا بین 10 تا 50 سال می باشند. گالوانیزه به روش سرد به دلیل ضخامت کم پوشش روی، تنها برای مواردی مانند حفاظت فلز در برابر زنگ زدگی کاربرد دارد. معمولاً در محیط هایی که امکان خوردگی و اکسید شدن برای فلز تعبیه شده، بسیار بالا باشد و امکان داشته باشد که حتی فلز گالوانیزه شده دچار زنگ زدگی بشود، با استفاده از لایه پی وی سی، سعی می شود که این عمل دیرتر اتفاق بیفتد و در مجموع به طول عمر فلز اصلی کمک کند. بر خلاف سایر لوله ها که به علت زنگ زدگی و پوسیدگی قابل استفاده نیستند، این محصول کارآمد به دلایلی که در طول مقاله به آن اشاره شد قابل استفاده است و در شرایطی مقاومت خود را حفظ می لوله خرطومی گالوانیزه با روکش pvc کند. لوله و اتصالات خود به دو صورت در بازار یافت می شود. محل اتصالات این نوع از لوله ها به دلیل آب بندی فوق العاده عالی به هیچ عنوان دچار نشتی یا بیرون ریز سیال نمی شود. اسپری حرارتی (یا متالیزاسیون):- تکنیک های پاشش حرارتی فرآیندهای پوشش دهی هستند که در آن مواد ذوب شده (یا گرم شده) بر روی سطح پاشیده می شوند.

البته اگر با نحوه گالوانیزاسیون سرد و گرم این لوله ها را درک کرده باشید، تا حدی با کیفیت این دو نو لوله نیز آشنا شده و می دانید که هر یک را باید کجا استفاده کنید. لوله مانند هر محصول دیگری، برای نصب و استفاده، باید اتصالات آن نیز تهیه شود. برای خرید لوله و اتصالات فلزی، جدول قیمتی لوله آهن تخفیف را مشاهده کرده و از آخرین تغییرات مطلع باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله آهن تخفیف باعنوان «فرق گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد» را بخوانید. به نوعی که در جاهای خیلی شرجی و مرطوب حتما بهتر است از انواع لوله های گالوانیزه گرم استفاده نمایید. یکی از انواع پایپ گالوانیزه، لوله هایی هستند که صرفاً آنها را در حوضچه و یا مخزن فلز روی (ZN) قرار داده اند و در اختیار مشتریان می گذارند. لوله گالوانیزه گرم به لوله های گالوانیزه فولادی یا آهنی اطلاق می شود که در دمای بالا (۴۲۰ درجه سانتی گراد) آبکاری می شوند و با روکشی روی پوشش داده می شوند.

این موضوع باعث میشود قیمت لوله گالوانیزه فولادی بالاتر نوع معمولی و حتی بالاتر از قیمت انواع لوله گالوانیزه باشد. این لوله ها از جنبه زیبایی و ظرافت شرایط بهتری نسبت به انواع گالوانیزه سرد دارند. همچنین سطح ها در مراحل تولید کاملا پاک سازی می شود و لوله گالوانیزه استاندارد هیچگونه زائده هایی در سطح لوله ها وجود ندارد. یکی از نکات مهمی که در مورد نحوه ی نصب این لوله ها باید مد نظر قرار دهید قطعات تبدیلی است. همچنین در نهایت باید بدانید، این نوع از پایپ ها، قابل بازیافت هستند و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند. این کار باعث می شود در مواقع بارش شدید باران که سطح آب روان بالا می آید به سازه ، روزنامه ها و مجلات ما آسیبی وارد نشود. ویژگی های بالا علاوه بر ارتقا کیفیت، باعث می شود در زمان نصب آسیبی به شما یا نصاب وارد نشود.

برای ایمنی بیشتر بهتر است پس از استقرار سازه ، بخصوص در ابعاد های کوچک ، شاسی کف آن به وسیله پیچ و مهره یا جوش از گوشه ها به کف فیکس شود. قیمت کانکس اداری گونه های مختلف سازه و همچنین تنوع بالا در مصالح مصرفی باعث می گردد تا قیمت تمام شده کانکس های اداری با یکدیگر تفاوت داشته ونتوان تا مشخص شدن نوع سازه ، ابعاد ، امکانات و شرایط ساخت قیمت دقیقی از آن بدست اورد. در نهایت باید توجه داشته باشید که در صنعت به صورت کلی پایپ گالوانیزاسیون شده، دو نوع که در مقاله توضیح داده شد تولید می شود که هرکدام موارد مصرف و کاربرد های مختلف خود را دارند. معمولا کانکس های پانلی ویلایی و مسکونی در محل استفاده آنها ساخته می شوند چرا که به علت ابعاد بزرگ قابلیت جابجایی نداشته و یا باید به قطعات کوچکتری برای این منظور لوله گالوانیزه حصارکشی تقسیم شود. یعنی معمولا برای لوله کشی هایی استفاده می شوند که قطر آنها NPS 2 یا کوچکتر می باشد. پایپ گالوانیزاسیون شده در صنایع بسیار پرکاربرد است و استفاده های متعددی از آنها می شود. کاربرد اصلی لوله های گالوانیزه انتقال جریان و حرارت، گاز و آب است. استفاده از لایه پی وی سی بر روی فلز گالوانیزه شده، مقاومت آن را چند برابر می کند.