پزشکان اورژانس در 2 بیمارستان دیگر قبل از میلاد می‌گویند که بحران پرسنل باعث می‌شود بیماران مراقبت‌های «بی‌وقار» داشته باشند

ده‌ها پزشک اورژانس از دو بیمارستان دیگر در لاور مینلند در بریتیش کلمبیا به گروهی از پزشکان اتاق اورژانس پیوستند که درباره وضعیت وخیم بخش‌های بیمارستان خود صحبت می‌کردند و تعداد کل کارکنانی را که تنها در دو هفته گذشته صحبت کرده‌اند به بیش از ۱۰۰ نفر رساندند.

گروهی از پزشکان بیمارستان رویال کلمبیا و بیمارستان ایگل ریج نامه‌ای مشترک نوشتند و گفتند که پایانی برای کمبود مداوم نیروی انسانی نمی‌بینند و بیماران آسیب‌پذیر را بدون مراقبت کافی و «محترمانه» منتظر می‌مانند.

یکی از پزشکان در مصاحبه ای با سی بی سی نیوز گفت: «استاندارد چیزی که ما آن را به عنوان «روز بد» می پذیریم، همچنان بدتر می شود.

اغلب اوقات قبل از اینکه وارد بخش اورژانس شویم، مجموعه‌ای از آمبولانس‌ها را می‌بینیم که منتظر تخلیه بیماران هستند. در مسیر خود به سمت مطب، راهروهایی را می‌بینیم که پر از برانکاردهای بیمارانی هستند که به وضوح ساعت‌ها در آنجا بوده‌اند و منتظر دیده شدن هستند. ادامه داد.

گاهی اوقات می شنویم که مردم از شدت درد و ناراحتی فریاد می زنند، و این قبل از شروع شیفت کاریمان است.

پزشکانی که بیمارستان‌هایشان به ترتیب در نیو وست‌مینستر و پورت مودی هستند، بزرگترین تیم اورژانس فریزر هلث را تشکیل می‌دهند. CBC News موافقت کرده است که هویت آنها را مخفی کند زیرا آنها نگران عواقب کارفرمای خود هستند.

نامه طولانی آنها به دنبال نامه مشابهی از پزشکان بیمارستان ساری مموریال (SMH) است که ادعا می کنند مقامات بهداشتی از پذیرش علنی مقیاس بحران کارکنان اورژانس که باعث می شود بیماران در راهروهای خود منتظر بمانند و گاهی اوقات جان خود را از دست بدهند، خودداری کرده اند.

به گفته پزشکان، هر سه بیمارستان به پزشکان خانگی بیشتری نیاز دارند

کارکنان هر سه بیمارستان گفتند که این همان کاه شکستن کمر شتر است: کمبود بیمارستان یا پزشک خانه برای مراقبت از بیماران فراتر از اورژانس.

آنها توضیح دادند که پزشکان اورژانس فقط برای تشخیص و تثبیت بیماران هستند تا بتوانند برای درمان کامل در بخش مناسب بستری شوند. بدون پذیرش تعداد کافی از بیمارستان‌ها در بخش بعدی، بیماران در اورژانس گیر می‌کنند.

پزشکان اورژانس در نهایت از بیماران معطل مراقبت می کنند، در حالی که بیمارانی که همیشه در درب خانه جریان دارند. همه این‌ها منجر به چیزی می‌شود که پزشکان آن را به‌عنوان مربای خطرناک چوب توصیف کردند.

یکی از پزشکان گفت: «این واقعاً یک موضوع ایمنی بیمار است که مقامات بهداشتی و دولت منتخب ما از درک شدت و ماهیت بحرانی آن کوتاهی می‌کنند و با فوریت مورد نیاز واکنش نشان نمی‌دهند.» و افزود که آنها به طور معمول بیماران را در راهروها درمان می‌کنند.

“ما نگران این هستیم که احتمال آسیب واقعی به بیمار وجود داشته باشد.”

تماشا | پزشک ارشد در بیمارستان ساری در مورد شرایطی صحبت می کند که کارکنان را “نگران بیمار” می کند:

پزشک ارشد در بیمارستان ساری در مورد شرایطی صحبت می کند که کارکنان را “نگران بیمار” می کند

دکتر Urbain Ip، یک پزشک برجسته اتاق اورژانس در بیمارستان Surrey Memorial، گفت که شرایط در این بخش به حدی رسیده است که بیماران می توانند روزها در راهروها سرگردان شوند.

بیشتر اورژانس‌های تازه توسعه‌یافته بدون استفاده می‌مانند

در بیمارستان ایگل ریج در پورت مودی، مشکلات کارکنان فراتر از بیمارستان‌هاست.

دو پزشک که با سی‌بی‌سی نیوز صحبت کردند، گفتند که دو سوم بخش بیمارستانی که به تازگی توسعه یافته، برای مدت طولانی خالی می‌ماند، زیرا بیمارستان پرستار کافی برای پرسنل مناسب فضا ندارد.

بسته شدن متناوب باعث می‌شود که پزشکان غرق شده از کنار یک بخش جدید غیرقابل استفاده، چراغ‌ها خاموش و تخت‌های خالی عبور کنند، در حالی که آنها با اتاق انتظار مملو از بیماران روبرو هستند.

“در واقع آن تخت ها وجود ندارند …این پزشک فوق العاده خسته کننده است.

بخش جدید که تقریباً سه برابر بزرگتر از بخش اصلی است، کمتر از یک سال پیش تکمیل شد و اخیراً در آخر هفته گذشته بسته شد.

WATCH | پزشکان اورژانس می گویند شلوغ ترین بیمارستان بریتیش کلمبیا “ناامن” است

پزشکان اورژانس می گویند شلوغ ترین بیمارستان BC ناامن است

پزشکان اورژانس در بیمارستان ساری مموریال در نامه‌ای کوبنده که توسط CBC News به دست آمده است، وضعیت بحرانی را توصیف می‌کنند که در آن بیماران رنج می‌برند و برخی حتی به دلیل ازدحام بیش از حد و کمبود کارکنان جان خود را از دست می‌دهند.

CBC News برای اظهار نظر در مورد نامه RCH و Eagle Ridge با فریزر هلث تماس گرفته است.

در پاسخ به نگرانی‌های تیم در ساری در روز چهارشنبه، مقامات بهداشتی «زمان انتظار طولانی‌تر از حد معمول» را برای بیماران تأیید کرد و گفت کارکنان استخدام روی بیمارستان‌ها، پزشکان داخلی و پرستاران متمرکز هستند.

در ایمیلی آمده است: “ما می دانیم که انتظارهای طولانی می تواند برای بیماران و خانواده های آنها چالش برانگیز باشد، و از آنها برای صبر و مهربانی مداوم آنها در طول بازدید از بخش های اورژانس ما تشکر می کنیم.”

در پاسخ به نامه SMH در این ماه، آدریان دیکس، وزیر بهداشت “ناامیدی” کارگران را تایید کرد و گفت که استان “فعالانه” برای استخدام بیمارستان های بیشتر تلاش می کند.

این وزارتخانه قبلاً وعده فضاهای بیشتر در کلاس‌های دانشکده پزشکی را داده بود، اما پزشکانی که در مصاحبه صحبت کردند گفتند که این پزشکان تازه کار تا یک دهه به زمین نخواهند رسید.

«احساس ما واقعاً این است که دولت باید راه‌هایی برای جذب و حفظ پرستاران ماهر و با تجربه پیدا کند. [and hospitalists]آنها گفتند، زیرا آنچه در حال حاضر اتفاق می‌افتد، قطع نکردن آن است.